Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 7 8 9 -->

GDZIE NA WAKACJE ???

19 sty 2010 - 22:54:55

moji rodzice mieszkają 30 km od Łeby :) ja osobiście kocham Łebe i wakacje nie spędzone tam to dla mnie wakacje stracone. Sama wybieram sie tam na od początku lipca od września. Mogę z czystym sumieniem polecić i w sezonie i po za nim. niestety nie pomoge jeśli chodzi o pensjonaty bo nigdy nie musiałam z nich korzystać:)

GDZIE NA WAKACJE ???

20 sty 2010 - 01:30:20

Witam :)
Ja jeżdżę nad morze co roku od kilku lat :)
Jeśli byłaś w Jarosławcu i podobało Ci się tam, to polecam także Pustkowo.
Miejscowość nie jest przepełniona, z każdego prawie miejsca blisko do morza i niedrogo :)
W sklepach ceny normalne, co jest niestety rzadkością w nadmorskich, typowo turystycznych miejscowościach.
Z Pustkowa do Pobierowa jest 20 minut spacerkiem na nogach - przez lasek /droga asfaltowa i kostka/.
W drugą stronę tyle samo do Trzęsacza, a za Trzęsaczem - Rewal :)
Także w sumie w każdą stronę blisko :)

Do Pobierowa nie radzę wybierać się w sezonie, chyba, że lubisz obijanie się o ludzi na chodniku.
Tam niestety ludzi tłum i trzeba się nieźle nagimnastykować, żeby dojść do celu :)
Z małym dzieckiem to uciążliwe.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-20 01:38 przez tanessa.

GDZIE NA WAKACJE ???

20 sty 2010 - 07:55:49

Cytat
tanessa
Do Pobierowa nie radzę wybierać się w sezonie, chyba, że lubisz obijanie się o ludzi na chodniku.
Tam niestety ludzi tłum i trzeba się nieźle nagimnastykować, żeby dojść do celu :)
Z małym dzieckiem to uciążliwe.
No właśnie ja planuje wyjazd na koniec sierpnia początek września tak byłam w zeszłym roku i pogoda dopisała i ceny były normalne a tłumów nie było :)

GDZIE NA WAKACJE ???

20 sty 2010 - 09:08:46

Jestem mieszkanką Trójmiasta i z całym przekonaniem polecam pobyt właśnie tutaj ;) chociaż nadmiaru rozrywek tutaj nie ma.Można odwiedzić za to oddalone od kilkanaście, kilkadziesiąt kilometrów typowo nadmorskie miejscowości t. j. Puck, Rzucewo,Władysławowo,Jastrzębia Góra ( piękna,czysta plaża i woda,mnóstwo restauracji,świetnie miejsce),Białogóra,Dębki. Łebę polecam ze względu na wydmy, każdemu dziecku taka atrakcja z całą pewnością się spodoba ;)

[embed_image 91a6304ef13879961f864a4e4671a6d4]

GDZIE NA WAKACJE ???

20 sty 2010 - 09:25:07

A JA WAM POLECAM POBYT W STEGNIE. DLA MNIE NAJLEPSZY POBYT TO MAJ-CZERWIEC I WRZESIEŃ. SZCZEGÓLNIE Z DZIECIACZKIEM! NIE MA JUZ TŁUMÓW A POGODA NAJLESZA:-) WWW.POLAM.MIERZEJA.PL CICHUTKO I CUDOWNIE.

GDZIE NA WAKACJE ???

