Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

gorący temat

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 7 8 9 -->

GDZIE NA WAKACJE ???

24 mar 2010 - 08:10:34

Cytat
syla28
A JA WAM POLECAM POBYT W STEGNIE. DLA MNIE NAJLEPSZY POBYT TO MAJ-CZERWIEC I WRZESIEŃ. SZCZEGÓLNIE Z DZIECIACZKIEM! NIE MA JUZ TŁUMÓW A POGODA NAJLESZA:-) WWW.POLAM.MIERZEJA.PL CICHUTKO I CUDOWNIE.

rowniez polecam :) jezdzimy tam co rok do dsrodka Wiking ( domki na max 6 osob ) i jest super. Nie ma problemu z zabraniem zwierzaka itp. Osrodek dobrze pilnowany, kamery i podglad z kamer w kazdym domku w tv. Plac zabaw i wiele mozliwosci w wypozyczalni sprzetu ( darmowo ) i co wazne - 5 min spacerkiem do morza :)

GDZIE NA WAKACJE ???

24 mar 2010 - 08:53:00

My byliśmy w Krynicy Morskiej we wrześniu :)

Za apartament - pokoik + w pełni wyposażona kuchnia + łazienka z głębokim brodzikiem (nie było problemu z kąpielą syncia) i miejsce parkingowe ( zamykane ) płaciliśmy 90zł/doba

Oczywiście było łóżeczko, tv sat... a z balkonu widać było morze :)

Do centrum ok. 10 min. spacerkiem, na plażę ok. 5 min :)
Sklep mieliśmy pod nosem, na dole apartamentowca restauracja.

Atrakcją jest też molo na zatoce wiślanej, gdzie roi się od łabędzi i kaczek, które jedzą z ręki... Mały był zachwycony!
Obok wesołe miasteczko :)

Pogoda nam dopisała, więc byliśmy bardzo zadowoleni.

Apartament Asia ul. Żeromskiego www.belza.mierzeja.com

GDZIE NA WAKACJE ???

24 mar 2010 - 09:27:35

Ja proponuje świnoujscie ponieważ;
- ma bardzo długie deptaki nad samym morzem do spacerów z dzieckiem - żadnych dziur itp,
- spacerkiem można przejść na przepiękną stronę niemiecką do Albek gdzie uwielbiają dzieci i jest sporo fajnych rzeczy dla maluchów,
- dużo atrakcji dla dzieci
- przepiękne widoki w samym Świnoujściu jak i w okolicach
- bardzo szeroka plaża z drobniutkim piaskiem
- port i statki - frajda dla malucha
- latarnia
- i co najważniejsze najcieplejsza woda nad całym naszym polskim morzem - zatoka i woda ciepła jak w basenie...
naprawdę polecam wszystkim...



co do cen to nie zgodzę się - nie jest drożej w sezonie niż w innych nadmorskich miastach (byłam w mielnie, międzyzdrojach, niechorzu, gdańsku, dąbkach, helu, ustce, itp) ceny zbliżone, ale za to jak już coś kupujecie (np lody, czy kebaba) to nie dostaniecie "mikroporcji" tylko porządną porcję:)
poza tym samo miasto Świnoujście zupełnie inne od wszystkich nadmorskich miast - architektura... Dużo atrakcji:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-24 09:36 przez aucha.

GDZIE NA WAKACJE ???

24 mar 2010 - 10:35:28

oki zdecydowałam sie na Świnoujście ale mam problem zeby znaleść jakiś fajny nocleg blisko morza może któraś z was może mi coś polecić

GDZIE NA WAKACJE ???

24 mar 2010 - 11:28:19

dziewczyny my poraz pierwszy jedziemy nad morze z naszym maluszkiem do Pobierowa mamy wpłaconą już zaliczke ,pobyt mamy od 15 lipca do 25 a jeśli będziemy chcieli sobie przedłużyc to bez problemu możemy jeszcze 5 dni doba nas kosztuje 120 zł ,pokuj 5 osobowy ,własciciel zaproponował nam super pokuj ,przysłał nam fotki pokuj jest super z tarasem ,syna 7 letniego policzył nam za połowe ceny a małego nic i zaproponował nam dla małego łózeczko które przywiezie nam na nasz przyjazd , corka 15 lat więc liczona jak dorosła ,ale i tak nas to wynosi dość tanio ,pensjonat jest super bynajmniej na fotkach super podwórko z placem zabaw dla dzieci ,miejscem na grilowanie,blisko do plaży , facet zapewnił nam ,ze bedzie nam ciezko od niego wyjechać,kontakt znim mamy telefoniczny ,mamy wszystkie jego dane ,nie mamy się czym martwić .Zapewnia nas że będzie super.

GDZIE NA WAKACJE ???

27 mar 2010 - 16:12:20

Cytat
joanna_1807
oki zdecydowałam sie na Świnoujście ale mam problem zeby znaleść jakiś fajny nocleg blisko morza może któraś z was może mi coś polecić

Kochana wbij w wyszukiwarkę "noclegi świnoujście" lub tanie noclegi świnoujście" i dzwoń:)
np;
http://www.noclegowo.pl/noclegi/swinoujscie/
http://www.swinoujscie.e-wczasy.com.pl/
http://www.noclegi-online.pl/tanie-noclegi-swinoujscie.html

szukaj po cenach i dzwon dowiadywac sie wiecej:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-27 16:16 przez aucha.

