Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->
zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

GDZIE NA WAKACJE ???

26 cze 2010 - 07:53:27

Wszystkie wątki dotyczące wyjazdów wakacyjnych zebrane w jednym miejscu.

zweryfikowana
Posty: 165
Ostrzeżenia: 4/5

GDZIE NA WAKACJE ???

26 cze 2010 - 07:40:26

Witam wiem ,ze ten temat juz był,ale gdzieś mi wszystko umknęło:) ,chciałabym pojechać z moją córcią nad morze,gdzieś niedaleko,i żeby był tani hotel ,wogóle żeby było tanio:) , zebym mogła niuni kaszke manne zrobić,w pokoju żeby było czyściutko itd.macie mamusie jakieś sprawdzone miejsca.Pozdrawiam serdecznie Sylwia.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-26 07:45 przez myszka678.

GDZIE NA WAKACJE ???

19 sty 2010 - 11:59:47

Dziewczyny postanowiłam że w tym roku znowu wybiorę się z mężem i córeczką nad morze na przełomie sierpnia i września (jest taniej i pogoda tez często znośna ) ale nie mam pojęcia gdzie ??? możecie mi jakieś miejsce polecić zależy mi na : tym zeby było miejscu na łóżeczko, placu zabaw dla dziecka , kuchni w pokoju (domku ) żeby było blisko do centrum i do morza.
W zeszłym roku byliśmy w Jarosławcu miejscowość fajna na koniec sezonu mały ruch wszystko tańsze wiele sklepów otwartych no i fajna baza wypadowa do kołobrzegu, ustki, darłowa niestety z miejscem noclegowym nie najlepiej trafiliśmy
tzn dojazd fatalny pokój był za mały po rozłożeniu łóżeczka turystycznego zostawało mało miejsca kuchnia za drzwiami na korytarzu no i żeby dojść do centrum i plaży trzeba było niezły kawałek dreptać na około i po braku drogi na szczęście nie wiele przesiadywaliśmy na plaży więcej spacerowaliśmy i robiliśmy sobie wycieczek po okolicy
Dlatego chętnie poznam wasze opinie a pewnie nie jednej z nas to też się przyda
tu są namiary na ten pensjonat w którym byłam w zeszłym roku Jarosławiec



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-19 12:01 przez joanna_1807.

GDZIE NA WAKACJE ???

19 sty 2010 - 12:25:23

my w zeszłym roku byliśmy z córeczką (miała wtedy 4,5 miesiąca) nad morzem w Jastarni pojechaliśmy na tydzień od 1 września do 8 bo faktycznie jest o wiele taniej i mniejsze upały:)
wynajęliśmy pokoik z łazienka i aneksem kuchennym można powiedzieć malutka kuchenką płaciliśmy 70 zł za dobę za nas dwoje a w ostatni dzień mogliśmy zostać nawet do wieczora...
pokój był w miarę duży zmieściło nam się i łóżeczko i bujaczek i wiele innych rzeczy, mieszaliśmy na głównej ulicy ale pokój mieliśmy od strony podwórka więc nie było głośno praktycznie nic nie słyszeliśmy a i wystarczyło przejść przez ulicę i już byliśmy nad morzem, nie było placu zabaw w na terenie posesji ale też nie było nam wtedy potrzebne, w tym roku też chcemy tam pojechać i myślę że plac zabaw jeśli mała będzie chciała to na pewno znajdzie się gdzieś w pobliżu:)

stronka tego domku:

http://www.turystyka.org.pl/bizewska?id_od=0

pokoje są w innych kolorach to są jakieś starsze zdjęcia, tak nam mówiła właścicielka i tak też było,całe szczęście przemalowane.

GDZIE NA WAKACJE ???

19 sty 2010 - 13:00:00

Ja byłam w tamtym roku w czerwcu i pogoda dopisała :)
Synek miał 10 miesięcy i czuł się wspaniale .
Pierwsze dni bardzo dużo spał .
Póżniej sie zaklimatyzował:) Cudownie było,to jego pierwsze wakacje były :) nad morzem i napewno jeszcze pojedziemy Rewal 2009

GDZIE NA WAKACJE ???

19 sty 2010 - 13:02:47

My bylismy w czerwcu z dzieciakami w Chłapowie,blisko Wladysławowa http://www.cisowianka.letnik.pl/.za dwie osoby dorosłe i 2 dzieci placilismy 90zł za dobe.Bardzo sie nam podobało,nie bylo moze blisko centrum ale mielismy samochod wiec zawsze moglismy podjechac do Władysławowa czy Jastrzebiej Góry,plac zabaw na terenie domu.Nam sie podobało.

