Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sasiadki

28 lip 2015 - 08:37:27

Witajcie
Wczoraj moje dziecko 8 lat buegalo na dworze z mlodsza kolrzanka(dodam,ze bawily sie z psem).Nagle przybiegla sasiadeczka pani babcia i zaczela cos marudzic,ze dziewczynki zabrudzily korytarz piachem.Sa swiadkowie,ze tak nie bylo bo caly czas sie bawily z psem na trawniku.Nagle owa sasiadka przyniosla miotle,szufle i maja jej to pozamiatac.Ja powieedzialam,ze maja tego nie eobic bo niby czemu jak tego nie zrobily.Rozpetala sie awantura.Pani zaczela,rzucac ,ze jestem ja zasrana gowniara i grozic mi,ze mam uwazac bo jeszcze tego pozaluje.
Dzieci chodza wystraszone.To juz nie poeewszy raz .Mieszkamy na osiedlu,gdzie sa bloki i plac zabaw.Panie sobie zrobily ogrodek i jak dzieciaka przypadkiem mala pileczka wpadnie do ogrodka to znowu jest,ze zabiora pilke czy inne zabawki i nie oddadza.Ale wczoraj to juz przegiela.Zaczela przeklinak k....i takie tam przy dzieciach,a mi grozic jak wyzej napisalam.
Co radzicie,bo mi juz rece opadaja.
Sory za bledy ale jestem tak naladowana,ze hej.

Sasiadki

28 lip 2015 - 09:03:28

Czy panie mają zezwolenie na ten ogródek? Zgłosić do spóldzielni, że ogródek nie może być ważniejszy od dzieci i albo Panie będą respektowały prawo dzieci do zabawy albo won z ogródkiem. A zawłaszczenie czyjejś własności to jest kradzież. A Pani Babci powiedz, ze masz nagranie z monitoringu jak cię wyzywa i pójdziesz do sądu albo opublikujesz w tv osiedlowej:)

Sasiadki

28 lip 2015 - 09:41:19

Zgłosić ten niby ogródek to administracji, a za każdym razem jak zabiorą dzieciom zabawki dzwonić na policję bo to jest przywłaszczenie inaczej kradzież

Sasiadki

28 lip 2015 - 11:14:46

Nie maja zezwolenia,nawet nie pytaly lokatorow czy moga.

Sasiadki

28 lip 2015 - 14:31:36

Ustawiasz nagrywanie, wsadzasz fona do kieszeni tak, by kamerka wystawała, potem z nagraniem jak przepędzają z ogródka idziesz do spółdzielni, bab nawet nie informujesz.

Sasiadki

28 lip 2015 - 14:53:38

Pytalam dzielnicowego.
Wiec to racjacjest po naszej stronie.Jezeli beda zabierac zabawki czy straszyc ,ze zabiora,mamy dzwonic po patrol.Jezeli nawet interwencja nie poskutkuje to sprawe mozemy zlozyc do sadu.
Teraz wiemy na czym stoimy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak mogę dodać rzeczy do ulubionych?