Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 9 10 11 -->
zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

Zainsiprowana tematem " lato w rozmiarze xl, xll" postanowiłam otworzyc watek dotyczacy ubioru pan w wiekszych rozmiarach.....


warto poradzic jedna drugiej jak sie ubierac...

ponizej kilka przykladow;)

pozdrawiam wieksze panie. Ajjc


"Uroda w rozmiarze XL - Tara Lynn dla Elle
Odważna sesja z udziałem krępej modelki Tary Lynn .

Z pewnością można przyznać, że periodyk stara się promować kobiety w większych rozmiarach, branżowo określanych jako „plus- size”. Kobieta bez wątpienia jest urodziwa, ale jej tusza okazuje się zdecydowanie bardziej widoczna. "

postanowilam dodac pare slow- nie rozumiem dlaczego niektore kobiety namawiaja te puszyste aby schudly!! skoro im taK JEST LEPIEJ, TAKIE PODOBAJA SIE SWOIM MEZCZYZNA! nie kazdy musi byc szczuply!
swiat jest kolorowy jesne sa chude drugie grubsze- i jest ciekawie! na swiecie niemoga zyc tylko chude kobiety!


.





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-05 14:16 przez Ajjc.

ale niestety i ona poszła za resztą i schudła....juz nie jest plus size

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

Cytat
ewa_mimi
ale niestety i ona poszła za resztą i schudła....juz nie jest plus size

e tam, nie kazdy moze schudnac! taka prawda;:) mi sie podobaja kragle kobiety zdecydowanie, czasami im zazdroszcze.

Cytat
ewa_mimi
ale niestety i ona poszła za resztą i schudła....juz nie jest plus size

Najwidoczniej tak sie czuje lepiej ;)

po 1, mam wrazenie,ze glowa jest odcieta od innego ciala - to tak do zdjec ze sesji ;)
po 2, choc nie mam "wiekszych" rozmiarow, sama lubie zima nosic swetry o kilka rozmiarow "za duzych" :)

Cytat
Ajjc
Cytat
ewa_mimi
ale niestety i ona poszła za resztą i schudła....juz nie jest plus size

e tam, nie kazdy moze schudnac! taka prawda;:) mi sie podobaja kragle kobiety zdecydowanie, czasami im zazdroszcze.

chodzilo mi o to ze jak stała sie popularna pod naciskami (tak mi sie wydaje)schudła, gdzies o tym czytałam, jednak nie akceptowała siebie

No, w koncu bedzie mozna popatrzec :) Osobiscie nie mam duzego rozmiaru, ale lubie patrzec na ladnie ubrane osobki o wadze wiekszej (nie jestem fetyszystka!). Jakby nie patrzech te normalne ( w tym tez ja) maja latwiejsze zadanie w ubiorze, dlatego bardziej mnie zachwycaja wieksze kobiety i ich gust oraz pomyslowosc ubioru!

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

prosze nie zapraszac do swoich szaf w temacie!!!! temat jest po to aby osoby puszyte mogly podawc sobie inspiracje na zime!!

proponowanie ciuszkow ze swoich szaf bedzie skutkowalo ostrzezeniami!

Jak zrobię zdjęcia to pokarze moje kreacje :)

u mnie rozmiary L, fajnie ze ktos o nas pamieta :P

to ja dorzucam paczkę inspiracji:



trochę mało zimowe te zdjęcia z pierwszych inspiracji.. sandałki na zimę?;p

ale myślę, że dla większych dziewczyn zawsze sprawdzą się swetry z dekoltem w serek, tuniki odcinane pod biustem i standardowo wyszczuplające sylwetkę obcasy;)

ja w drugą stronę, potrzebuję rzeczy, które optycznie dodadzą mi kilogramów;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-05 13:53 przez whatsername87.

w sumie nosze rozmiar XL ale chyba chudsza jestem :D

Cytat
daguleq
w sumie nosze rozmiar XL ale chyba chudsza jestem :D

Bo to zależy też od wzrostu.
A czasami nosimy XL tylko dlatego,że mamy szerokie biodra lub duży biust.

Cytat
ewa_mimi
ale niestety i ona poszła za resztą i schudła....juz nie jest plus size

to nie ona schudla, tylko crystal renn..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pasuje???