Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

facet a motor

23 cze 2012 - 23:02:43

Dziewczyny nie wiem co mam robić.. Mój facet chce kupić motor. Już od dawna o tym słyszałam, ale teraz staje się to wszystko bardziej realne. Twierdzi, że to jego takie małe marzenie, które chce spełnić. Z jednej strony nie chce mu przeszkodzić w realizacji, a z drugiej strony boję się, że będzie chciał sobie poszaleć i coś się stanie. Macie jakieś podobne sytuacje?

facet a motor

23 cze 2012 - 23:04:53

Byłabym najszczęśliwszą osobą na świecie, gdybym mój facet jeździł na motorze.

facet a motor

23 cze 2012 - 23:07:19

Cytat
AgataBatycka
Byłabym najszczęśliwszą osobą na świecie, gdybym mój facet jeździł na motorze.
dlaczego?

facet a motor

23 cze 2012 - 23:07:40

Cytat
AgataBatycka
Byłabym najszczęśliwszą osobą na świecie, gdybym mój facet jeździł na motorze.
ja też, ale bałabym się o niego.

facet a motor

23 cze 2012 - 23:08:29

Cytat
oryginal
Cytat
AgataBatycka
Byłabym najszczęśliwszą osobą na świecie, gdybym mój facet jeździł na motorze.
dlaczego?

Bo mnie to kręci. I sama kocham jeździć.

facet a motor

23 cze 2012 - 23:08:41

to zależy ile ma "oleju" w głowie.

facet a motor

23 cze 2012 - 23:09:00

Cytat
AgataBatycka
Byłabym najszczęśliwszą osobą na świecie, gdybym mój facet jeździł na motorze.

Ja tak samo! Kocham motory (tylko nie ścigacze),moi bracia mnie tym zarazili:)
Piękna sprawa,sama bym sobie sprawiła,ale niestety jest do zabawka droga w utrzymaniu..

facet a motor

23 cze 2012 - 23:12:55

jest to jego marzenie to jesli ma mozliwosc to niech spełni :)
a co ma sie stac to i tak stanie , wypadek nieszczesliwy mozna miec w kazdej sytuacji , nie tylko jezdzac na motorze ! trzeba tylko zachowac zdrowy rozsadek uzywajac takiej maszyny :)

facet a motor

23 cze 2012 - 23:13:11

Jak widzę motocyklistów to sama mówię, że świetnie wyglądają, ale nie wyobrażam sobie tego, jak mój facet by wyjeżdżał z domu a ja byłabym cała w nerwach..

facet a motor

23 cze 2012 - 23:13:48

Mój chłopak ma motor. Na początku nie było to dla mnie do zaakceptowania, z czasem sama odważyłam się z nim przejechać pare razy i zauważyłam, że bardzo ostrożnie jeździ. Teraz jeżdzę z nim naprawde długie trasy więc bez obaw. Ustaliliśmy tylko, że po pojawieniu się dziecka bedzie musiał go sprzedać lub kupić słabszy.

facet a motor

23 cze 2012 - 23:13:48

Mój chłopak ma motor i nie przeszkadza mi to. ;)

facet a motor

23 cze 2012 - 23:23:00

A co w tym złego? Ciesz się, że facet ma jakieś marzenia i ambicje. Mój też ma motocykl i wcale z tego powodu nie ubolewam, wręcz odwrotnie, mrr, hah:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-23 23:25 przez o_ou.

facet a motor

23 cze 2012 - 23:40:27

Mój mąż jeździ na motocyklu od 16 tego roku życia a w tym roku kończy 40 stkę mój syn w wieku 8 lat wsiadł na motorynkę( kupił sobie za własne oszczędności) i pojechał i wiem że kiedyś kupi sobie też motocykl bo ma to w genach po tacie. Natomiast my jeździmy na zloty robimy raz w roku jakąś większą trasę poniewaz jest to nasza pasja. Pozdrawiam Cię i nie martw się.

facet a motor

24 cze 2012 - 00:11:28

moj chlopak ma motor i za kazdym razem jestem w nerwach gdy jezdzi mimo ze jezdzilam z nim juz kilka razy i wiem ze nie szaleje a jednak mam ta obawe o Niego. Nieraz byla dyskusja o sprzedazy ale jednak bez efektow. Powiedzial ze jedyny powod kiedy sprzeda motor bedzie gdy zajde w ciaze, ale ustalismy kompromis ze zawsze daje mi znac gdzie jedzie i jak wroci a gdy wybiera sie w dluzsza trase to robi sobie przerwe aby do mnie zadzwonic i powiedziec ze wszystko jest w porzadku. Powiem ze jakbym go poznala zanim kupil motor to bym sie na to nie zgodzila, bo ja to bardzo przezywam, bo Go kocham i sie boje o NIego

facet a motor

24 cze 2012 - 00:19:03

mój chłopak też chce kupić motocykl i nie mam nic przeciwko, będę szczęśliwa mogąc jeździć z nim
jeśli się o niego boisz niech kupi spacerówkę nie ścigacza

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wypowiedzcie sie błagam