Obecnie rozmawiamy o:

kupno samochodu

gorący temat

Pogrzeb

11 minut temu

free spin za rejestracje

godzinę temu

srebrna biżuteria

dzisiaj o 12:06

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 158
Ostrzeżenia: 1/5

wakacje - wczasy

28 cze 2011 - 14:44:30

Mi się marzy spędzenie tych wakacji bardziej ekstremalnie, także zastanawiam się, czy nie wybrać takiej wyprawy: http://www.homohibernatus.eu/pdf/chan_tengri.pdf Uwielbiam góry, a taka podróż jest na pewno nie lada wyzwaniem. No i na pewno można przeżyć niezapomnianą przygodę. Moim zdaniem jest to o wiele lepszy wybór niż spędzenie tego czasu w jakimś kurorcie.

wakacje - wczasy

28 cze 2011 - 14:48:13

Praca praca i praca jedyny czas gdzie moge sobie zarobic na szkołe;/ ps. zazdroszcze ci ze mozesz sobie pozwolić na wyjazd...


<moderacja - spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-08 19:53 przez moderator.

wakacje - wczasy

28 cze 2011 - 14:50:52

Cytat
Sandi_1989
ja oczywiście polecam Polske i SOLINE:) najpiękniejsze miejsce w Polsce gdzie zawsze jest ciepło. Jeziorko + góry coś pięknego :) byłam już tam na wczasach parę razy i zawsze tam jade:-)

W Solinie zawsze jest ciepło? Co za bzdura:) Mieszkam nie daleko- 2 lata z rzędu tam pracowałam sezonowo - Często pada tam deszcz- a wtedy jest bardzo zimno. A gdy jest słońce to jest tyle tysięcy ludzi że szkoda gadać.
Wiec może i jest pięknie- ale wcale nie tak ciepło jak pisała dziewczyna;] Zaś polecam Rajskie niedaleko Polańczyka-> ciche miejsce nad wodą:] super!

wakacje - wczasy

28 cze 2011 - 14:55:17

Cytat
aknamaj
Cytat
ouuu
Cytat
aknamaj
nigdzie... w domu.. Mamy ważniejsze wydatki niż wyjazd

to smutne.

Wszystkie wyrzeczenia zrekompensuje mi później mieszanie w swoim WŁASNYM domku

Ja mam tak samo-najpierw praca potem wakacje:))) ale oko cieszy jak się patrzy na wysiłek i trud włożony w budowę wspólnego gniazdka:))))nieeee?
pozdrawiam

wakacje - wczasy

28 cze 2011 - 14:57:03

2 lata temu byłam w Bułgari(jedna wielka impreza, o 1 w nocy wszyscy na imprezy i do samego rana) Słoneczny Brzeg.W zeszłym roku padło na Chorwacje-widoki nie do opisania ale nudno w porównaniu do Bułgari. W tym roku z chłopakiem albo Turcja albo znów Bułgaria bo chlopak woli Bułgarie a ja chce zobaczyć Turcje:)

wakacje - wczasy

28 cze 2011 - 16:05:03

Bylam w Grecji, Francji, Bułgari, Hiszpani i na Krecie
Grecja- gorąc, mało imprez, dobre jedzenie, cudny hotel
Francja- srednio ogolnie ze wszystkim . ale Paryz cudowny!
Bułgaria- jak to jedna napisala JEDNA WIELKA IMPREZA ;) ale ogolnie to taka bieda tam, zacofanie ;p mi sie tak kojarzy i drugi raz bym chyba nie pojechala :) chociaz wiem ze jest tanio
Hiszpania- cudownaaaaa! bylam w Lloret de mar, imprezy, gorac, dobre jedzenie, super hotel, dosyc drogo, sliczne widoki i ogolnie fajna atmosfera :) wtedy rowniez bylam w Monako i Monte Carlo- jedne z cudowniejszych miejsc na ziemi!magia!czulam sie jak w Las Vegas (z filmow;d)haha
Kreta-najładniejsze widoki, gorac, dobre jedzenie(nalesniki z bekonem i zoltym serem<mniam>;)swietny hotel, duzo polakow tam pracuje :)
najbardziej polecam Hiszpanie i Krete

wlasnie wrocilam z Anglii z zakupow
teraz chce w sierpniu Last minute mysle nad ;Majorka, Ibiza,Cypr, Wyspy Kanaryjskie
co polecacie z tego najbardziej???
udanych wakacji!

wakacje - wczasy

09 lip 2011 - 12:57:46

Hej dziewczyny ! ;) W tamtym roku byłam w Grecji w Paralii w hotelu Konstantin (BP"FunClub";)i naprawdę gorąco polecam! ;) Hotel świetny, czysty i bardzo zadbany. Co najważniejsze właściciel hotelu codziennie stawiał nam kolejkę w barze, cały czas kazał nam donosić czipsy, orzeszki. Ostatniego dnia zaprosił nas wszystkich na frappe przyniósł mnóstwo słonych przekąsek i gdy chcieliśmy zapłacić za to frappe to się trochę zdenerwował xD Gorąco polecam !!!




