Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szafowy poradnik - co, jak, gdzie.

25 lip 2011 - 17:14:30

Proponuję stworzenie nowego działu na forum - tak aby wszystko było w jednym miejscu, a nie porozrzucane po wszystkich działach [co powoduje ciągłe pojawianie się takich samych wątków, a użytkowniczki zawsze bronią się tym samym: 'Ale ja nie wiedziałam'].
Dział polegałby na wyjaśnianiu wszystkiego krok po kroku, np. jak dokonać weryfikacji [tak, wiem, to co najmniej śmieszne ale ciągle pojawiają się wątki 'Jak mam zweryfikować swoje konto?' 'Co mam zrobić jeśli się przeprowadziłam?' 'Czy muszę mieć konto w X banku?' 'Czy weryfikacji muszę dokonywać ze swojego konta bankowego?'], co zrobić gdy zostało się oszukanym [moje ulubione: 'Zostałam oszukana, co mam zrobić?' 'Powiedziała, że zapłaciła, wysłałam przesyłkę, a pieniądze nie doszły' 'Przedmiot różni się od tego na zdjęciu - co zrobić?'] czy nawet 'Jak skontaktować się z administracją?'. Byłoby tam także miejsce na wątek 'Dlaczego usunięto mój przedmiot?'.

Może niektórym [nie tylko nowym] użytkowniczkom ułatwiłoby to korzystanie z portalu.

Za, przeciw, inne pomysły?
Prosiłabym o uzasadnienie swojego wyboru, bo 'Za' lub 'Przeciw' nie wyjaśnia dlaczego pomysł Wam się podoba lub nie podoba.

Szafowy poradnik - co, jak, gdzie.

25 lip 2011 - 17:26:55

Ja jestem za... Choć tego typu wątki pojawiać się będą tak czy siak, bo większości po prostu nie chce się szukać, bo łatwiej zapytać...:) Ale można by było po prostu potem odsyłać do takiej pomocy.

Szafowy poradnik - co, jak, gdzie.

25 lip 2011 - 18:00:31

Cytat
Sacrum
Ja jestem za... Choć tego typu wątki pojawiać się będą tak czy siak, bo większości po prostu nie chce się szukać, bo łatwiej zapytać...:) Ale można by było po prostu potem odsyłać do takiej pomocy.
Rozdawać bany.. jak raz dostaną to MOŻE zapamiętają ^^

Jakoś mi się przypomniał wątek o treści 'O co chodzi z tym podbijaniem?' <ręce opadają>.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-25 18:00 przez slonwtrzechtrampkach.

Szafowy poradnik - co, jak, gdzie.

25 lip 2011 - 18:12:33

No tu już się kłania nieznajomość regulaminu... co jest raczej normą tutaj....

Szafowy poradnik - co, jak, gdzie.

25 lip 2011 - 18:16:48

jestem za. Toć to czyste lenistwo przejrzeć stronę główną forum i znaleźć odpowiednią kategorię. Najlepiej walić gdzie popadnie..

Szafowy poradnik - co, jak, gdzie.

25 lip 2011 - 18:47:13

również jestem ZA - super sprawa :)

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Szafowy poradnik - co, jak, gdzie.

26 lip 2011 - 12:04:34

Pomysł po części myślę że zrealizujemy. W FAQ albo w dziale technicznym na forum utworzymy wątek w którym spiszemy kontakty do moderacji i administracji. Możemy spisać odpowiedzi na najczęstsze pytania - choć przeważnie będzie to link do miejsca, gdzie takie informacje można znaleźć. Dlaczego same linki? Bo wszystkie wątpliwości są przeważnie wyjaśnione, często użytkowniczki nie szukają w ogóle - łatwiej napisać posta. Nie wierzę zupełnie, że zmniejszy to ilość powielanych pytań, ale na pewno ułatwi moderatorkom zamykanie wątków - będzie można wkleić link do takiego samouczka.

Od razu zastrzegam, że jego powstanie może zająć mi trochę czasu, więc w tym tygodniu na pewno się nie pojawi. Nie określam póki co terminów żadnych.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zmiana danych