Obecnie rozmawiamy o:

nowoczesne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

SPONSORING

21.06 o 11:53

Aktywne użytkowniczki

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 10:53:54

ja się wybieram do Bułgarii z chlopakiem, wakacje we dwoje :D hotel 4*, Słoneczny Brzeg, mam nadzieję, ze bedziemy zadowoleni :))

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 10:54:37

ja w sierpniu będę rodzić,więc wakacje w szpitalu :)

zweryfikowana
Posty: 837
Ostrzeżenia: 1/5

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 10:57:11

w tym roku mam w planach z moim K. jechać do Włoch na motorze i zostać tam na całe wakacje:)
a jak to Nam się nie uda to do rodzinnego miasta K. :)

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 10:58:44

Ja do Szwecji na 10 dni! ♥
Nie bedą to ani kolonie ani obóż ani z biura pozdrózy tylko samolotem do rodziny,mmpewnie fajnie edzie, pierwszy lot samolotem serce

A tak to na wieś bede jezdzic z kolezankami, pojadę tez na Mazury nad wodę i do aquaparku w suwałkach...;)

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 10:59:18

wybierma sie z chlopakiem do hiszpani ale ciagle szukamy hotelu. Cholernie drogie to wszystko:( nie wiem czy nei zrezygnujemy i nie postawimy na Bulgarie. Chociaz tka bardzo chcialabym sobie porozmawiac po hiszpansku.
moze ktoras byla i moze polecic mi jakis tanczy hotel/hostel w Hiszpani ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-10 11:00 przez highhope.

zweryfikowana
Posty: 521
Ostrzeżenia: 3/5

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 10:59:51

rok temu z moim tż byłam w Grecji na wyspie Korfu - piękne miejsce. W hotelu ACHARAVI NATURA *** (standard europejski więc porównywalny hotel z tym jak byłam w Egipcie *****).
Polecam bo na prawdę wyspa bardzo zielona, mała - można ją całą w tydzień zwiedzić wypożyczając auto i bardzo malownicza. Chętnie pojechałabym tam jeszcze raz :-) Jeśli macie pytania odnośnie cen (to był wyjazd last minute), samej wyspy czy hotelu - piszcie na priv. :)
W tym roku stawiamy na Polskę - 2 tygodnie w Bieszczadach i prawdopodobnie ostatni tydzień września nad nasze polskie morze - ale to na razie tylko takie plany :)
Wklejam kilka widoczków :-)



wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 11:04:33

Ja w tamtym roku byłam w władysławowie ale plażowałam w chałupach bo tam na plażach pusto więc fajnie:), i oczywiście w zakopanym ;D
w tym roku planuje z chłopakiem jechać do Portugalii jeśli nie wyjdzie to chociaż do Hiszpanii:))
jeśli znacie jakieś ciekawe hotele proszę o polecenie:))


no i oczywiście polskie góry też muszą być ;)

zweryfikowana
Posty: 359
Ostrzeżenia: 2/5

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 11:06:56

Ostróda reggae festival razem ze znajomymi - 6 dni
Mazury z rodzicami - tydzień
Woodstock ze znajomymi - 4 dni
Festival warhead ze znajomymi
Ustka z rodzicami - Ustka to moje ulubione miejsce w Polsce, i ciągle na polu namiotowym ;) Jest tak pięknie !
Jeśli uda mi się finansowo to pojadę również na The Subways na JAROCIN :d

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 11:11:23

W Chorwacji polecam Split.. Cudowne miejsce!

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 11:15:40

praga na 5 dni pod koniec sierpnia

Cytat
wata_team
Ostróda reggae festival razem ze znajomymi - 6 dni
Mazury z rodzicami - tydzień
Woodstock ze znajomymi - 4 dni
Festival warhead ze znajomymi
Ustka z rodzicami - Ustka to moje ulubione miejsce w Polsce, i ciągle na polu namiotowym ;) Jest tak pięknie !
Jeśli uda mi się finansowo to pojadę również na The Subways na JAROCIN :d

tez bym sobie tak pojezdzila ale cale wakacje pracuje w Ustce, wiec dozobaczenia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-10 11:16 przez nurhia.

zweryfikowana
Posty: 253
Ostrzeżenia: 2/5

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 12:03:29

ja dopiero planuje wakacje, może Hiszpania, Grecja lub Chorwacja. dziewczyny jak któraś była na własną rękę-nie z biur podróży- to piszcie cenowo jak was to wyszło! ile i jaki hotel itp na pewno te informacje będą dla wielu z nas bardzo przydatne!

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 12:23:06

Cytat
bublasek
ja dopiero planuje wakacje, może Hiszpania, Grecja lub Chorwacja. dziewczyny jak któraś była na własną rękę-nie z biur podróży- to piszcie cenowo jak was to wyszło! ile i jaki hotel itp na pewno te informacje będą dla wielu z nas bardzo przydatne!


O tak, tak!:) Mnie osobiście interesuje CHORWACJA, ceny, miasteczko, kwatery

zweryfikowana
Posty: 446
Ostrzeżenia: 1/5

wakacje - wczasy

10 kwi 2011 - 18:10:05

ja tez bylabym zainteresowana Turcja, Chorwacja i Bulgaria, jak znacie fajne hotele :) piszcie

niezweryfikowana
Posty: 1.415
Ostrzeżenia: 1/5

wakacje - wczasy

11 kwi 2011 - 08:53:04

Cytat
jalubiehardcorex33
w tym roku mam w planach z moim K. jechać do Włoch na motorze i zostać tam na całe wakacje:)
a jak to Nam się nie uda to do rodzinnego miasta K. :)

a gdzie do Wloch ??? :D:D:D moze sie spotkamy ehhehe :D

wakacje - wczasy

11 kwi 2011 - 09:00:19

Ja bym chciała odbyć wycieczkę po bałkanach, pamiętam jak jechałam do Aten autokarem to widziałam takie piękne miejsca że chciałabym zatrzymać się na dłużej w Macedonii i Serbii no ale na razie jestem biedną studentką więc pomyśli się za jakieś kilka lat ;P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pociągiem nad morze