20 sty 2010 - 09:37:58

My co roku jezdzimy nad morze do Jastarni wlasnie juz przez 10 lat.Jest tam swietnie blisko do morza i do zatoki,a i sklepy czy restauracje tez blisko.Po prostu mamy wszystko na wyciagniecie reki.W tamtym roku bylismy z corka miala wtedy 6 miesiecy i byl to miesiac sierpien.Wybralismy Jastarnie bo moje dzieciaki bo mam dwoch synkow w wieku 12,11 lat ucza sie na windsurfingu u swojego wujka.Podaje stronke dla zainteresowanych.www.boards.pl .A jesli chodzi o noclegi to zawsze jestesmy u jednego panstwa gdzie sa bardzo uczciwi ,mili i pomocni.Jest tam swietne pole namiotowe duzy plac do biegania dla dzieci i blisko maja chlopaki do zatoki bo tam ucza sie windsurfingu.Nad zatoka jest bardzo plytko i moja corcia byla zachwycona bo mogla posiedziec sobie w wodzie i pochlapac sie.Jesli chodzi o noclegi to jest u tych panstwa wybor bo maja domki, pokoje,mozna pod namiot lub do przyczepy kempingowej.Podaje namiary RUFY.http://www.rufa.info.pl/615.html Polecam bo jest warto.

GDZIE NA WAKACJE ???

20 sty 2010 - 10:13:49

ja polecam Dźwirzyno- bylam tam dwa lata z rzedu - jak dla mnie super- w zeszle lato kolezanka byla z synem 5 lat i corcia 7 miesieczna i tez wrocila bardzo zadowolona

GDZIE NA WAKACJE ???

20 sty 2010 - 10:16:58

A ja na pobyt z małym dzieckiem polecam Dębki-przejrzyjcie stronę internetową tej miejscowości a same zobaczycie:
http://www.debki.pl/
według mnie to najfajniejsze miejsce na wczasy z dzieckiem chociażby ze względu na tą rzeczkę która wpływa do morza,sama miejscowość też jest ciekawa i można spotkać wielu znanych aktorów;-)

GDZIE NA WAKACJE ???

20 sty 2010 - 10:34:29

Mogę polecić Świnoujście:)Bo tu mieszkam.Plaża długa ,czysta,połączona z Niemiecką Plażą.Pensjonatów masa,ostatnio(2 lata temu)teście przyjechali do Nas i mieszkali w Pensjonacie,,Posejdon,,Noi byli zadowoleni.Minus to dużo turystów(przewaga Niemieckich)i wysokie ceny:/

Świnoujście to miasto leżące na 44 wyspach - największe z nich to Wolin i Uznam - szczyci się najszerszymi w kraju, przeszło stumetrowymi plażami. Dzięki łaskawym prądom morskim plaże te z roku na rok rosną.
Na turystów czekają tutaj szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe po polskiej i niemieckiej stronie granicy, rozrywki plażowe, ciekawe imprezy odbywające się przez całe lato w muszli koncertowej przy deptaku i w amfiteatrze.

Miasto od lat jest cenionym uzdrowiskiem. To za sprawą jodu w powietrzu, złóż borowiny i odwiertów solanki.



Ja osobiście bardzo dobrze wspominam wakacje z Helu,ale z małą tam nie byliśmy..

Na roczek Nadii zrobiliśmy wymiane z Panem który ma domki nad jeziorem Rudnik,Oni przyjechali na NAsze mieszkanie(14dni) a My na domki:)Fajnie było......(Godne polecenia)

GDZIE NA WAKACJE ???

20 sty 2010 - 10:40:15

Ja o Debkach slyszałam od przyjaciół,że to bardzo piękna miejscowosc.Sama osobiscie nie byłam.
My bylismy w Jastarnii,w Stegnie oraz w Krynicy Morskiej.Powiem szczerze,że w Krynicy Morskiej najbardziej mi sie podobało.
Moge polecic hotel CZTERY PORY ROKU w ktorym sie zatrzymalismy,znajduje sie on bardzo blisko plaży.

http://www.apt.mierzeja.pl/cennik.php

GDZIE NA WAKACJE ???

