Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zarabiam na showupie

29 mar 2015 - 21:13:30

Cytat
malmie
Cytat
Yvetterabenda
Tutaj przyznaje ci racje w 100%

Więc rozumiesz już dlaczego mój świat byłby w gruzach. Dziecko, które zryłoby sobie głowę w imię kasy, sprzedałoby ciało, a potem umysł i na dodatek miałoby by ten swój przysłowiowy pałac, który trza utrzymać jakoś.
. Racja

Zarabiam na showupie

30 mar 2015 - 22:41:00

Mnie raczej martwiło czy czasem nie wyjawi Twojej tajemnicy. Znacie się dość krótko i co jeśli powie Twoim znajomym albo wyjawi Twoje dane na tym showup?
Znam przypadek gdzie dziewczyna rzuciła dla tego portalu dobrze płatną pracę, wynajęła droższe mieszkanie i myślała że sielanka będzie wiecznie trwać, po 3 miesiącach znudziła się, zarobki zaczęły spadać dowiedziała się o tym rodzina i czar prysł.

Zarabiam na showupie

30 mar 2015 - 23:11:42

Cytat
Yvetterabenda
Cytat
Asztarte
Gdyby sie odpowiednio wczesniej nie uczyla, to nie bylaby w tym punkcie naukowej kariery. A jak jest sie odpowiednio dobrym, to na studiach jeszcze zarobisz. Dzienne w dalszym ciagu sa darmowe. Z reszta, moja tesciowa nie ma matury, ale nadal jest jest to osoba, ktora mozna podziwiac. Bo nie chodzi o literki przed nazwiskiem, czy ilosc zer na koncie. A o to jakim jest sie czlowiekiem. I nie nie mialabym takiego samego szacunku zyciowego do matki prostytutki, bo gardze takim sposobem zycia.
. Na dziennych tez trzeba mieć kasę ja studiowałam i maz dzienne Szanuje twoje zdanie masz do tego prawo tylko ja szanuje człowieka każdego niezależnie od tego czym się zajmuje

Zresztą ty chyba tez bo sama napisalas ze szanuje się za to jakim się jest czlowiekiem

Czasem piszesz cos a za moment temu zaprzeczasz
Yvetterabenda jesteś bardzo inteligentna osobą na poziomie pięknie napisałaś o szacunku.Ja również szanuje każdego człowieka niezależnie czym się zajmuje dopóki nie krzywdzi innych ludzi .Samo to ,ze ktoś ma inne spojrzenie na zycie inne zasady inne myslenie nie sprawia ze nie szanuje tego człowieka.Nawet jeśli popełnia jakies błędy .Tak narawde to nie wiem sama co mnie czeka w przyszłości i mysle że żadna z nas tego nie wie.A może ktoras z nas w przyszłości także się rozbierze ?Bo tak potoczy się zycie ?

