Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:47:03

Cytat
anaskor1
jeju to pomijajcie, ale na przyszłość będziecie wiedzieć jak inni na to patrzą... nie każdy będzie tym zachwycony...
a co mnie obchodza inni , jak inni beda dawac dziecku czipsy to ja tez mam tak robic ?? kazdy ma prawo wychowywac swoje dziecko jak mu sie podoba z roznym skutkiem ale bladzenie jest rzecza ludzka wiec nie ma co ciagnac dalej tego tematu . ty masz taka wizje a ktos inna i powinno sie to uszanowac jedyne co mozna zrobic tak jak ja powiedziec ze ja nie akceptuje tego typu imprez i wystarczy ale doradzic tez mozna np. podajac linki i wtedy wilk syty i owca cala ;)

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:47:55

Cytat
maliinka
Cytat
madziaR78
Cytat
izabella85
Oczywiście że podchodze z dystansem!!! Na co dzień nie pozwalam mu na wiele i w nimczym go nie wyreczam! Staram sie go wychowywac madrze razem z moim mężem no ale nie o
tym jest wątek czekam na dalsze propozycje!

Może popytaj w restauracjach w swoim mieście ? Może organizują imprezy dla takich maluszków? Osobiście popieram :-) Mały będzie miał co wspominać :-)
Jak mój podrośnie to też o tym pomyślę-narazie za mały.. (9-miesięcy ma )

Może idz z maleńkim na basen, podobno to bardzo dobre dla takich maluszkow i uspokaja ;) Nie chodzi mi o impreze na basenie, tylko tak ty dzidzia i tatus.:)
chodzimy z nim od czasu do czasu na basen:)a w lecie to non-stop pluska się w wodzie:)

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:48:20

śmiać to raczej ja się śmiałam:) nie widziałam w Twoich wcześniejszych wypowiedział (do mnie) ani krzty ironii czy rozbawienia. a Ty tylko szargasz sobie niepotrzebnie nerwy:)

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:51:08

ja w przeciwieństwie do Was drogie mamy biorę pod uwagę wszystkie opinie, nikogo bym nie beształa tylko dlatego, że wyraził swoje zdanie (niezależnie czy już ma potomstwo czy nie). każdy głos jest ważny, bo bez jednostek nie ma całości.

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:52:01

Cytat
anaskor1
śmiać to raczej ja się śmiałam:) nie widziałam w Twoich wcześniejszych wypowiedział (do mnie) ani krzty ironii czy rozbawienia. a Ty tylko szargasz sobie niepotrzebnie nerwy:)
hahaha dziewczyno czy ty swoimi wypowiedziami chcesz podbudować swoje marne EGO??? Idz do przedszkola a ja dziś jestem nad wyraz spokojna:) gdy bym chciała szargac sobie nerwy opiniami osób takiego pokroju jak Ty to pewnie bym już dawno wąchała kwiatki od dołu:)twoje wypowiedzi rozbawiły mnie do łez,nie udzielaj się już tak bedzie lepiej dla ciebie!

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:53:43

Cytat
anaskor1
ja w przeciwieństwie do Was drogie mamy biorę pod uwagę wszystkie opinie, nikogo bym nie beształa tylko dlatego, że wyraził swoje zdanie (niezależnie czy już ma potomstwo czy nie). każdy głos jest ważny, bo bez jednostek nie ma całości.
Trzeba umiec czytać tekst ze zrozumieniem!!! ja nie prosiłam cię o zdanie co myslisz o organizowniu urodzin 3-letniemu dziecku bo wtedy taki był by temat watku!!!!!

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:55:52

Dzieki mamuśki na pewno skorzystam z kilku pomysłów juz mam pomysł na kilka zabaw no i na jedzonko.Pozdrawiam i życzę zadowolenia z pociech!!