GDZIE NA WAKACJE ???

19 sty 2010 - 13:16:03

Ja byłam n Rowach,od 13 do 19 września, wynajeliśmy domek,2 pokoje-sypialnie,kuchnia,w której była rozkładana kanapa,i łazienka z prysznicem.Plac zabaw,grill,meble ogrodowe przed każdym domkiem.Płaciliśmy 50 zł za 2 osoby,Moja Jula 18 m-cy za nią nie płaciliśmy.Do morza był około kilometr, ale dla nas to nie problem,mieliśmy samochód.We wrześniu w Rowach pusto, ludzi mało a i też dużo lokoli pozamykanych, o czym nie wiedzieliśmy, znalazłam ofertę w necie, a byliśmy w rowach pierwszy raz.W sezonie miasteczko tętni życiem, ale po sezonie jakby umiera.Daleko też do innych miasteczek, żeby coś pozwiedzać jechaliśmy aż 70 km do Darłowa.Fajnie było,pogoda dopisała,ale jak to we wrześniu, nie kompaliśmy się w morzu bo za zimne.Domki były fajne, nie narzekam, ale nie polecam poza sezonem, a w sezonie drugi rza już bym też nie pojechała.

GDZIE NA WAKACJE ???

19 sty 2010 - 14:57:36

super wątek, my od 5 lat z mężem jeździmy do Gdyni, tam mieszka jego siostra, noclegi darmowe .Nie znam żadnych pejsjonatów poza pokojem szwagierki :) W tym roku chciałabym z małym jechać na mazury. Może ktoś ma namiar na jakieś fajne i sprawdzone gospodarstwo agroturystycze??? Załóżmy wątek o sprawdzonych miejscach na wakacje z dzieckiem nad morzem w górach na mazurach!!!

GDZIE NA WAKACJE ???

19 sty 2010 - 15:02:42

wczoraj szukałam czegoś nad morzem, i znalazłam świetne miejsce na pobyt z dzieckiem http://www.willaaisza.pl/content/view/5/6/

GDZIE NA WAKACJE ???

19 sty 2010 - 15:16:43

Cytat
grzegorzk
My bylismy w czerwcu z dzieciakami w Chłapowie,blisko Wladysławowa http://www.cisowianka.letnik.pl/.za dwie osoby dorosłe i 2 dzieci placilismy 90zł za dobe.Bardzo sie nam podobało,nie bylo moze blisko centrum ale mielismy samochod wiec zawsze moglismy podjechac do Władysławowa czy Jastrzebiej Góry,plac zabaw na terenie domu.Nam sie podobało.
również polecam Cisowiankę w Chłapowie koło Władysławowa- wspaniałe miejsce na wypoczynek z małym dzieckiem i blisko do morza:)

GDZIE NA WAKACJE ???

19 sty 2010 - 16:24:59

My w zeszym roku byliśmy w Pobierowie bylo bardzo fajnie i warunki też,a dwa lata temu w Niechorzu -też polecam.

GDZIE NA WAKACJE ???

19 sty 2010 - 16:31:06

Witam, mieszkam w Gdańsku, ale pochodzę z pięknej nadmorskiej miejscowości JANTAR. Gorąco polecam!!!

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

GDZIE NA WAKACJE ???

19 sty 2010 - 18:33:26

ja byłam w tamtym roku w pobierowie podobało sie nam blisko morze w centrum, w tym roku jedziemy do wladyslawowa, osrodek tez juz mam, tylko zaliczke trzeba wpłacic

GDZIE NA WAKACJE ???

19 sty 2010 - 20:23:32

Cytat
danius
Witam, mieszkam w Gdańsku, ale pochodzę z pięknej nadmorskiej miejscowości JANTAR. Gorąco polecam!!!
Hej jestem w szoku pochodzisz z Jantara a ja mieszkam od Jantara 6 km.....:)

GDZIE NA WAKACJE ???

19 sty 2010 - 20:37:12

No właśnie zastanawiam się nad Pobierowem albo łebą już od dwóch osób słyszałam ze jest fajnie może któraś z was wie jak tam wyglada poza sezonem tu mam namiary na lokum w łebie http://www.chomiczowka.afr2.pl/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-19 20:41 przez joanna_1807.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sama z dzieckiem na wakacje:)