W tym roku jadę do Turcji do Emir Fosse Beach w Alanya("AlfaStar";), wylatuję 20 lipca. Czy może była któraś z was w tym hotelu albo leci w tym samym czasie co ja ? ;) Bardzo zależałoby mi na opinii chociaż już za późno żeby coś zmieniać ale po prostu wolałabym nie mieć już tego niesmaku na miejscu ;) zdarzę się może przyzwyczaić xD i chciałam jeszcze zapytać jakie miejsca i wycieczki polecacie w Turcji ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-09 13:16 przez uwiodlamwampira.

wakacje - wczasy

09 lip 2011 - 13:00:30

moj chlopak wyjezdza do niemiec na 2 miesiace do pracy ;/ wiec nasze wakacje to beda ostatnie 2 tyg wrzesnia ;| no ale niestety trzeba zarobic na nowe auto ;D

niezweryfikowana
Posty: 1.832
Ostrzeżenia: 1/5

wakacje - wczasy

09 lip 2011 - 13:05:15

piękne miejsce ;) ja znając życie to mazury, pewnie Pułtusk (ładnie tam jest, zalew, zamek.. ), może morze... :))

wakacje - wczasy

09 lip 2011 - 13:05:16

No ale ważne że razem ;) nie ważne kiedy ;)



ja w tym roku pierwszy raz polecę samolotem i nie wiem czy mam się bać czy nie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-09 13:06 przez uwiodlamwampira.

zweryfikowana
Posty: 368
Ostrzeżenia: 1/5

wakacje - wczasy

09 lip 2011 - 13:05:19

widzę wszyscy stawiają raczej nie na polskie morze, a jadą za granicę :)

ja mam jeszcze 2 tyg pracy, a później zaczynam od Mielna, a później lecę do Bułgarii, Złotych Piasków ze znajomymi, mam nadzieję, że okażą się najlepszymi wakacjami :) ♥ !

a w tamtym roku byłam w Grecji, na wyspie Zakynhtos, bajka!

te widoki, dziewczyny!


zatoka wraku.

wakacje - wczasy

09 lip 2011 - 13:10:10

widze ze wszystkie za granice wyjezdzacie :)

wakacje - wczasy

09 lip 2011 - 13:38:22

Teraz jak się trafi na okazje to wczasy za granicą są tańsze niż w Polsce ;)

Leci któraś do Turcji 20 lipca ? ;)

wakacje - wczasy

09 lip 2011 - 17:00:55

ja nie. ;[


Moze ktos byl w Chorwacji i moze polecic tanie noclegi?

wakacje - wczasy

15 lip 2011 - 11:12:15

Hej dziewczyny ! ;) W tamtym roku byłam w Grecji w Paralii w hotelu Konstantin (BP"FunClub";)i naprawdę gorąco polecam! ;) Hotel świetny, czysty i bardzo zadbany. Co najważniejsze właściciel hotelu codziennie stawiał nam kolejkę w barze, cały czas kazał nam donosić czipsy, orzeszki. Ostatniego dnia zaprosił nas wszystkich na frappe przyniósł mnóstwo słonych przekąsek i gdy chcieliśmy zapłacić za to frappe to się trochę zdenerwował xD Gorąco polecam !!!




W tym roku jadę do Turcji do Emir Fosse Beach w Alanya("AlfaStar";), wylatuję 20 lipca. Czy może była któraś z was w tym hotelu albo leci w tym samym czasie co ja ? ;) Bardzo zależałoby mi na opinii chociaż już za późno żeby coś zmieniać ale po prostu wolałabym nie mieć już tego niesmaku na miejscu ;) zdarzę się może przyzwyczaić xD i chciałam jeszcze zapytać jakie miejsca i wycieczki polecacie w Turcji ;)
Proszę o pomoc ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

egzotyka:)