Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

marzeniaaa....

17 cze 2014 - 19:59:27

Cześć dziewczyny. Piszę, ponieważ potrzebuję Waszego wsparcia, nie oceniajcie mnie.
Otóż mam dziś doła i nie tylko dziś. Jestem z moim facetem od 6 lat i marze, aby nasz związek ewaluował, niestety jemu się do tego nie spieszy. Po 5 latach ja sama zaczęłam o tym wspominać, dawać sygnały itp a on tylko, że mam jeszcze poczekać, że czasem się kłócimy a on chce, aby było idealnie i tak czekam już rok i NIC a nie kłócimy się już wcale...mam zakaz wspominania o tym i staram się trzymać buzie zamkniętą ale w końcu on sam wspomina, że ten tamtej chce się oświadczyć itp a mnie to rani... czasem mówi, że może nie jest gotowy w żartach. Zaczyna mnie to męczyć, do ołtarza go jeszcze nie ciągnę ale ten pierścionek to byłby symbol, że on chce ze mną być, marzę o tym i tego potrzebuję. Drażnią mnie też opinie jego rodziny, że widać, że ja jego chcę ale on nawet nie może kupić tego pierścionka. Czasem myślę, że on sobie robi ze mnie jaja. Jak jest u Was?
??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-17 20:07 przez czekanie1234567890.

marzeniaaa....

17 cze 2014 - 20:07:41

Pierscionek to zaden symbol.jak sie z kims nie chce byc to oswiadczyny go lub jej nie zatrzymaja.

marzeniaaa....

17 cze 2014 - 20:10:24

nie chcesz jeszcze z nim ślubu , ale chciałabyś mieć status "zaręczonej", tylko po co? moim zdaniem zaręczyny to już główny krok do ślubu.
Nie rozumiem tej mody na zaręczyny i tych osób, które zaręczają się tylko po to, żeby pochwalić się pierścionkiem, żeby mówić, że to już narzeczony a trwać w tym narzeczeństwie kilka lat i nic z tym nie robić, po co to wszystko ?

marzeniaaa....

17 cze 2014 - 20:14:15

Ja ze swoim facetem jestem 4 lata ;) oswiadczył mi sie rok temu, a w ta sobote mamy slub :D sam z siebie mi sie oswiadczyl, nie musiałam go do nieczego namawiac, ani podsiwadomie naprowadzacna taka decyzje. oboje bardzo duzo rozmawialismy o slubie i wspolnym zyciu ;)

Domyslam sie, ze moze byc Ci przykro, dla mnie dziwna jest taka sytuacja. moze za bardzo naciskasz na niego?

niezweryfikowana
Posty: 468
Ostrzeżenia: 1/5

marzeniaaa....

17 cze 2014 - 20:14:23

O rany, ale masz dziewczyno parcie! Rozumiem Twojego faceta, bo nie każdy jest gotowy na ślub, mimo długiego zwiazku, co nie oznacza, ze sie kogos nie kocha.

marzeniaaa....

17 cze 2014 - 20:14:25

Skoro Ci do ślubu nie śpieszno,to po co Ci pierścionek? Żeby pochwalić się z statusem narzeczonej na facebooku?

Ja rozumiem,że po tylu latach chcesz się zaręczyć,ale posiadanie pierścionka,bo tak i już? To tylko pierścionek,rzecz.

Jestem zaręczona,bo oboje tego chcieliśmy i nikt na nikim presji nie wywierał.Może jak nie będziesz go tak męczyć,to w końcu się oświadczy.

marzeniaaa....

17 cze 2014 - 20:14:42

Nie trzeba od razu brać ślubu , co to zmieni w waszym związku ? tylko tyle ,że będziesz miała pierścionek na palcu nic więcej a w życiu codziennym będzie jak do tej pory :) Nie śpiesz się :) jeszcze przyjdzie na to czas , jak kocha to kiedyś się oświadczy :)

marzeniaaa....

17 cze 2014 - 20:19:14

Ja ze swoim jestem prawie 2 miesiące po slubie.Razem jestsmy 6 lat a oswiadczyl mi się już po roku.Ale to była jego decyzja,do niczego jego nie namawiałam.Być może Twój facet jeszcze nie jest gotowy na ten krok.Każdy do teo inaczej podchodzi

marzeniaaa....

17 cze 2014 - 20:20:10

Jak jesteś namolna tak jak tu na szafie to się nie dziwię że facet ma Cie dość....milion kont i jeszcze więcej wątków o tym samym

marzeniaaa....

17 cze 2014 - 20:30:08

Zawsze w takich wątkach bawi mnie, że wszystkie osoby, które piszą "ale masz parcie" są już narzeczonymi:) to tak samo jak usłyszeć od bogatego, ze pieniądze szczęścia nie dają:D

Autorko, nie wiem co Ci poradzić, z jednej strony skoro nie chcesz ślubu, to może wrzuc na luz, z drugiej strony wcale Ci się nie dziwię, że po tylu latach chcialabyś być kimś więcej niż tylko dziewczyną. Każda kochająca kobieta chcialaby, zeby facet wyraził chęć wzięcia jej za żonę i tu nie chodzi o sam pierścionek, bo to równie dobrze może być gumka recepturka, pierścionek to tylko symbol. Czy Wy chociaż mieszkacie razem?

marzeniaaa....

17 cze 2014 - 20:34:48

Nie ma co wymuszać na facecie takich rzeczy, bo co najwyżej to może mieć odwrotny skutek:)

marzeniaaa....

18 cze 2014 - 17:25:22

Nie dziwię się po paru latach jednak i kobieta i meżczyzna oczekuje jakiegoś kroczku dalej, A mieszkacie razem? może zacznijcie od tego?

marzeniaaa....

18 cze 2014 - 17:43:15

Mój kumpel teraz się zaręczać będzie, podpowiedziałam mu parę sposobów (broń boże- żadne restauracje!) i tak gadamy, a ten, że kocha swoją i chce z nią być, ale daje jej teraz pierścionek tylko dlatego bo ona mu truje. Źle mu z tym bo dla niego to raczej krok do małżeństwa, ale wstrzymywał się, ponieważ jeszcze nie mają na to warunków. Ona to na nim wymusiła fochami i żalami, a on nie chce jej stracić. Chcesz też zaręczyny z powodu Twoich nacisków?

marzeniaaa....

18 cze 2014 - 17:45:55

A ja jako niezareczona, tez napisze "ale masz parcie" :d

Ponad 5 lat, zero pierscionka, zero planow na pierscione, a co dopiero slub.
I bardzo dobrze mi z tym, bo papierek nic by nie zmienil.

marzeniaaa....

18 cze 2014 - 17:46:29

Zakłądałas wczoraj watek taki z innego konta. Po co znowu to samo?

Cytat
kupowanka
Jak jesteś namolna tak jak tu na szafie to się nie dziwię że facet ma Cie dość....milion kont i jeszcze więcej wątków o tym samym

<miłość>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-18 17:50 przez corkachaosu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Hiszpanie - jacy oni są?