Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy te kłótnie mają sens ?

01 sie 2012 - 21:58:11

Cześć dziewczyny zwracam się do Was z prośbą. Jestem z chłopakiem od prawie miesiąca... Wszystko było fajnie itd. do czasu :(. Ostatnio bardzo często namawia mnie do seksu. Na każdym spotkaniu jest ten temat i ciągle kłótnia. Ostatnio nawet sie do mnie dobierał ale na szczęście przestał. Wczoraj pokłóciliśmy się bardzo poważnie. Jedyne co dzisiaj uzgodniłam z nim to, to że chce się z nim jutro spotkać i pogadać. Nie dam rady tak dłużej... Zależy mi na nim. Co mam teraz zrobić ? Co jutro mam mu powiedzieć ?

Czy te kłótnie mają sens ?

01 sie 2012 - 22:03:27

żeby się bujał

Czy te kłótnie mają sens ?

01 sie 2012 - 22:04:00

zeby nie naciskal , jesli kocha to powinien to rozumiec...jak nie daj sobie z takim spokoj

Czy te kłótnie mają sens ?

01 sie 2012 - 22:06:54

Boze nie to przeciez nie bedziesz szla z nim do lozka, skoro sama nie jestes jeszcze na to gotowa, tylko po to, zeby jemu dogodzic i zeby sie nie gniewal. paranoja

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.600

Czy te kłótnie mają sens ?

01 sie 2012 - 22:07:48

powiem Ci tak uciekaj jak najdalej.Jeśli facet po pierwszej odmowie nadal nie rozumie,a po miesiącu spotkań macie kłótnie o sprawy łóżkowe to jaki w tym sens?

na pewno jest tam gdzieś ktoś kto na ciebie czeka :)

Czy te kłótnie mają sens ?

01 sie 2012 - 22:08:21

nie daj mu się! jakiś palant oczekuje seksu po miesiącu związku,gdzie się nie znacie. postaw warunki,jak kocha zrozumie jak nie niech szuka inne łatwej

Czy te kłótnie mają sens ?

01 sie 2012 - 22:08:36

Masz 16 lat rozumiem? Olej dziada, on chce tylko jednego.

Czy te kłótnie mają sens ?

01 sie 2012 - 22:10:42

Jesteś z chłopakiem niecały miesiąc i już naciska na seks? Frajer. Każ mu spadać.

niezweryfikowana
Posty: 867
Ostrzeżenia: 1/5

Czy te kłótnie mają sens ?

01 sie 2012 - 22:11:07

Siebie mu daj,siebie mu daj,siebie mu daaaj:D

Daj sobie spokój z takim napalowyn ćwokiem.

Czy te kłótnie mają sens ?

01 sie 2012 - 22:14:33

zostaw go bo później będziesz płakała

Czy te kłótnie mają sens ?

01 sie 2012 - 22:15:18

Nie lubie o tym pisac i myslec, ale powiem Ci jedno - zostalam kiedys w ten sposob skrzywdzona i dobrze Ci radze - zakoncz to, poki mozesz. Jesli bardzo bedzie chcial Cie wykorzystac, bedzie Toba manipulowal do skutku. Nie daj sie, bo bedziesz cierpiala jak ja kiedys..

Czy te kłótnie mają sens ?

01 sie 2012 - 22:17:11

Myślę ,że to trochę nienormalne, że facet proponuje seks dziewczynie po miesiącu jeśli traktuje ją poważnie. Jeśli szanujesz samą siebie to powiedź mu ,że się na to nie zgadzasz, a jeśli on tego nie zaakceptuje to niestety ale nie widzę przyszłości w takim związku.

zweryfikowana
Posty: 443
Ostrzeżenia: 1/5

Czy te kłótnie mają sens ?

01 sie 2012 - 22:18:27

Egoista jeden, dupczyć by po miesiącu chciał i się wykłuca:D Na drzewo z nim:D

Czy te kłótnie mają sens ?

01 sie 2012 - 22:20:44

Boze nie to przeciez nie bedziesz szla z nim do lozka, skoro sama nie jestes jeszcze na to gotowa, tylko po to, zeby jemu dogodzic i zeby sie nie gniewal. paranoja

Czy te kłótnie mają sens ?

01 sie 2012 - 22:23:44

widać, że chodzi mu tylko o sex.
przeleci Cię a potem może zostawi, odpuść sobie ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zwiazek,facet,wakacje- POMOCY !