Obecnie rozmawiamy o:

zalety diety pudełkowej

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zarabiam na showupie

24 mar 2015 - 15:15:01

Nie bardzo rozumiem dlaczego nie widzisz różnicy między oglądaniem lasek na kamerkach, a byciem taką laską. Kiedyś dość często siedziałam na showupie i oglądałam tę patolę z czystej ciekawości, jednak sama bym w czymś takim nie wzięła udziału. Nie dziwię się zatem chłopakowi, bo kto by chciał, aby srom jego dziewczyny oglądała cała Polska? I nie daj Boże ktoś się kiedyś z otoczenia dowie, a wtedy facet ze wstydu się pod ziemię zapadnie. Rób co chcesz ze swoim życiem, nie bardzo mnie to obchodzi, jednak postaraj się używać rozumu i dostrzegać, że to jednak Ty w tej sytuacji masz więcej za uszami.

I tak - to jest prostytucja. Ktoś płaci Ci za usługi seksualne. Jak inaczej to nazwać?

Zresztą uważam, że to wątek administracji, która testuje funkcję "anonima". ;)

Zarabiam na showupie

24 mar 2015 - 15:17:49

no nie jest to prostytucja definicja prostytucji jest inna ale zgadzam sie jest to sprzedaz w pewien sposob siebie i wlasnej intymnosci .nie wiem czemu dziewczyny maja duzo wiecej jadu do kobiet co tak zarabiaja niz faceci .dla mnie jest to niepojete. i tez ta polska zazdrosc czy cos ze ja musze ciezko pracowac a ona ma lepiej.np w tej sprawie modelek niedawno co sie naprawde prostytuowaly z arabami bo spaly z nimi itd .No z innych krajow tzw modelki tez to robily a takiego szumu w mediach nie bylo czemu nie wiem.moze tyutaj kazdy sie wtraca w cudze zycie i nie daj boze ktos ma lepiej niz ja to pewnie ukradl albo ona jest prostytutka.mnie tam guzik obchodzi czemu ta ma taka torebke i jak ja zdobyla bo to nie moje zycie .Nie popieram tez prostytucji dla majatku albo pieniedzy ale nie bede kogos oceniac ani wyzywac od prostytutek i wmawiac dziewczynie ze za 1000zl w sklepie bedzie sie jej zylo lepiej bo wszystko zalezy od osoby.a nie musi sprzedawc wedek moze seksowna bielizne czy inne damskie rzeczy grunt to miec cos swojego .a nawet nic nie stoi na przeszkodzie by sprzedawala wedki jak lubi :) wiedzy kazdej sie mozna nauczyc nawet o wedkach

Zarabiam na showupie

24 mar 2015 - 15:39:14

pomijam fakt, czym się zajmujesz, nie neguję tego ani nie pochwalam, robisz co chcesz, może masz taki fetysz i Cię to kręci, z jednej strony rozumiem chłopaka, bo jednak będąc na jego miejscu nie chciałabym żeby moja dziewczyna w ten sposób zarabiała, ale z drugiej strony sam przesiaduje na tym całym show upie więc tez nie jest święty

Zarabiam na showupie

24 mar 2015 - 15:48:08

póki masz możliwośc to zarabiaj, jesteś młoda, za rok będziesz miala wlasne M i dobry start w życiu, wtey możesz otworzyc inną mniej wstydliwą dzialalność i znalesc sobie faceta......Co prwda mysle że cięzko bedzie znalesc mężyczyznę który to zaakceptuje, raczej wątpie bo faceci to zazdrosnicy i chcą mieć swoją kobietę na wyłacznosc, ale rezygnując dla CHŁOPAKA z dobrej kasy i lepszej przyszlosci sporo ryzykujesz, bo skąd wiesz czy nie rozstaniecie sie za kilka miesięcy z innego powodu i zostaniesz nie dosc że bez faceta to jeszcze bez kasy? Nie znacie sie nie wiadomo ile lat i nie wiesz czy to ten jedyny, a przykre realia w naszym kraju są takie że większosc chcących zarobić godziwe pieniądze tyra za granicą z masą wyrzeczeń, z dala od rodziny i znajomych, Ty masz ten komfort że zarabiasz na miejscu, co prawda trochę uwłaczajaca to praca ale w końcu jestes anonimowa- oczywiście nie pochwalam tego, ja nie umiala bym tak pracowac, ale to zalezy od mentalności człowieka, od jego tzw "kręgosłupa moralnego", zatem jesli Ty sie z tym czujesz w porządku i dobrze sypiasz to sobie zarabiaj, Twój tyłek, Twój biznes, tylko zamiast wydac cała kasę pomyśl o jakims kursie lub dobrym interesie kiedy przyjdzie pora sie ustatkowac, bo przecież cale życie robic tego nie będziesz, prędzej czy pózniej przyjdzie pora na przewartościowanie życia i zalożenie rodziny.....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-24 16:06 przez szafiarka_.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Zarabiam na showupie

24 mar 2015 - 16:01:01

zareagował normalnie. chcesz dalej tak zarabiać - poszukaj pracy na przykrywke i kłam

Zarabiam na showupie

24 mar 2015 - 16:59:38

Cytat
love2dream
no nie jest to prostytucja definicja prostytucji jest inna


Prostytucja - oddanie własnego ciała do dyspozycji większej liczbie osób w celu osiągnięcia przez nie zaspokojenia seksualnego i pobieranie za to wynagrodzenia materialnego.

Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Prostytucja

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Zarabiam na showupie

24 mar 2015 - 21:33:29

Jakie to smutne, zarabiasz niby kupę kasy, a nikt z najbliższych nie wie jakie masz źródło dochodów. Masz górę kasiory i tajemnicę którą z nikim nie chcesz się dzielić, nawet tutaj wybrałaś formę anonima. Cóż wszystko ma swoją cenę.
Co masz robić ? Szukaj innej pracy i przestań wypinać się do kamery.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-24 21:33 przez malmie.

Zarabiam na showupie

24 mar 2015 - 21:43:00

Mój facet miał rację, z lasek to się robią straszne K... No i co z tego, że nie sypiasz z nimi, ale handlujesz swoim ciałem, na jedno wychodzi i dla mnie i dla większości zapewne również.
Az przykro o tym słuchac coraz częściej.

Do czego znizaja się laski, żeby mieć trochę wiecej kasy, dają facetowi powód do opryskania kamery sperma... Az mi wstyd ze tez jestem kobietą czasami.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-24 21:48 przez truskawka_ang.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Zarabiam na showupie

24 mar 2015 - 21:51:06

@truskawka_ang słaba to pociecha, ale faceci też tam są, widziałam foty.

Co to się dzieje z ludźmi, no ale szybki pieniądz robi swoje.

Zarabiam na showupie

24 mar 2015 - 21:51:31

Przerażające jest to,że coraz więcej młodych dziewczyn zarabia w ten czy podobny sposób i nie widzi w tym nic złego.

Autorko, zastanów się! Nie rzucaj tej ''pracy'' dla faceta, ale może rzuć ją dla siebie...?

Zarabiam na showupie

24 mar 2015 - 21:56:01

Cytat
malmie
@truskawka_ang słaba to pociecha, ale faceci też tam są, widziałam foty.

Co to się dzieje z ludźmi, no ale szybki pieniądz robi swoje.

Po tych wszystkich ostatnich ekscesach, az się boje mieć dzieci.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Zarabiam na showupie

24 mar 2015 - 22:03:15

Cytat
truskawka_ang
Po tych wszystkich ostatnich ekscesach, az się boje mieć dzieci.

Jak to mówią: małe dzieci mały kłopot, duże - duży kłopot.

Zastanawiam się jakim trzeba być człowiekiem, żeby nogi rozkładać w internecie, a potem np. na uczelnię jako przykładna studentka gonić
To samo tyczy się tych chłoptasi i parek.

Cywilizacja śmierci normalnie.

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Zarabiam na showupie

24 mar 2015 - 22:29:01

Taaaa.....jakoś mi się nie chce w to wierzyć, że tam tyle kasy można zarobić...już widze laski, które po przeczytaniu tego posta rejestrują się na showupie :D :D głupia prowokacja i reklama w jednym...swoją drogą sprytne to :P

Zarabiam na showupie

24 mar 2015 - 22:43:35

Uważam że to co robisz jest Twoją prywatną sprawą i nikt nie ma prawa Cię osądzać. Padły tutaj pytania "czy potrafisz spojrzeć w lustro"... to jest Twoje życie! Nawet jeśli będziesz żałowała tego za kilka lat - to będzie Twój żal. Może w mojej wypowiedzi jest trochę owijania w bawełnę. Nawet jeśli robiłabyś to "na ulicy" - nic nam - ludziom do tego. Ale każdy ma prawo się wypowiedzieć...

Jeżeli chodzi o Twojego chłopaka.. może daj mu trochę czasu niech ochłonie i porozmawiaj z nim na spokojnie. Przedstaw swoje argumenty, posłuchaj jego argumentów. Na pewno nie atakuj, że on korzysta z tego bo odbierze to jako atak i będzie bardziej naciskał i kazał wybierać. Spróbuj, nic Cię to nie kosztuje ;)

Mimo iż nie pochwalam takich sposobów na życie ALE nie osądzam bo mogę się kiedyś znaleźć w tak trudnej sytuacji, że nie wiem gdzie się znajdę. ;)

Zarabiam na showupie

24 mar 2015 - 23:19:05

czy tylko mnie to wszystko co sie dzieje z nami mlodymi ludzmi przerasta?
jak przez nasza sytacje w kraju musimy zdobywac pieniadze?
To ,ze mlodym ludziom nie oplaca sie normalna praca a przedsiebiorcow nie stac na zatrudnianie pracownikow za godziwa pensje?Mlode dziewczyny ,zeby sie utrzymac i oplacic studia sprzedaja sie , dla mnie to jest chore.
Nie oceniam Cie , nie wiem co Cie sklonilo do tej pracy ,czy bylo Ci ciezko finansowo i bylas bez pomocy , a to jakie pieniazki zaczelas zarabiac dalej Cie w tej branzy zatrzymalo.
Teraz chcesz odlozyc na mieszkanie ,odlozysz i co dalej? Pojdziesz do normalnej pracy za najnizsza? hmmm....pewnie nie, bo po co masz zapiepr*ac za grosze skoro mozesz w godzine zarobic 500 zl? Uwazasz ,ze Twoj facet powinien to zaakceptować bo sam oglada takie panienki jak Ty? Uwazasz,ze jak facet chodzi na dzi*ki to znaczy ,ze gdyby jego dziewczyna nia byla to chcialby z nia byc?
Mysle ,ze mimo tego ,ze ktos jest bardzo otwarty w intymnych sprawach ,pragnie normalnego zwiazku a to ,co Ty robisz nie jest normalne i malo kto potarfilby stworzyc poprawne relacje w zwiazku z taka osoba jak Ty.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

samobójstwo