Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

GDZIE NA WAKACJE ???

11 lut 2010 - 13:31:23

Noooooo Słowacja fajny pomysł na wycieczke .Można dojechac samochodem.Wiesz co a porównując ceny do Polskich jest dużo drożej w Słowacji czy mniej więcej tak samo jak w Polsce?

GDZIE NA WAKACJE ???

11 lut 2010 - 16:19:49

No to ja zapraszam do mnie :) mam wakacje cały rok mieszkam w hiszpanii i w wakacje chętnie wyskoczyłabym na narty, ale to nie możliwe nasza maleńka za mała :( buuuuu, a tak poważnie wy macie dość zimy a ja tęsknię za śniegiem, uwierzcie mi plaża i palmy na okrągło mogą się znudzić :(

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

GDZIE NA WAKACJE ???

11 lut 2010 - 16:21:09

Anika110 to ja jadę do Ciebie! :D

GDZIE NA WAKACJE ???

11 lut 2010 - 16:34:26

Cytat
nbbo
Anika110 to ja jadę do Ciebie! :D

Ha ha zapraszam, u mnie znowu 20 stopni i słoneczko, jejku jak ja lubię patrzyć na te Wasze śnieżne zdjęcia, tęskno mi za śniegiem, moja córa ma 2 lata i tylko raz widziała śnieg, dla mnie dramat bo uwielbiam jazdę na nartach eh tylko pomażyć zostało

niezweryfikowana
Posty: 380
Ostrzeżenia: 2/5

GDZIE NA WAKACJE ???

11 lut 2010 - 16:58:40

Cytat
Milena84
Noooooo Słowacja fajny pomysł na wycieczke .Można dojechac samochodem.Wiesz co a porównując ceny do Polskich jest dużo drożej w Słowacji czy mniej więcej tak samo jak w Polsce?

Powiem Ci jak były jeszcze korony to dużo taniej ale teraz jak jest euro porównuje sie do PL i kwatery bardzo tanie ok 25zł za os i jest naprawdę wypas

GDZIE NA WAKACJE ???

05 maj 2010 - 13:02:37

W tym roku chcemy się wybrać na wakacje nad polskie morze. Ponieważ nasz maluszek będzie miał wtedy dopiero 3 miesiące odpadają wyjazdy za granicę (a szkoda). Czy możecie polecić miejscowość nad morzem, jakas z klimatem, z czystą plażą tak aby pasowała na rodzinne wakacje( promenady, sklepiki, knajpki mile widziane;) rodzice też się muszą rozerwać;)? Może macie jakieś sprawdzone miejsca? Miejscowości typu Międzyzdroje odpadają - za dużo tam ludzi i plaża niezbyt czysta...

GDZIE NA WAKACJE ???

05 maj 2010 - 13:08:51

Polecam dąbki koło Darłowa lub Darłówek wsch lub zach lub znam bardzo fajne tanie apartamenty w Zarzewie 2 m od darłowa 3 km do wspaniałej zacisznej plaży Wicie...

ceny od 35 do 45 za os ale naprawde jest pięknie i klimat właściciel też bardzo sympatyczny :)

KLIK

od 10 lat jeździmy tez do Dąbek hotel Geovita polecam:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-05 13:16 przez Motylek09.

GDZIE NA WAKACJE ???

05 maj 2010 - 13:37:39

Hej
ja pochodzę z Gdańska :)
Polecam wyjazd do Jelitkowa,gdzie znajduje się sporo knajpeczek oraz park, a także można spacerkiem przejść się do Brzeźna, gdzie jest molo (bezplatne) oraz duża plaża.Ogólnie niedaleko stamtąd jest do Gdanska glownego (tramwajem) i można się przemieszczać w celu zwiedzania.

Kiedyś bylam na wakacjach w Jastrzębiej górze, gdzie bylo dużo spokojniej ale rownie fajnie.Polecam hotel Activia w ktorym się zatrzymaliśmy

Ludziom podoba się też Stegna, Sopot i Gdynia.Ale to już kwestia gustu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-05 13:41 przez ubrankauk.

GDZIE NA WAKACJE ???

05 maj 2010 - 14:04:12

Gdańsk :)
Bardzo dawno temu jeździłam też do Karwi, ale tam jest zawsze tłum :) No chyba że się coś zmieniło.

GDZIE NA WAKACJE ???

05 maj 2010 - 17:14:18

Miedzyzdroje, Międzywodzie, Dziwnów, Dziwnówek, Trzęsacz, Niechorze, Wapnica

Wszystko obok siebie i frajdy co nie miara:)

GDZIE NA WAKACJE ???

05 maj 2010 - 18:03:23

ja to mam dobre wspomienia z Ustki :)

ale teraz podobno plaża już nie jest tak czysta jak wtedy co byłam więc w sumie nie wiem..

w każdym razie najlepiej moim zdaniem wynająć sobie jakieś mieszkanko - opcja najwygodniejsza i najbardziej komfortowa jeśli się jedzie z dzieckiem no ale to moje zdanie :D

GDZIE NA WAKACJE ???

05 maj 2010 - 18:34:21

"Kiedyś bylam na wakacjach w Jastrzębiej górze, gdzie bylo dużo spokojniej ale rownie fajnie.Polecam hotel Activia w ktorym się zatrzymaliśmy.[/quote]

Zdecydowanie odradzam Jastrzebią Górę, miejscowośc połozona jest na klifie,plaża jest wąziutka, żeby zejsc/wrócić na /z plazy trzeba pokonywac setki schodów, albo wdrapywać się pod stromą górę. a sama miejscowość zbyt rozrywkowa jak dla rodziców z maluszkiem.....

polecam za to Juratę lub Jastarnię, spokojnie, miło i dobra baza!

GDZIE NA WAKACJE ???

26 cze 2010 - 10:14:12

a był ktoś z maluszkiem nad Soliną? Polańczyk.możecie tam cos polecić?

GDZIE NA WAKACJE ???

26 cze 2010 - 11:35:28

Ja właśnie dziś wyjeżdżam do Darłówka z 14 miesięczną córcią do prywatnego pensjonatu, jak wrócę to się tu odezwę i opiszę jak było:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sama z dzieckiem na wakacje:)