GDZIE NA WAKACJE ???

27 mar 2010 - 16:38:15

Ja polecam dąbki hotel Geovita posiada własną plażę i wszędzie blisko..

GDZIE NA WAKACJE ???

27 mar 2010 - 16:39:57

Cytat
maggi79
ja polecam Dźwirzyno- bylam tam dwa lata z rzedu - jak dla mnie super- w zeszle lato kolezanka byla z synem 5 lat i corcia 7 miesieczna i tez wrocila bardzo zadowolona

Dźwirzyno jest faktycznie bardzo fajne, ale w okolicach Kołobrzegu (czyli m. in. Dźwirzyno) zawsze jest bardzo zimna woda w morzu (paskudne prądy morskie). Jak byłam 2 lata temu to temp. powietrza nad samym morzem była 26 stopni, a temp. wody - 4 stopnie i całkowity zakaz kąpieli.

zweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 3/5

GDZIE NA WAKACJE ???

27 mar 2010 - 18:00:04

ja polecam gdynie mieszkalam tam przez 4 lata i niestety musialam sie przeniesc:)plaza miejska super, lub na babich dołach :) a jeszcze lepsza plaza jest w Rewie blisko jest pole namiotowe-niedrogo
polecam Gdynie mieszkałam tam 4 lata i żaluje ze musialam sie wyprowadzic:( blisko jest Rewa tanie noclegi i pole namiotowe:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-27 18:06 przez karolina21666.

GDZIE NA WAKACJE ???

28 kwi 2010 - 14:53:03

Fajnie jest w Darłowie super plaża dużo atrakcji ,Chłapowa nie poleca, byłam tam 2 lata temu po prostu masakra jest tam straszne zejście na plaże mnóstwo schodów.

GDZIE NA WAKACJE ???

11 cze 2010 - 12:40:00

Ja właśnie zarezerwowałam wczasy w Jastrzębiej Górze w LACH'S Apartaments w terminie 30.08-10.09 cena za naszą trójke to 75 zł za pokój 3 osobowytu są namiary WCZASY
Może któraś z was tam była i może mi coś powiedzieć na temat miejscowości i noclegów w tym pensjonacie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-12 10:36 przez joanna_1807.

GDZIE NA WAKACJE ???

11 cze 2010 - 15:21:32

Witaj!
Ja przez kilka lat mieszkalam w Ustce i moge polecic te miejscowość.Kwatery sa tańsze w czerwcu,koniec sierpnia i we wrzesniu.Jesli zdecydujesz sie na Ustke to mogę wynając Ci mieszkanie.Wolne terminy:polowa czerwca-do 2 lipca
pózniej dopiero od 17 sierpnia i caly wrzesień.Jeśli będziesz zainteresowana to napisz udziele Ci wiecej informacji.Dodam ze wynajmuje cale 2 pokojowe mieszkanie,w pełni wyposażone na max.6 osób.Jest duzo miejsca napewno znajdzie sie miejsce na łóżeczko.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-11 15:49 przez Daniel2007Radek.

GDZIE NA WAKACJE ???

11 cze 2010 - 16:01:17

witajcie mamusie ja polecam Ustke jezdzimy od kilku lat najpierw sami teraz z Zuzikiem , pierwszy raz była jak miała 3mc, w tym roku tez sie wybieramy, kazdy znajdzie cos dla siebie po wsch str cisze spokój i po zach imprezownia, obydwie plaze czyste pełne ratowników

GDZIE NA WAKACJE ???

11 cze 2010 - 18:17:03

Cytat
joanna_1807
Cytat
Milena84
Co do wycieczek zagranicznych z dziećmi.W czerwcu zeszłego roku chcieliśmy/mieliśmy zamiar lecieć do egiptu z Nadią.Teście wybili Nam to z głowy i może dobrze.Przeraziły mnie choroby,,Faraona,,i inne......oraz lot samolotem.Ja nigdy nie latałam,ale mąz tak i przechodzi LOT nie fajnie.Bałam się że NAdie będzie cos bolało.....a na miejscu w Egipcie nałapie jakiegoś choróbska.
No i właśnie o to mi chodzi ja postanowiłam ze jak coś do ze swoją córeczką wyjadę gdzieś za granice jak będzie miała 4-5 lat i to naj prawdopodobniej do chorwacji i oczywiście jeśli będę miała na to kasę
Po przygodach mojej kuzynki która jechała jak maluchy miały 2,5 roku to jakoś nie mam ochoty polecieli do egiptu szukali szpitala brali całe jedzenie i wodę 3 torby z czego połówka jednej to ich rzeczy pozostałe dla dzieci maluchy nic z tego nie pamiętają a od tego czasu non stop chorują :( nie dziękuje wole polskę




Ja wyjezdzajac ze swoimi dziecmi za granice zawsze trzy tygodnie przed wyjazdem podaje TRILAC,tak mi zalecił pediatra.Rowniez i ja ze swoim mężem tez łykam,zeby zabezpieczyc żołądek przed inną flora bakteryjną.Do tej pory zadnych niespodzianek żołądkowych nie było.Mam nadzieje,ze w tym roku tez nie bedzie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sama z dzieckiem na wakacje:)