Obecnie rozmawiamy o:

e-papieros

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wywołujecie zdjęcia? :)

14 paź 2013 - 23:11:11

Rzadko ale jednak wywołuję, wolę oglądać zdjęcia w albumie

Wywołujecie zdjęcia? :)

14 paź 2013 - 23:16:21

a ja chyba zacznę od nowego roku systematycznie wywoływać :D tylko musze mega promocje znaleźć na wywołanie starych zdjęć :p

Wywołujecie zdjęcia? :)

14 paź 2013 - 23:16:26

Tak, często wywołuję zdjęcia :) I uwielbiam je oglądać :)

Wywołujecie zdjęcia? :)

14 paź 2013 - 23:17:38

wywołuję, już mam kilka albumów w któryvh sa ułożone chronologicznie. Tanio można wywołać jeśli jets promocja np w Rosmanie, ale też na all sa fajne propozycje 19gr/szt wiec chyba sie oplaca.

Wywołujecie zdjęcia? :)

14 paź 2013 - 23:24:08

Cytat
libertadores89
wywołuję, już mam kilka albumów w któryvh sa ułożone chronologicznie. Tanio można wywołać jeśli jets promocja np w Rosmanie, ale też na all sa fajne propozycje 19gr/szt wiec chyba sie oplaca.

oh ja raz w rossmanie wywołam i nie jestem zadowolona ! ba, nawet załamana i żałuje że dałam się tam naciągnać na 50-70 zdjęć :/

Wywołujecie zdjęcia? :)

14 paź 2013 - 23:28:43

Wywoluje tylko te ktore sa dla mnie wyjatkowe :)

Wywołujecie zdjęcia? :)

14 paź 2013 - 23:30:34

uwielbiam zdjęcia! mam na ścianie mega antyrame z fotkami, staram się wywoływać co jakiś czas, ale ceny u fotografa nie zachęcają ;/ a Wy gdzie wywołujecie?

Wywołujecie zdjęcia? :)

14 paź 2013 - 23:30:36

wywołaj wszystkie naraz, dostaniesz mega zniżkę, ja tez tak robię, mam duzo zdjec. Z plyty nigdy ich sie nie zobaczy, a tak pokazuje albumy

Wywołujecie zdjęcia? :)

14 paź 2013 - 23:31:07

Cytat
kamilkaa21
Cytat
libertadores89
wywołuję, już mam kilka albumów w któryvh sa ułożone chronologicznie. Tanio można wywołać jeśli jets promocja np w Rosmanie, ale też na all sa fajne propozycje 19gr/szt wiec chyba sie oplaca.

oh ja raz w rossmanie wywołam i nie jestem zadowolona ! ba, nawet załamana i żałuje że dałam się tam naciągnać na 50-70 zdjęć :/

ja jestm zadowolona z tych które wywołałam, chciaż nie wiem jak by wygladały w wiekszych formatach.

Wywołujecie zdjęcia? :)

14 paź 2013 - 23:33:53

Tak, co jakiś czas wywołuje pakiet ok 100 zdjęć. Właśnie muszę się zabrać do przeglądnięcia najnowszych, ale ciężko się do tego zabrać ;)

Cytat
kamilkaa21
Cytat
libertadores89
wywołuję, już mam kilka albumów w któryvh sa ułożone chronologicznie. Tanio można wywołać jeśli jets promocja np w Rosmanie, ale też na all sa fajne propozycje 19gr/szt wiec chyba sie oplaca.

oh ja raz w rossmanie wywołam i nie jestem zadowolona ! ba, nawet załamana i żałuje że dałam się tam naciągnać na 50-70 zdjęć :/

Ja też ostatnio wywołałam w Rossmanie i nie jestem zadowolona. Niektóre kolory zdjęć bardzo kiepsko wyszły i w dodatku format 10x15 jakoś mi poobcinali z góry i z dołu, niefajnie to wygląda. Właśnie szukam gdzie by tu wywołać. Widziałam, że na grouponie albo podobnych stronach były oferty wywoływania zdjęć, ale jeszcze nigdy nie korzystałam z groupona.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-14 23:36 przez musiaaa.

Wywołujecie zdjęcia? :)

14 paź 2013 - 23:35:54

Mimo zabaw lustrzankami itp moja babcia regularnie wywołuje zdjęcia, ma swoje albumy, w nich komentarze tak dalej :) fajna sprawa. Zawsze to inaczej niż klikać "następne" ;)

Wywołujecie zdjęcia? :)

14 paź 2013 - 23:37:42

Cytat
libertadores89
Cytat
kamilkaa21
Cytat
libertadores89
wywołuję, już mam kilka albumów w któryvh sa ułożone chronologicznie. Tanio można wywołać jeśli jets promocja np w Rosmanie, ale też na all sa fajne propozycje 19gr/szt wiec chyba sie oplaca.

oh ja raz w rossmanie wywołam i nie jestem zadowolona ! ba, nawet załamana i żałuje że dałam się tam naciągnać na 50-70 zdjęć :/

ja jestm zadowolona z tych które wywołałam, chciaż nie wiem jak by wygladały w wiekszych formatach.

oj kurcze nie pamiętam jaki format brałam ale złożyłam się z koleżanką i jakoś wspólnie było z 150 zdjęć... i efekt taki był ze niektóre zdjęcia zamiast mieć format np 9x13 to były jakieś małe kwadratowe, prostokątne, kilka zdjęć wgl większy rozmiar miało , a niektóre były mniejsze... taki mix ze szok :/ ooo i jeszcze z takimi białymi ramkami naokoło zdjęcia także były...
Cytat
musiaaa
Ja też ostatnio wywołałam w Rossmanie i nie jestem zadowolona. Niektóre kolory zdjęć bardzo kiepsko wyszły i w dodatku format 10x15 jakoś mi poobcinali z góry i z dołu, niefajnie to wygląda. Właśnie szukam gdzie by tu wywołać. Widziałam, że na grouponie albo podobnych stronach były oferty wywoływania zdjęć, ale jeszcze nigdy nie korzystałam z groupona.

dokładnie ! doskonale wiesz o czym mówię... taki sam efekt końcowy miałyśmy wywołania zdjęć :/ porażka :(((


też patrzyłam na groupona.pl i na allegro , ale boje siew ciemno brać 200-300 zdjęć... a na np 10 zdjęć nie opłaca się pokrywać przesyłki :/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-14 23:40 przez kamilkaa21.

Wywołujecie zdjęcia? :)

14 paź 2013 - 23:41:17

taak , bardzo chcę ! gdzie najtaniej ?

Wywołujecie zdjęcia? :)

14 paź 2013 - 23:42:37

ja wywołuje najtańsze z groupona :) albo all.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

filmy o halloween