Obecnie rozmawiamy o:

Prostownica tytanowa

gorący temat

Jakie ogrzewanie domu

24 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 11:22

wykonawca budowlany

dzisiaj o 11:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam::)
Właśnie zlokalizowałam moją dłużniczkę:) zadzwoniłamni informację i podali mi nr do domu :) zadzwoniłam a jej mamusia podała mi nr na komórkę :) umiałam ją ładnie poprosic,zadzwoniłam do marty i co słyszę ???? zaniemówiła chyba mało nie zemdlała jak mnie usłyszała ja się przedstawiłam oczywiście i zapytałam co takiego się stało że nie mogła mi wysłac pzaczki a ona na to zaczeła się pluc ,dławic i udała zdziwioną że nie mam jeszcze tej przesyłki,że wysłała powiedziałam jej co mysle o tej sytuacji i że mogła dac znac obojętnie co tam mi kłamała że sie przeprowadza czy remont ma -i nie wiem co jeszcze w każdym razie poprosiłam o zwrot 55 zł i jak wysłała to ma nr nadania to niech sie tam szarpie z ta pocztą bo ja jakoś jej nie wierze i powiedziałam że znowu 4 tyg nie bede czekała ,podałam jej nr konta bo mówi ze nie ma więc zobaczymy jak nie przeslę w ciagu 2 dni wystawiam ogromna lipe, i naprawde sie pofatyguje na policje .

krzywdy tym na pewno nikomu nie zrobię,to perfidna oszustka

Cytat
CHRUPEK
w kronice tygodnia
Jeśli nie wiecie kim jest ta osoba to nie wpisujcie nicków by nie było nieporozumień.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

jakoś osoba którą wymieniłaś nie ma ani jednego negatywa.

taak? to dlaczego jest tutaj na czarnej liście? i ma 26 lip na szafie?, ja ją znam z allegro gdzie mnie oszukała

Niestety oszusci pojawiaja sie wszedzie dlatego czarna lista to swietny pomysl, tez zostalam oszukana kilka razy i dlatego jestem ostrozna, tez jestem nowa i niemam jeszcze tu komentarz, ale mam na innych portalach i same pozytywy , a droga sprawa oddaje duzo ubranek za darmo a widze ze niektore osoby je sprzedaja to tez jest przykre

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Cytat
ewowo
taak? to dlaczego jest tutaj na czarnej liście? i ma 26 lip na szafie?, ja ją znam z allegro gdzie mnie oszukała
jest na czarnej liście tylko ze względu na swoje osiągnięcia z szafy, na szafce ma czyste konto.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 801

Cytat
ewowo
krzywdy tym na pewno nikomu nie zrobię,to perfidna oszustka
Cytat
CHRUPEK
w kronice tygodnia
Jeśli nie wiecie kim jest ta osoba to nie wpisujcie nicków by nie było nieporozumień.

Nie zaprzeczam temu co piszesz, choć zupełnie nie znam sytuacji. Chodzi o to, że tu na forum i nie tylko, nie można kogoś określać publicznie w ten sposób, dopóki nie zostanie skazany prawomocnym wyrokiem sądu. To również dla Twojego dobra, bo taka osoba ma w tym momencie prawo wnieść do sądu sprawę przeciwko Tobie (co więcej, nawet jeśli jest oszustem, może taką sprawę wygrać , a Ty sprawę przeciwko niej, pomimo dowodów, przegrać).Według naszego prawa każdy jest niewinny dopóki nie udowodni mu się winy w sądzie. Tylko o to chodzi. Musimy "działać" także tutaj w granicach prawa.

No wiem,wiem Chrupku ,źe piszesz to w dobrej wierze i ,źe musisz pilnować porządku na forum, po prosru na samą myśl o tej dziewczynie,szlag mnie trafia.Oszukała mnie na 200zł i to na zabawkach dla dziecka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-08 20:10 przez moderator.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

jeśli cię oszukała to zgłoś to policji.

Wkurzyłam się. Sama nie wiem co mam zrobić, ale mamuśce już nie zaufam
Użytkowniczka ewuskaa_____ wystawiła sukienkę różową i czerwoną jako jeden wpis z adnotacją rozmiar 86 i 92. Wczoraj spytałam się czy na pewno ma czerwoną na 92, odpowiedziała, że tak. Wcisnęłam Kup. Dziś pani mówi, że nie ma niestety na 92, że się pomyliła. Okej, myślę sobie, mogła się pomylić. Wystawiła drugą: czerwoną na 86. Pytam o długość, pasuje. Wciskam kup. A pani mówi, że ma tylko różową. To niepoważne jakieś, pani jest nowa na szafce i co mam lipę postawić? Nawet dwie mogę.

bez przesady, nie badz taka zawistna wiecej wyrozumialosci!!!!

Ja myślałam, że najpierw się pyta, a potem wciska kup...

Cytat
majka51
Ja myślałam, że najpierw się pyta, a potem wciska kup...

No to się zapytałam przecież ...

Ciekawe czy jak by ktoś tak zrobił na allegro to też byłybyście takie wyrozumiałe.
Pisałam od początku, że chcę czerwoną, pani mówi, że sprawdzi, pisze że jest, wciskam kup, ona że nie ma, potem mierzy tą co wystawiła na 86 czerwoną, potem mówi, że nie ma (przy różowej pisały tyko rozmiary 74,80), masakra jakaś.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-08 21:32 przez Itallly.

Daruj sobie... szkoda nerwów.... po prostu juz nie kupuj i tyle...

Dziewczyny doradzcie co mam zrobić?kupiłam u jednej z szafowiczek aniołki ceramiczne.niestety przez złe zapakowanie przyszły do mnie potłuczone,oprócz tego tylko jeden aniołek miał mieć ubite skrzydło o czym wiedziałam a okazało sie ze więcej jest ubitych i widać ze to akurat nie stało się podczas transportu tylko j€ż dawno.Szafowiczka doskonale o tym wiedziała i nie napisała chociaż pytałam.ze wzgledu że kupowałam u niej większą ilosć zgodziła sie opuścić cene o 10 zł.po tym jak otworzyłam paczke i zobaczyłam napisałam do niej i zaproponowałam zeby zwróciła mi chociaż 10 zł bo aniołki 3 sa rozbite.ona na to że to i tak było tanio iż ew sklepie bym tak tanio nie kupił.Niestety dziewczyna nie ma jeszcze nic sprzedane wiec nie ma zadnych komentazy.nie chciałabym jej wystawiać lipy ale ona po prostu mnie olała.Jest codziennie na szafce i na moje pytania wogóle nie odpisuje.Doradzcie co mam zrobić zeby było dobrze?dzięki

to te trzy najwięjsze nie będe wstawiać wszystkich zdięć



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-10 13:02 przez ferdzia.

następna dyskusja:

czy słyszałyście o Comfy