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:57:58

Cytat
izabella85
Cytat
anaskor1
śmiać to raczej ja się śmiałam:) nie widziałam w Twoich wcześniejszych wypowiedział (do mnie) ani krzty ironii czy rozbawienia. a Ty tylko szargasz sobie niepotrzebnie nerwy:)
hahaha dziewczyno czy ty swoimi wypowiedziami chcesz podbudować swoje marne EGO??? Idz do przedszkola a ja dziś jestem nad wyraz spokojna:) gdy bym chciała szargac sobie nerwy opiniami osób takiego pokroju jak Ty to pewnie bym już dawno wąchała kwiatki od dołu:)twoje wypowiedzi rozbawiły mnie do łez,nie udzielaj się już tak bedzie lepiej dla ciebie!
jeju czy ja mówię żebyś mnie słuchała i robiła jak ja mówię? nie! czy ja ci coś narzucam? nie! raczej powinnam teraz zwrócić Ci uwagę że mnie obraziłaś na forum! naucz sie trzymać na wodzy swoje nerwy. a z tym przedszkolem to nie wiem o co Ci chodzi... może sama do niego tęsknisz...

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 12:58:37

Drogie panie ja mam 14 letniego synka, co roku wyprawiam mu urodziny ,teraz mam jeszcze 6 mies. córkę i też mam zamiar wyprawiać jej co roku urodziny. Co prawda nie w lokalu bo mieszkam na wsi ale w ogrodzie bo mój syn jest z lipca. Nie zuważyłam żeby był rozpieszczony ,opiekuje się siostrą pomaga w pracach domowych ja zazwyczaj na takie urodziny szykuje przekąski jakieś zapiekanki ciasteczka tort ze świeczkami myślę że urodziny w lokalu to tak jak któraś z pań napisała najlepiej w przystosowanym do takich imprez a jak takiego nie ma to może lepiej dogadać się z babcią i zrobić w domu

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 13:07:53

Dzieci są zachwycone urodzinkami w salach zabaw dla dzieci, taka imprezka urodzinowa trwa jakieś 2godzinki, dzieci mają poczęstunek, malowane buźki i organizowane różne zabawy, dzieciaki się dobrze wyszaleją w takich piłkach i są zachwycone, a ty masz z głowy przygotowywanie i sprzątanie.

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 13:10:22

a może masz u siebie w mieście "fantazję" np? mnóstwo piłeczek,zjeżdżali no i sala na urodziny :) po prostu raj dla maluchów :) nie jestem mama ale mam nadzieję ,że nikt mnie nie zje ;p

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.215

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 13:53:26

Ja nie jestem mamą ale podpytałam mamy itp. co ona zaproponowałaby z menu : kolorowe wężyki z owoców a na osobnym talerzy zwierzątka z warzyw. Kolorowe kanapeczki,paluszki i to za czym przepada twój synek bo jedni lubią to a drudzy coś innego :)
A moim zdaniem to jest coś innego niż w domu i dziecko na pewno coś zapamięta możesz porobić zdjęcia abyście mieli co wspominać z 3 urodzin za parę lat :)

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 15:38:04

wiecie co ja nie ejstem matką, ale podałam swoje propozycje nawet dosyć w długiej wypowiedzi, ale szlag mnie trafia że nie którzy ludzie to bezmózgie stworzenia chodzące po tej ziemi, jest napisane wyraźnie "pomóżcie, podajcie pomysły, jak zrobić urodziny dla 3-latka" a nie do cholery " co myślicie o urodzinach dla 3-latka, czy to dobry pomysł, czy w ogóle powinnam" i tak przy okazji jeśli Ty dziewczynko zdałaś mature z polskiego na 88% to widocznie miałaś farta, wiesz mi że chwalenie się procentami maturalnymi nie świadczy ani o mądrości ani o tym że cokolwiek potrafisz czytać, często zdarza się fart łatwego tekstu i łatwego tematu wypracowania, także swoje Szkolne uwagi zachowaj dla kumpli na podryw, jaka to niby jestes błyskotliwa. Bo taka jest prawda czytać ze zrozumieniem nie potrafisz...gdybyś potrafiła nie byłoby tu tej całej sprzeczki, tylko zauważyłabyś że nie masz nic do powiedzenia w tym temacie i nie napisałabys nic lub jak reszta podała przykłady BO O TO CHODZI W TYM WATKU. pozdrawiam cielutko i życze dalszej takiej edukacji jak dotychczas oraz dalszych sukcesów procentowych na tle nauki bo tylko to widocznie trzyma Cie na poziomie.
acha i nie pisz mi teraz że Cię obrażam i oceniami i inne pierdoły ponieważ odniosłam się jedynie do Twoich odzywek i nie zrozumiałych wypowiedzi w tym temacie.
a twórczyni tematu przepraszam ze ta wiadomość odbiega od tematu, ale zwyczajnie nie mogłam wytrzymać patrząc na taki brak dystansu do siebie, braku myślenia i głupoty i jeszcze upierania się przy czymś przy czym powinna zamilknąć

