Obecnie rozmawiamy o:

Alkoholizm

gorący temat

Szkoły policealne

wczoraj o 14:41

wygodne buty

wczoraj o 13:51

Szkoły policealne-opinie

wczoraj o 13:10

Aranżacja mieszkania

wczoraj o 10:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jeśli potrzebujesz indywidualnych konsultacji, wskazówek dotyczących makijażu, porad odnośnie pielęgnacji Twojej skóry - napisz . Zawsze możesz wypróbować przed zakupem. Z chęcią Cię wysłucham i pomogę spełnić potrzeby Twojej urody. Zapraszam na spotkanie :).Efekt po stosowaniu tych kosmetyków rewelacyjny, sama się przekonałam.Zapraszam do kontaktu.byłam na pokazie... ceny z kosmosu za nieznaną markę.... kosmetyki słabej jakości za niższa cenę można kupić naturalne kosmetyki bez chemii:)

Co do upodobań kosmetyków każdy ma swoje. To prawda. Marka mało znana bo tych kosmetyków nie można kupić w żadnych drogeriach. Ta marka rozwinęła się już na ogromną skalę i zdobyła wiele nagród :).I według mnie są bez porównania z kosmetykami drogeryjnymi gdzie wg.mnie zamiast pomagać to jeszcze bardziej szkodzą naszej skórze.I efekt po dłuższym stosowaniu naprawdę rewelacja. Moja skóra jest doskonale nawilżona i oczyszczona.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-04 14:50 przez anetka24061993.

Kosmetyki są super. Sama ich używam i nie zamieniłabym na żadne inne. A jeśli chodzi o ceny. To ja mam takie podejście, że nie szkoda 300zl na sukienkę, którą ubierze się tylko raz a takie kosmetyki w tej cenie starcza mi na 3 miesiące i używam je codziennie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dobra pęseta