Cytat
Asztarte
Kazdy ma wybór, brudny i bezdomny moze isc np do brata Alberta, gdzie sie umyje. Oddac dziecko zawsze lepiej niz zabic. A problemy finansowe rozwiazać inaczej. Na kwiatkach w Holandii tez mozna niezle zarobic. Ale jak ktos woli isc na latwizne to jego wybor, racja. Tylko niech sie liczy z konsekwencjami. Szacunek z samego faktu bycia czlowiekiem. Alkoholika, ktory tłucze swoja żonę szanujesz? Nastolatke, ktora obrabia fallusy starszym facetom za pare jeansow? Ja nie. Nie popieram, ani nie aprobuje takiego stylu zycia. Zawsze jest inna droga.
Każdy ma swój wybór to prawda ,ale czy to ze ktoś zyje inaczej niż ja ma być powodem braku szacunku do niego?Ktos kto ma inne sporzenie na swiat ?Mój szacunek i miłość do drugiego człowieka jest scisle związany z moja wiarą.Zreszta całe moje myslenie postepowanie również.Pan bóg dał nam wolną wole czy odrzuca nie szanuje nie kocha tego kto robi tak a nie inaczej?Kocha wszystkich a skoro kocha to i szanuje.Czy ja mam prawo by oceniac drugiego człowieka?Czy ja jestem idealna?Nie .Jak dla mnie to ze np. nie szanuje tej dziewczyny która robi to staremu dziadowi jak piszesz to ze jej nie szanuje to znaczy ze nie szanuję samej siebie.Może ciężko to zrozumieć ale tak jest .Ta dziewczyna ma swój sposób na zycie ,mnie nie skrztywdziła ani moich bliskich nikgo nie zabiła nie okradła i ja ma ją nie szanować bo zyje inaczej?To takie płytkie myslenie nie szanuje bo ona robi tak a nie tak.Jesli bóg ja kocha bóg ja szanuje to dlaczego ja mam tego nie robić?Mam się odwrocic w strone złego i dziewczyne potepic nie szanować ?A może pokazac ze mam wielkie i dobre serce choćby samej sobie kochac tak jak uczył Jezus każdego nawet wroga.To bardzo trudne i mało kto to potrafi ja przynajmniej się staram.Nie oceniam nie potępiam ,szanuje każdego człowieka bo każdy ma prawo do własnego zycia .Szanuje to prawo ,gdybym potępiała kogos kto zyje inaczej swiadczyłoby o moim ograniczeniu .Często ktoś pisze ,no na szacunek u mnie trzeba sobie zasłuzyc a czy ja sobie zasłuzylam u innych ludzi?Napewno nie bo nikt nie jest idealny a wiec dlaczego mam wymagac żeby ktoś zasłużył u mnie skoro ja tego nie robię?Dlaczego mamy dziwny i egosityczny zwyczaj myslec twierdzic ze wszyscy muszą zyc wg moich zasad tak jak ja ,wręcz jesteśmy przekonani ze zycie ma tak wyglądac jak myslimy po swojemu ?Ze jak ktoś zyje inaczej to już jest złe ?Piszecie o dzieciach a co będzie gdy dziecko dorosnie będzie dorosłe i zacznie zyc swoim zyciem , córka zacznie tanczyc w klubie goo goo naga bo to będzie lubiec?Przestane ja szanować skresle ja bo dla mnie to jest złe?A może moja miłość od niej sprawi ze uszanuje jej wybór bez względu na to jaki jest bo ma prawo do włąsnego zycia?



Zmieniany 5 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-30 23:41 przez filipekkrol.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Zarabiam na showupie

31 mar 2015 - 09:42:07

@filipekkrol Boga w to nie mieszaj.

Zarabiam na showupie

31 mar 2015 - 10:51:11

Cytat
malmie
@filipekkrol Boga w to nie mieszaj.
A dlaczego nie ?Dlaczego mam Boga odsowac skoro staram się zyc wg jego zasad?Mam o nim zapomnieć?Bóg jest obecny w każdym aspekcie mojego zycia i nie rozdzielam swojego zycia na to tu bóg może być a tu nie.Ja wiem ze dla ciebie to może łatwe .Przypominać sobie o bogu kiedy mi pasuje :) Ja wiem ze wiekoszsc ludzi o bogu myśli tylko i wyłącznie przez godzine w kosciele natomiast po wyjściu z kościoła bóg dla nich nie istnieje ,ale jak staram się inaczej .Ty żyjesz na codzien bez boga?Nie starasz się być dobrym człowiekiem?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-31 10:55 przez filipekkrol.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Zarabiam na showupie

31 mar 2015 - 11:12:45

Cytat
filipekkrol
A dlaczego nie ?Dlaczego mam boga odsowac skoro staram się zyc wg jego zasad? Ja wiem ze wiekoszsc ludzi o bogu myśli tylko i wyłącznie przez godzine w kosciele natomiast po wyjściu z kościoła bóg dla nich nie istnieje ,ale jak staram się inaczej .Ty żyjesz na codzien bez boga?Nie starasz się być dobrym człowiekiem?

No to ją nawracaj, bo jak to było w przypadku ladacznicy: idź, i nie grzesz więcej. Ratuj bliźniego :)
Tak, staram się być dobra. Mam nadzieję, że widać, bo przecież jeśli ktoś nie przyklaskuje ogólnej opinii to nie jest równoznaczne z brakiem dobra, prawda Filipekkrol ?