20 sty 2010 - 11:05:13

Cytat
Milena84
Mogę polecić Świnoujście:)Bo tu mieszkam.Plaża długa ,czysta,połączona z Niemiecką Plażą.Pensjonatów masa,ostatnio(2 lata temu)teście przyjechali do Nas i mieszkali w Pensjonacie,,Posejdon,,Noi byli zadowoleni.Minus to dużo turystów(przewaga Niemieckich)i wysokie ceny:/
Świnoujście to miasto leżące na 44 wyspach - największe z nich to Wolin i Uznam - szczyci się najszerszymi w kraju, przeszło stumetrowymi plażami. Dzięki łaskawym prądom morskim plaże te z roku na rok rosną.
Na turystów czekają tutaj szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe po polskiej i niemieckiej stronie granicy, rozrywki plażowe, ciekawe imprezy odbywające się przez całe lato w muszli koncertowej przy deptaku i w amfiteatrze.

Miasto od lat jest cenionym uzdrowiskiem. To za sprawą jodu w powietrzu, złóż borowiny i odwiertów solanki.



Ja osobiście bardzo dobrze wspominam wakacje z Helu,ale z małą tam nie byliśmy..

Na roczek Nadii zrobiliśmy wymiane z Panem który ma domki nad jeziorem Rudnik,Oni przyjechali na NAsze mieszkanie(14dni) a My na domki:)Fajnie było......(Godne polecenia)


ale ci zazdroszcze mieszkania nad morzem ,mój mąż ciągle mi mówi żeby kupić domek tam a ja coś odwlekam decyzje bo za daleko mi a tu mam też góry blisko :)i co tu wybrać:)

GDZIE NA WAKACJE ???

20 sty 2010 - 12:27:38

Słyszałam,ze tutaj jest podobno tez fajnie http://www.amberia.pl/ osobiscie nie bylam.My w tym roku jedziemy do Rowów.

GDZIE NA WAKACJE ???

20 sty 2010 - 15:44:29

hej ja mieszkam 30 kilometrów od morza proponuje ci pojechac z dzieckiem albo do niechorza i pogorzelicy te dwie miejscowości dzieli tylko mostek naprawde warto albo do dziwnowa, pozdrawiam

GDZIE NA WAKACJE ???

20 sty 2010 - 16:53:50

Witam ja 2 lata temu bylam w Jastrzebiej Gorze moja corka miala 1,5 roku bylam w takim pensjonacie co byly kojce dla dzieci krzeselak do karmienia i w budynku byla sala zabaw dla dzieci wyposarzenie cale z ikei lodowka w pokoju rewelacja pacilam 60 zl od osoby,a w tamtym roku bylam zaraz obok Jasterzebiej Gory miejsowosc Ostrawa rewelacja tanie noclegi bo za osobe placila 17 zl a za dziecko polowe plac zabaw rewelacja polecam http://www.dwkormoran.afr.pl/ tu prosze link i sobie zobaczyc naprawde polecam pozdrawiam

GDZIE NA WAKACJE ???

20 sty 2010 - 17:19:57

Cytat
joanna_1807
Cytat
tanessa
Do Pobierowa nie radzę wybierać się w sezonie, chyba, że lubisz obijanie się o ludzi na chodniku.
Tam niestety ludzi tłum i trzeba się nieźle nagimnastykować, żeby dojść do celu :)
Z małym dzieckiem to uciążliwe.
No właśnie ja planuje wyjazd na koniec sierpnia początek września tak byłam w zeszłym roku i pogoda dopisała i ceny były normalne a tłumów nie było :)

Wiesz, poza sezonem zdarzyło mi się być nad morzem tylko raz :)
Pojechaliśmy wtenczas do Pustkowa.
Pogoda była taka sobie, ale to w sumie nas cieszyło, bo synek był jeszcze mały :)
Chodziliśmy sobie to tu, to tam i do Pobierowa nawet często.
I fakt - poza sezonem /tak ok 25 sierpnia i dalej/ jest tam już mało osób.
W barach, knajpkach itp. były nawet obniżki o 50%

Zatem jeśli wybierasz tę porę wczasów, to owszem - warto, bo ludzi już tylu nie ma, a okolice bardzo przyjemne :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sama z dzieckiem na wakacje:)