Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 1.415
Ostrzeżenia: 1/5

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 10:24:33

ja mieszkam od tamtego roku we Wloszech jak tylko sie wprowadzilam to byl sierpien bylo upalnie (o tym wlasnie marzylam) wraz z nazeczonym zaczelismy zwiedzac Wlochy (Wenecja,Mediolan,Brescia,itd) bylo bosko jak na pierwszy raz ale teraz juz mi sie troszke znudzily te miejsca ale jaknajbardziej moge je polecic,nastepnie polecielismy do polski do mojego rodzinnego Kolobrzegu tam nad morzem spedzalismy kazdy wolny czas,no i na koniec sierpnia polecielismy do Norwegii tam niestety pogoda byla tragiczna najwyzej +15 wiec zadowoleni nie bylismy ale za to widoczki byly przecudne :D Natomiast w te wakacje planujemy wyjazd do mojego nazeczonego rodzinnego kraju Indii,troszke sobie tego nie wyobrazam bo teraz we Wloszech jest +30 i ja zdycham a jak w Indiach bedzie + 40 to z domu nie wyjde heheh.
pierwsze zdjecie (most Norwesko-Szwedzki)
drugie zdjecie (Mediolan przepraszam ale nie mialam innego)
trzecie zdjecie (Wenecja)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-10 10:34 przez sonnu8.

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 10:25:25

ja nad polskie morze bo tam mieszkam :D bylam w tunezji, nie polecam NUDA

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 10:28:17

Oj Przepięknie !:) Ja zapewne do Anglii ;/ Jednak już mnie to męczy gdyż jeżdżę tam co rok i najchętniej wybrałabym się na jakąś wyspę czy coś:)

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 10:29:05

W tym roku w planach jest Lazurowe Wybrzeże

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 10:30:02

Cytat
trendy1983
Ja planuje Międzydroje w tym roku, ale czy sie uda to nie wiem, Właściwie moge jechać gdziekolwiek, byle nad morzem. Za granice mnie nie ciągnie.

Międzyzdroje to jedyna miejscowość nad morzem w Polsce gdzie jeżdżę co roku :)Kocham tą miejscowość,ten klimat,ludzi,molo i statek piracki ;) Dwa lata temu podobnie jak założycielka wątku byłam na Krecie ale w Hersonissos.Kreta jest piękna,czysta woda,piękne krajobrazy,tyle miejsc jest do zwiedzania.Myśmy wypożyczyli quada i wszędzie jeżdziliśmy.A jedzenie też pycha ;).W tym roku ze względu na moich rocznych chłopaków jedziemy w sierpniu właśnie do Międzyzdrojów,zapłacony już mamy apartament 10 m od plaży-świetna miejscówka no i mają łóżeczka dla dzieci (wypożycza się w hotelu).Dla synków to będzie pierwsze zetknięcie się z morzem a w Międzyzdrojach jest fajna plaża i długie płytkie zejście w wodzie.

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 10:31:11

Ja byłam w Tunezji - hotel Kheops 4*( hotel ok. duży plus za baseny, jedzenie nienajgorsze) oraz Turcji - Hotel Krizantem 4* w Alanyi ( bardzo dobre jedzenie 3 baseny, do morza 100 m). Polecam Turcję!!:). W tym roku planuję wybrać się do Grecji/ Hiszpanii. Polecacie jakieś sprawdzone hotele:)??



wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 10:31:29

Lazurowe wybrzeże.... mmmmm....;) jak cudownie. Ja czekam na jakiegoś lasta;) może trafi się coś fajnego i niedrogiego. Chciałabym Chorwację albo Bułgarię, Turcję lub Egipt;)

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 10:31:53

polskie góry ;)
nad morzem mieszka mój tata więc mam już dość.. wylegiwać się na plaży całe wakacje to nie dla mnie.
marzą mi się włochy, z braku laku węgry, bo jest pięknie, swojsko i świetne regionalne jedzenie ale znowu nie chcemy wydać z M. całych oszczędności.

zweryfikowana
Posty: 752
Ostrzeżenia: 1/5

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 10:34:35

W zeszłym roku byłam nad morzem, a teraz pewnie będzie coś spontanicznego, bo póki co nie ma planów, zbieram na laptop ;P Zamierzam sobie w wakacje kupić :)

<moderacja - spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-08 19:52 przez moderator.

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 10:36:10

w tamtym roku Malaga :) w tym roku Ibiza ;)

niezweryfikowana
Posty: 1.415
Ostrzeżenia: 1/5

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 10:41:31

Cytat
magdast
w tamtym roku Malaga :) w tym roku Ibiza ;)

mmmmm tylko pozazdroscic :D:D::D nie orientujecie sie jakie moga byc ceny na ibize z Polskiego biura podrozy ??????????

zweryfikowana
Posty: 6.040
Ostrzeżenia: 1/5

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 10:43:45

ja byłam w tamtym roku w domu :) a teraz chcę pojechać w Bieszczady, ale zobaczymy co z tego wyjdzie

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 10:47:54

ja jeszcze nie wiem, czy sie gdzies wybierzemy, ale bardzo chcialabym do Hiszpani:)

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 10:49:13

Ale się rozmarzyłam o wakacjach ;)
ja polecam Turcję,byłam rok temu:) Miejscowosc Bodrum! cuuuudnie było

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 10:49:14

W tym roku będzie ciekawie :) Najpierw Londyn, potem Łódź, Toruń i mały wypad z przyjaciółką na takę prawdziwą Polską wieś! :) Już się doczekać nie mogę! ^^

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pociągiem nad morze