Obecnie rozmawiamy o:

wydruk z zdjęciem

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wywołujecie zdjęcia? :)

14 paź 2013 - 23:47:32

Cytat
JegoBaba
ja wywołuje najtańsze z groupona :) albo all.

a masz jakiś sprawdzonych użytkowników na allegro ? :) albo grouponie ?

Wywołujecie zdjęcia? :)

14 paź 2013 - 23:52:14

ostatnio wywoływałam na all i bardzo ładne odbitki (chyba najładniejsze) mi przyszły jednak kiepski w obsłudze był program (chciałam 2 te same zdjęcia jedno kolor jedno BW ta sama wielkość i nie dało się tak zrobić), nie wiem czy mogę podać nick na forum więc napiszcie mi czy mogę, albo na priv się odzywajcie.

Wywołujecie zdjęcia? :)

14 paź 2013 - 23:53:30

Tak. Właśnie podliczyłam te które wiszą w moim pokoju na ścianach i jest ich 59, do tego mam 5 dużych albumów, kilka mniejszych i 3 pudełka formatu a4 na zdjęcia. Wywołuję u ulubionego fotografa, starszego pana, który zawsze doradzi co w zdjęciach poprawić:)

Wywołujecie zdjęcia? :)

15 paź 2013 - 00:08:49

pewnie, że tak:) też długo zwlekałam z wywołaniem pierwszej tury fotek, ale jak już to zrobiłam, to dalej poszłooooo:) mam już chyba z 7 dużych albumów a oglądanie fotek w albumie jest mega przyjemne:)))

Wywołujecie zdjęcia? :)

15 paź 2013 - 12:22:35

ja się cieszę, że wywołuję bo ostatnio padł mi komp i mi wszystko przepadło :/

Wywołujecie zdjęcia? :)

25 mar 2018 - 17:44:15

Oczywiście :) nie wyobrażam sobie robić zdjęcia, żeby tylko leżały na dysku później. Wybieram te najlepsze i wywołuję, chociaż to i tak nie to samo co kiedyś, kiedy miało się jedną kliszę i nigdy nie wiadomo, co tam później się wywoła.. :)

Wywołujecie zdjęcia? :)

25 mar 2018 - 18:55:23

Cytat
szarinnka
Empik Foto, od dobrych kilku lat. Zawsze wychodzi tanio, a jakościowo jest w porządku. Teraz jak wywoływałam przed dniem kobiet kolejne fotki, to płaciłam za 10x15 mniej niż 20 groszy. To dobra stawka. A tak naprawdę płacąc na mieście znacznie więcej, miałam taką samą jakość. Zatem - po co przepłacać?

Post z 5 lat wstecz po to tylko odgrzebany żeby zareklamować empik.
konflikt

Wywołujecie zdjęcia? :)

31 maj 2023 - 10:30:56

Ja jeszcze czasem tak, ale bardzo rzadko.

niezweryfikowana
Posty: 217
Ostrzeżenia: 6/5

Wywołujecie zdjęcia? :)

27 lis 2023 - 12:38:04

Jeśli zastanawiasz się, jak odpowiednio dobrać zdjęcia do albumu ślubnego, to na slodkoslodka.pl znalazłem ciekawy artykuł na ten temat. Daje on praktyczne wskazówki, jak wybierać zdjęcia, aby stworzyć pamiątkę na całe życie. Moim zdaniem, warto z tego skorzystać, zwłaszcza jeśli chcesz, aby Twój album był wyjątkowy. Oto link do artykułu: https://slodkoslodka.pl/jak-dobierac-zdjecia-do-albumu-slubnego-i-jak-je-wykorzystac/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

filmy o halloween