Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wakacje - wczasy

15 lip 2011 - 11:14:41

ja w poszukiwaniu pracy

wakacje - wczasy

15 lip 2011 - 11:16:43

moje plany na wakacje poszły w siną dal... ;/

wakacje - wczasy

12 sty 2013 - 21:29:42

o tak mieszkam w Heraklionie na Krecie i uwielbiam to miejsce polecam hotele mareblue i te w guves! cisza, spokój blisko do plaży no i Malia i Herssonisos blisko!!

wakacje - wczasy

12 sty 2013 - 21:39:30

ja w zeszlym roku nigdzie nie bylam, natomiast w tym roku na poczatku czerwca jedziemy do zakopanego :) a na poczatku wczesnia lecimy na lanzarote na wyspy kanaryjskie do hotelu seaside los jameos playa :))) juz sie doczekac nie moge, a jeszcze tyle czasu :)

wakacje - wczasy

24 kwi 2013 - 22:08:55

Cytat
czerwone
ja w zeszlym roku nigdzie nie bylam, natomiast w tym roku na poczatku czerwca jedziemy do zakopanego :) a na poczatku wczesnia lecimy na lanzarote na wyspy kanaryjskie do hotelu seaside los jameos playa :))) juz sie doczekac nie moge, a jeszcze tyle czasu :)

ej! :) my też rozpatrujemy lanzarote! ktoś może się podzieli opiniami jeśli tam już był?

wakacje - wczasy

24 kwi 2013 - 22:13:13

Cytat
martys0709
W Chorwacji polecam Split.. Cudowne miejsce!

o boze, jeden dzien byłam w Splicie i wspominam go strasznie, tłumnie gorąco, daleko do plaży!

niezweryfikowana
Posty: 549
Ostrzeżenia: 3/5

wakacje - wczasy

24 kwi 2013 - 22:17:52

ja w tamtym roku bylam nad morzem, a w tym planuje jechac do Hiszpani. Nie moge sie doczekac;)

wakacje - wczasy

24 kwi 2013 - 22:19:59

pewnie nigdzie.. brak kasy.. ja od 2 lat nic znaleźć nie mogę, na dodatek studiuje zaocznie:) a z chłopaka pensji raczej nic nie da się odłożyć...

smutna ta nasza Polska rzeczywistość;/

wakacje - wczasy

24 kwi 2013 - 22:21:52

my w tym roku rozważamy coś taniego, Turcja / Tunezja/ Egipt ale jakoś nie do końca jesteśmy przekonani tamtejszymi klimatami (nasłuchałam się dużo o brudzie i bakteriach) możecie coś polecić? nie za drogiego i sprawdzonego :)

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

wakacje - wczasy

24 kwi 2013 - 22:25:09

my myślimy o zagranicy, pewnie włochy albo hiszpania... Ja tylko się bardzo boję o biuro podróży... Po akcjach z zeszłego roku pojęcia nie mam które wybrać, żeby się nie okazało że nagle jestem w obcym kraju a biuro plajtuje...

niezweryfikowana
Posty: 2.948
Ostrzeżenia: 1/5

wakacje - wczasy

24 kwi 2013 - 22:28:30

Ja byłam w Turcji, Tunezji i wielu państwach europejskich. Tunezja... Hm.. Zależy gdzie, jeżeli chcecie pozwiedzać pustynie i Kartaginę to spoko, ale poza tym nic ciekawego przynajmniej dla mnie, bo już mam dosyć Arabów i tekstów "maj frend" :P

Tunezja - Marmaris - PRZEPIĘKNE widoki, szczerze polecam :)

W tym roku wybieram się na Kretę i do Hiszpanii :)

wakacje - wczasy

24 kwi 2013 - 22:31:58

Cytat
trendy1983
Ja planuje Międzydroje w tym roku, ale czy sie uda to nie wiem, Właściwie moge jechać gdziekolwiek, byle nad morzem. Za granice mnie nie ciągnie.

mnie tak samo choć mąż chciałby jakiś egipt czy inne "tropiki" ja nigdzie nie jadę mimo że uwielbiam plaże i morze:) tylko że u mnie powodem jest ciągle upafające biura podróży i nikt nam niezagwarantuje że wrócimy w jednym kawałku i wtedy co powinniśmy:) ot taka mała paranoja:D a polskie morze uwielbiam:)

wakacje - wczasy

24 kwi 2013 - 22:36:32

Jak co roku w Mielnie będę:)

wakacje - wczasy

24 kwi 2013 - 22:59:45

Ja w zeszłe wakacje byłam we Włoszech. :) Na południe od Neapolu [ok 200km], nad samym morzem znajduje się przepiękne miasteczko Marina di Camerota. Jest to coś na styl portu. Naprawdę wspaniałe miejsce, polecam w 100%! Za dnia piaszczyste lub mniej piaszczyste [jak kto woli] gorące plaże, czyściutka woda, a wieczorem można udać się do portu, gdzie wzdłuż ciągnie się masa małych sklepików, restauracji, knajpek, czego dusza zapragnie.. Tam życie zaczyna się dopiero wieczorem i trwa do wschodu słońca. Można wybrać się na spacer po molo zrobionym ze skał, iść na dyskotekę na plaży lub po prostu usiąść w którejś knajpce. Myślę, że każdy znalazłby tam coś dla siebie, aż nie chce się wyjeżdżać. :) Był to jedyny okres w moim życiu, kiedy przez cały tydzień spałam po 3-4h i w ogóle nie czułam zmęczenia, a nawet nuda wydawała się być interesująca. Jeszcze raz polecam!



wakacje - wczasy

24 kwi 2013 - 23:22:31

od czerwca do końca sierpnia będę pracować w Jastrzębiej Górze, jak rok temu ;))
było świetnie, odpoczęłam, zarobiłam i się wybawiłam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wakacje nad morzem. Przygotowania!