Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wywołujecie zdjęcia? :)

14 paź 2013 - 16:35:31

Staram się ale dopiero odkąd mam dziecko :P uwieczniam każdy ważny moment, wywołuję i od razu wsadzam w album pieczłowicie odatowany i opisany :D

Wywołujecie zdjęcia? :)

14 paź 2013 - 16:37:56

Tak, mam mnóstwo wywołanych, chociaż póki co, większość leży w pudełku. Reszta wywołanych i tych, które wywołać muszę zawiśnie w drewnianej ramie na pół ściany, która znajdzie się nniej przy okazji remontu. :)

zweryfikowana
Posty: 228
Ostrzeżenia: 1/5

Wywołujecie zdjęcia? :)

14 paź 2013 - 16:39:13

tak ale tylko wyjatkowe nie wszystkie bo bym zabnkurtowała:)

Wywołujecie zdjęcia? :)

14 paź 2013 - 16:45:00

Oczywiście, że tak. Zbieram większą ilość zdjęć i tak średnio raz do roku wywołuje około 100-200 zdjęć :) Fajniej się ogląda zdjęcia w albumie niż na komputerze.

Wywołujecie zdjęcia? :)

14 paź 2013 - 16:46:17

niestety nie, kiedyś już nawet utworzyłam specjalny folder na pulpicie pt. "do wywołania" ale wyszło mi około 400 zdjęć i szkoda mi było wtedy kasy. ale chyba zabiore się do tego od nowa, powybieram te najważniejsze i wywołam. lubię wracać do albumów ze zdjęciami z dzieciństwa.

Wywołujecie zdjęcia? :)

14 paź 2013 - 16:47:50

Wywołuję ;) Mam w pokoju tablice całą w zdjęciach i kilka ramek.
Oglądanie zdjęć na komputerze jest bezsensu.

Wywołujecie zdjęcia? :)

14 paź 2013 - 16:46:58

Zbieram się z tym juz od paru lat:D Ostatnio nawet byłam juz u fotografa ale jak zobaczyłam cenę za 1 foto to zrezygnowałam. Mam ok. 100 zdjec do wywołania więc myślę wywołać je przez internet. Widziałam oferty już od 28gr/foto + 6zł przesyłka więc porównując do 70gr u fotografa to się opłaca:)
Może ktoś wywoływał juz w ten sposób i ma jakąs sprawdzona stronkę?:)

Wywołujecie zdjęcia? :)

14 paź 2013 - 16:50:08

ja kocham oglądać zdjęcia i wywołuje w dużych ilościach

Wywołujecie zdjęcia? :)

14 paź 2013 - 16:55:44

Tak, czasami.

Wywołujecie zdjęcia? :)

14 paź 2013 - 22:58:40

ja miałam taki plan... ale hm wyszło tak że wywołałam już ze 50-70 zdjęc i stanęło na tym... a mam maaaaaaaase zdjęć do wywołania !

to jest prawda że żywe zdjęcie lepsze niż to wirtualne na kompie/dysku itd

niestety ceny u fotografa przerażają przy większej ilości fotek :( a na necie strach trochę wywołać bo nie wiadomo jak z jakością itd.


no i mam problem z wybraniem zdjęć :D bo nie dosc że chciałbym głównie mieć swoje fotki w albumie, to jednocześnie znajomych ale typowo ich samych jakieś głupie miny,sytuacje itd :D ale jakbym chciałam i 1 i 2 połaczyć i wywołać to z np 300 zdjęć wyszło by z 600.... :p

Wywołujecie zdjęcia? :)

14 paź 2013 - 23:03:02

Ja uwielbiam zdjęcia, mam kilka albumów i mnóstwo zdjęć w kartonikach. W pokoju mam ponad 20 ramek :)


Wywołujecie zdjęcia? :)

14 paź 2013 - 23:03:05

Tako ostatnio tak, z wakacji;-)..ale będę już regularnie wywoływać,,bo co w albumie to w albumie;)

Wywołujecie zdjęcia? :)

14 paź 2013 - 23:06:41

W moim mieście są promocje, np. 30 zł za 100 zdjęć, więc się opłaca :)

Wywołujecie zdjęcia? :)

14 paź 2013 - 23:07:58

ja co około pół roku wywołuję około 100-200 zdjęć. Często gęsto jest kilka takich samych, bo na ścianach w pokoju mam tylko czarno-białe w różnych rozmiarach, a nie umiem sobie wyobrazić w którym rozmiarze dane ujęcie będzie lepsze + dodatkowo do albumu w kolorze to samo :) wywołuję zdjęcia od około 2,5 roku systematycznie.

Wywołujecie zdjęcia? :)

14 paź 2013 - 23:09:22

Cytat
malinovaaaa
niestety nie, kiedyś już nawet utworzyłam specjalny folder na pulpicie pt. "do wywołania" ale wyszło mi około 400 zdjęć i szkoda mi było wtedy kasy. ale chyba zabiore się do tego od nowa, powybieram te najważniejsze i wywołam. lubię wracać do albumów ze zdjęciami z dzieciństwa.

Też mam taki folder i mam zamiar w najbliższym czasie wywołać ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

fajka wodna, może ktoś się zna?