Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zaginął wątek - pomóżcie !

04 lis 2011 - 21:50:21

Kurcze wiecie co, ostatnio widziałam bodajże nowy wątek o Czarnej Liście i blokowaniu profili. Chciałam zapytać czy ktoś wie co się z nim stało? Został usunięty czy normalnie gdzies zaginął bo nie mogę go znaleźć nigdzie.
Przepraszam, że zakładam kolejny wątek o tej tematyce ale bardzo spodobał mi się pomysł "szafkowej koleżanki" i chciałam poczytać jak historia Czarnej Listy toczy się dalej.. czy w ogóle się toczy.

Zaginął wątek - pomóżcie !

05 lis 2011 - 08:07:42

Tak, dokładnie o ten mi chodziło. Dziękuję ślicznie za pomoc. Ale nie rozumiem dlaczego nie wyświetla on się na stronie głównej. Ja własnie dodalam tam posta i nie widac go wcale na stronie gł. to teraz już rozumiem to jego zniknięcie... gdy był wyświetlany na str. gł. cieszył sie powodzeniem, dużo osób sie wypowiadało, został jakoś "ukryty" bądz przeniesiony i teraz praktycznie cisza, nikt nic tam nie pisze ;/ a co też za tym idzie mniej osób będzie głosowało niestety ;/ Nie da sie coś z tym zrobić by był on widoczny na stronie głównej na szafce ??

Głosujcie dziewczyny za świetnym pomysłem nusia83

http://szafka.pl/pokaz-sugestie.html?sid=124

Zaginął wątek - pomóżcie !

05 lis 2011 - 14:21:05

Cytat
MalinowySmak
Ale nie rozumiem dlaczego nie wyświetla on się na stronie głównej. Ja własnie dodalam tam posta i nie widac go wcale na stronie gł. to teraz już rozumiem to jego zniknięcie... gdy był wyświetlany na str. gł. cieszył sie powodzeniem, dużo osób sie wypowiadało, został jakoś "ukryty" bądz przeniesiony i teraz praktycznie cisza, nikt nic tam nie pisze {...}

Faktycznie, teraz zauważyłam że mój wątek "wywalono" do działu "PROBLEMY TECHNICZNE" i tak się zastanawiam z jakiej racji on tam trafił, skoro to raczej była propozycja zmian a nie problem techniczny. Widocznie komuś się nie podobało że widniał na głównej stronie, bo inaczej nie rozumiem tego przeniesienia. Kiedyś nbbo proponowała dział "propozycje zmian" i jeszcze to rozumiem, chociaż jak widzę wątki stamtąd też nie pokazują się na stronie głównej, więc jaki sens jest tam pisać cokolwiek, skoro mało kto tam zagląda :/

następna dyskusja:

CZY JESTEM W CIĄŻY? WĄTEK ZBIORCZY