Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

alkohol-wszywka

08 sty 2013 - 18:03:33

Moja matka jest alkoholiczkom.
Pije miesiąc potem przerwa i tak od nowa.
Teraz miała 3 miesiące przerwy ale znowu zaczeła.Chodzi raz w tyg do psyhologa i troszke to pomogło.
Chcemy wszyć jej wszywkę( ona też)
Może ktoś mi podpowiedzieć od czego zacząć aby ją uzyskać.
Słyszałam że od lekarza receptę trzeba mieć.Ile towszystko kosztuje. Czy coś pomaga.
Jesteśmy zrozpaczeni. Tymbardziej moje młodsze rodzeństwo.

alkohol-wszywka

08 sty 2013 - 18:04:35

Na czym ta wszywka polega?

alkohol-wszywka

08 sty 2013 - 18:26:15

też chce się więcej dowiedzieć...

alkohol-wszywka

08 sty 2013 - 19:00:24

nie wiem czy "wszywka" to rozwiązanie problemu.Mama jeżeli bardzo chce z tego wyjść powinna się zgłosić na terapię leczenia uzależnienia od alkoholu.Może udać się do Ośrodka pomocy społecznej któremu podlega i dowiedzieć się o poradnię Anonimowych Alkoholików.W większości miejscowości są powołane Komisje Przeciwdziałania Alkoholizmowi i Przemocy w Rodzinie również tam może znależć fachową pomoc.Istnieje również terapia dla osób współuzależnionych tzn. dla dzieci i małżonka osoby z problemem gdzie udziela się pomocy psychologicznej tym osobom.Pomóż rodzeństwu oraz sobie zmobilizuj się i porozmawiaj z mamą na poważnie, ponieważ powodzenie terapii zależy od niej samej,czy ona napewno tego chce czy jest to bardziej presja rodziny? Istnieje również możliwość leczenia na oddziale zamkniętym ale jest to decyzja sądu który wysyła na takie leczenie. Powodzenia..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chcesz rodzić bez bólu? Podpisz petycję !