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

25 lut 2009 - 16:01:09

Cytat
Nowelka
wiecie co ja nie ejstem matką, ale podałam swoje propozycje nawet dosyć w długiej wypowiedzi, ale szlag mnie trafia że nie którzy ludzie to bezmózgie stworzenia chodzące po tej ziemi, jest napisane wyraźnie "pomóżcie, podajcie pomysły, jak zrobić urodziny dla 3-latka" a nie do cholery " co myślicie o urodzinach dla 3-latka, czy to dobry pomysł, czy w ogóle powinnam" i tak przy okazji jeśli Ty dziewczynko zdałaś mature z polskiego na 88% to widocznie miałaś farta, wiesz mi że chwalenie się procentami maturalnymi nie świadczy ani o mądrości ani o tym że cokolwiek potrafisz czytać, często zdarza się fart łatwego tekstu i łatwego tematu wypracowania, także swoje Szkolne uwagi zachowaj dla kumpli na podryw, jaka to niby jestes błyskotliwa. Bo taka jest prawda czytać ze zrozumieniem nie potrafisz...gdybyś potrafiła nie byłoby tu tej całej sprzeczki, tylko zauważyłabyś że nie masz nic do powiedzenia w tym temacie i nie napisałabys nic lub jak reszta podała przykłady BO O TO CHODZI W TYM WATKU. pozdrawiam cielutko i życze dalszej takiej edukacji jak dotychczas oraz dalszych sukcesów procentowych na tle nauki bo tylko to widocznie trzyma Cie na poziomie.
acha i nie pisz mi teraz że Cię obrażam i oceniami i inne pierdoły ponieważ odniosłam się jedynie do Twoich odzywek i nie zrozumiałych wypowiedzi w tym temacie.
a twórczyni tematu przepraszam ze ta wiadomość odbiega od tematu, ale zwyczajnie nie mogłam wytrzymać patrząc na taki brak dystansu do siebie, braku myślenia i głupoty i jeszcze upierania się przy czymś przy czym powinna zamilknąć
Bingo:)I nie przepraszaj że odbiegłaś od tematu rozumie twoją wypowiedz:):)ale ja tej "Pani już podziekowałam"....... P.S dziękuję za dobre pomysły na urodzinki Tobie i innym normalnym kobietkom na tym forum:)Buzka. pa.

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

26 lut 2009 - 02:15:00

Czytam i własnym oczom nie wierzę co ta wyuczona, (bądz co badz zdała mature!) dziewczynka pisze! Po co sie w ogóle odzywa skoro nie ma nic madrego do powiedzenia na temat. Dziewczynko, załóż sobie swój wątek i pisz co Ci ślina na język przyniesie, a nie wtrącaj sie w rzeczy o których nie masz pojęcia. Poza tym jestesmy tu po to by sobie doradzac, anie sprzeczac sie. A Mamie "izabella85" i jej Rodzinie życzę udanej i przepysznej zabawy. A teraz cos z pomysłów- ja tez zorganizowałam mini "przyjęcie" dla mojego 3 latka(skonczył w 8 lutego) w tzw "Małpim Gaju". Na "zabawie" były moje 4 przyjaciółki ze swoimi dzieciaczkami, więc mozna powiedziec, ze połączyłąm przyjemne z pożytecznym, bo dzieci fajnie sie bawiły, a my mogłysmy sie wreszcie spotkac wszystkie razem i poplotkowac. Pozdrawiam

następna dyskusja:

POKOIK DLA MALUCHA