Zarabiam na showupie

31 mar 2015 - 11:20:05

Problem złożony ....tolerancja danego czynu nie jest odrazu akceptacja Np ja toleruje prace np w kamerce nie ma to zupełnie związku z szacunkiem osoby która tym się zajmuje - bo jak wczesniej zaznaczylam ja szanuje każdego niezależnie od jego profesji ale nie równa się to z akceptacja tego co robi Toleruje homoseksualizm ale nie muszę akceptować czego nie robię i tak dalej i tym podobne

Zarabiam na showupie

31 mar 2015 - 11:57:58

znam osobe ktora dzieki takiej praacy tylko ze na niemieckim portalu w dwa lata zarobila na mieszkanie w warszawie...

Zarabiam na showupie

31 mar 2015 - 12:04:07

Cytat
Asztarte
Kazdy ma wybór, brudny i bezdomny moze isc np do brata Alberta, gdzie sie umyje. Oddac dziecko zawsze lepiej niz zabic. A problemy finansowe rozwiazać inaczej. Na kwiatkach w Holandii tez mozna niezle zarobic. Ale jak ktos woli isc na latwizne to jego wybor, racja. Tylko niech sie liczy z konsekwencjami. Szacunek z samego faktu bycia czlowiekiem. Alkoholika, ktory tłucze swoja żonę szanujesz? Nastolatke, ktora obrabia fallusy starszym facetom za pare jeansow? Ja nie. Nie popieram, ani nie aprobuje takiego stylu zycia. Zawsze jest inna droga.
. Wiesz na kwiatkach w Holandii można parę grosza utyrac w pocie czoła w szklarni w upale Że starzec się o 10 lat i mieć problem ze zdrowiem Piniewierac się w obcym państwie i być traktowanym gorzej niż niewolnik Dla ciebie kwiatki są twoim wyborem dla innych nie Dlaczego nie potrafisz uszanować innych wyborów tylko te które są po twojej myśli?

Zarabiam na showupie

31 mar 2015 - 14:48:45

Laska, która woli, żeby jej córka była prostytutką, zamiast ćpała dopalacze, jest zajebista. :D Wiadomo jakie konsekwencje zdrowotne niesie ze sobą prostytucja klasyczne, typu pochwa&penis, ale prostytucja pokroju szołapowego również może się odbić na zdrowiu. Choćby tym psychicznym. Zresztą gdybyśta widziały co te aktorki wyczyniają na wizji, to byście powątpiewały w ich higieniczne show i brak ryzyka zachorowania na coś.

Zarabiam na showupie

31 mar 2015 - 15:01:57

Cytat
JolajnaLoja
Laska, która woli, żeby jej córka była prostytutką, zamiast ćpała dopalacze, jest zajebista. :D Wiadomo jakie konsekwencje zdrowotne niesie ze sobą prostytucja klasyczne, typu pochwa&penis, ale prostytucja pokroju szołapowego również może się odbić na zdrowiu. Choćby tym psychicznym. Zresztą gdybyśta widziały co te aktorki wyczyniają na wizji, to byście powątpiewały w ich higieniczne show i brak ryzyka zachorowania na coś.
. Zachorować można tez zjadajac śledzia bądź wychodząc z domu w deszczowy dzień HIV można złapać tez będąc wierna Julia na balkonie

Zarabiam na showupie

31 mar 2015 - 15:12:38

Cytat
Yvetterabenda
Cytat
JolajnaLoja
Laska, która woli, żeby jej córka była prostytutką, zamiast ćpała dopalacze, jest zajebista. :D Wiadomo jakie konsekwencje zdrowotne niesie ze sobą prostytucja klasyczne, typu pochwa&penis, ale prostytucja pokroju szołapowego również może się odbić na zdrowiu. Choćby tym psychicznym. Zresztą gdybyśta widziały co te aktorki wyczyniają na wizji, to byście powątpiewały w ich higieniczne show i brak ryzyka zachorowania na coś.
. Zachorować można tez zjadajac śledzia bądź wychodząc z domu w deszczowy dzień HIV można złapać tez będąc wierna Julia na balkonie

Dobrze, masz rację. Mnie to ani ziębi, ani grzeje, odniosłam się do tego, że stwierdziłaś, iż wolisz dymającą butelkę córkę od naćpanej, bo "dopalacze mogą zniszczyć zdrowie".

