Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Espumisan opinie

7.05 o 22:15

TK MAXX opinie o sklepie

13.10 o 14:29

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

Aktywne użytkowniczki

ja kupiłam małej FIFI
[embed_image 047eb9febd1476a89c96dc43faba04a4]

[embed_image 1e8d1b596806a0bd079a5f34f81732cc]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-25 15:51 przez justika.

My nie obchodzimy tego zwyczaju. Dla nas prezenty to na mikołajki, gwiazdkę i urodzinki.
Co to w ogóle za idiotyczny zwyczaj ten zajączek?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

zgadzam się z przedmówczynią - jeszcze tylko dodam dzień dziecka



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-25 17:27 przez CHRUPEK.

Zgadzam się z oliweczkas i z Chrupkiem też nigdy nie obchodziłam ani ja ani mój M i nie będziemy obchodzić teraz z córcią, ten zwyczaj jest mi zupełnie obcy

Własnie mialam zapytac bo juz czytałam na innym watku o tym. U nas w Polsce nie obchodzi sie takich dni.Zreszta świeta Wielkanocne są bo są ja osobiście za nimi nie przepadam.Ciekawe jakie święto jeszcze wymyslą..

Cytat
Ania23071982
Własnie mialam zapytac bo juz czytałam na innym watku o tym. U nas w Polsce nie obchodzi sie takich dni.Zreszta świeta Wielkanocne są bo są ja osobiście za nimi nie przepadam.Ciekawe jakie święto jeszcze wymyslą..

Hmmm zależy dla kogo ,,są bo są'' bo te święta są ważniejsze niż np Boże Narodzenie... ale tu akurat pogląd religijny...
Każdy robi co uważa za słuszne...

są bo są? to widzę że ktoś nie bardzo wie co to Wielkanoc skoro tak pisze... ale mniejsza z tym

u nas zajączek był od zawsze i będzie. na zajączka dostanie ciuszki i coś słodkiego. te ciuszki i tak by dostała ;) a ucieszy się na pewno bo lubi się stroić. a w tym roku chcę także wprowadzić nowy zwyczaj na wielkanoc ;) z zagranicy (zresztą zwyczaj zajączka też nie jest polski - co nie zmienia faktu że moim zdaniem jest to dobry zwyczaj). a mianowicie szukanie pisanek ( z czekolady) - a wszystko dlatego że Hania ogląda kubusia puchatka tego właśnie o wielkanocy ;) i bardzo ale to bardzo jej się podoba to szukanie pisanek, oprócz puchatka widziała też to w Maksie i Ruby (taka bajka o króliczkach). Hania przez te bajki nie wyobraża sobie żeby nie było "polowania" na pisanki, jak tylko słyszy o pisankach to od razu mówi że będzie szukać ;). Tak więc u nas będzie jeszcze weselej w te święta niż zazwyczaj.

I dodam jeszcze nie liczy się co, za ile i w jakiej ilości. Ale gwarantuje że każde dziecko ucieszy się że zajączek wielkanocny zostawił dla niego np zająca z czekolady ;)

Wiem co to Wielkanoc.Chodzi mi o to ze Świeta Bozego Narodzenia sa dluzsze i bardziej sie je odczuwa. Wchodze na kazdy wątek . Niby jesteście mamami ale co niktóre z was sa zawistne i zlośliwe..

No tak Wielkanoc może jest większym świętem religijnym ale np u nas nie aż tak rodzinnym... i sama osobiście też bardziej cieszę się na święta bożego narodzenia niż Wielkanoc bo u nas zwyczaj taki że prezenty tylko dzieci dostają na zająca;(

Mhm, a u nas jest tak, że na te właśnie święta dzieci dostają prezenty od Chrzestnych i tylko od nich to jest tzw. wykup.:)

następna dyskusja:

pękające naczynka/krwinki co to ?