Tak w ogóle to proponuję iść jutro do kina nago, bo przecież po co jakieś normy zachowania, moralność, to bez sensu.

Mnie niczyja dupa nie obchodzi, ale nie będę wmawiać komuś, że czarne jest białe, a białe jest czarne. Niech sobie pracuje na showupie, zarabia kokosy (a zarobi je tylko wtedy, gdy wygra konkurs dzienny, bo bez tego się nie opłaca, a żeby wygrać konkurs trzeba sobie w dupę wsadzić nogę od stołu lub dymać się z siostrą bliźniaczką, jak to robią laski o nicku dziewczynka17). Skoro lubi, to proszę bardzo. No ale dziwka jest dziwką, więc czemu mam tego tak nie nazywać? Innego braku szacunku nie okazuję, bo nie znam prywatnie takich lasek i nie poznam, więc nie mam nawet okazji, żeby okazać mój brak szacunku.

Zarabiam na showupie

31 mar 2015 - 15:19:23

Cytat
JolajnaLoja
Cytat
Yvetterabenda
Cytat
JolajnaLoja
Laska, która woli, żeby jej córka była prostytutką, zamiast ćpała dopalacze, jest zajebista. :D Wiadomo jakie konsekwencje zdrowotne niesie ze sobą prostytucja klasyczne, typu pochwa&penis, ale prostytucja pokroju szołapowego również może się odbić na zdrowiu. Choćby tym psychicznym. Zresztą gdybyśta widziały co te aktorki wyczyniają na wizji, to byście powątpiewały w ich higieniczne show i brak ryzyka zachorowania na coś.
. Zachorować można tez zjadajac śledzia bądź wychodząc z domu w deszczowy dzień HIV można złapać tez będąc wierna Julia na balkonie

Dobrze, masz rację. Mnie to ani ziębi, ani grzeje, odniosłam się do tego, że stwierdziłaś, iż wolisz dymającą butelkę córkę od naćpanej, bo "dopalacze mogą zniszczyć zdrowie".

Tak w ogóle to proponuję iść jutro do kina nago, bo przecież po co jakieś normy zachowania, moralność, to bez sensu.

Mnie niczyja dupa nie obchodzi, ale nie będę wmawiać komuś, że czarne jest białe, a białe jest czarne. Niech sobie pracuje na showupie, zarabia kokosy (a zarobi je tylko wtedy, gdy wygra konkurs dzienny, bo bez tego się nie opłaca, a żeby wygrać konkurs trzeba sobie w dupę wsadzić nogę od stołu lub dymać się z siostrą bliźniaczką, jak to robią laski o nicku dziewczynka17). Skoro lubi, to proszę bardzo. No ale dziwka jest dziwką, więc czemu mam tego tak nie nazywać? Innego braku szacunku nie okazuję, bo nie znam prywatnie takich lasek i nie poznam, więc nie mam nawet okazji, żeby okazać mój brak szacunku.
. Nie zrozumialas tego co napisalam przeczytaj jeszcze raz

Zarabiam na showupie

31 mar 2015 - 15:22:19

Cytat
Yvetterabenda
Nie zrozumialas tego co napisalam przeczytaj jeszcze raz

Może dlatego, że piszesz jak czwartoklasista. Niemniej nie rozwijam wątku, bo nie czuję potrzeby dyskutowania o czyimś sromie.

Autorko, dokonaj wyborów najlepszych dla siebie.

Zarabiam na showupie

31 mar 2015 - 15:24:18

Cytat
JolajnaLoja
Cytat
Yvetterabenda
Nie zrozumialas tego co napisalam przeczytaj jeszcze raz

Może dlatego, że piszesz jak czwartoklasista. Niemniej nie rozwijam wątku, bo nie czuję potrzeby dyskutowania o czyimś sromie.

Autorko, dokonaj wyborów najlepszych dla siebie.
. Masz na myśli podstawowke czy szkole wyższa?

Skoro nic nie masz do napisania odnośnie wątku poco tutaj zagladasz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-31 15:25 przez Yvetterabenda.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Neonowa spódnica