Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

07 mar 2009 - 10:30:05

CZesc! Ja tez mieszkam we Wloszech i tu urzadzanie urodzin w barach czy pizzeriach jest na porzadku dziennym. Wynajmuje sie salke na ok 3 godziny, a takze animatora,ktory organizuje zabawy dla dzieci. Jesli Twoja tesciowa chce pokryc koszty to pozwol jej na to :)
Jesli chodzi o jedzenie to polecam przekaski dla dzieci,np mini kanapki,paluszki,chipsy. Kazde dziecko moze miec np plaskitowy talerzyk i sobie naklada co chce. Lub jedna osoba dorosla podaje kazdemu dziecku co chca ze stolu. CZy napije w kubeczkach. Wazne wg mnie zeby uproscic maksymalnie. Czyli po prostu 'szwedzki stol' Rodzice tez moga obslugiwac sie sami. Jesli nie uda sie znalezc annimatora polecam zabawy z balonikami np. Kazde dziecko ma swoj balonik i porzucajac go stara sie zeby nie spadla na podloge, czy wszystkie dzieci odbijaja do siebie jeden balonik,ty wybierasz kolor np zielony i co jakis czas zmieniasz balonik na inny kolor-mowiac teraz szukajcie balonika rozowego i starajcie sie zeby nie spadl..
Dzieci moga cos malowac, tanczyc do zabawnej muzyki.
Pozdrowienia i udanej zabawy!

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

07 mar 2009 - 15:36:06

Cytat
anaskor1
mam nadzieje że ja nie bede taką ześwirowaną matką widząca tylko czubek własnego nosa i własnego dziecka. gdyby matka mi co roku wyprawiała urodziny to bym była rozkapryszona, rozpieszczona i nie potrafiąca się dzielić z innymi. jak go nauczysz co roku urodziny to co roku będzie truć od Ciebie jeszcze droższego prezentu, wkońcu wejdzie ci na głowe i to on będzie rządzić swoją mamusią a nie mamusia nim. z czego wyrastaja potem patologie...

ze co???????? matko kochana - ja sama wole sobie nic nie kupić i zrobić niespodziankę dla dziecka - na 2 urodziny miałam ekipę wynajętych clownów ( 600zł) bo dla matki nie ma nic lepszego od uśmiechu na twarzy dziecka - dodam w temacie - ze jeszcze nigdy nie zabrałam sobie tak 600zł i nie wydałam na ciuchy - wole przeznaczyć pieniądze na dziecko niż na swoje widzi misia - i doskonale rozumiem chęć zrobienia dziecku urodzin w knajpie. i nie wydaje mi się żeby z miłości wyrastała patologia. dodam ze moje dziecko jest bardzo, bardzo szczere potrafi z buzi sobie wyjąć żeby się z innym dzieckiem podzielić nie higieniczne ale ukazuje charakter dziecka .
i życzę ci abyś nie była tak ześwirowana matka która widzi SWÓJ czubek nosa nie widząc potrzeb dziecka!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-03-07 15:40 przez emanuela24.

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

09 mar 2009 - 22:51:59

Cytat
anaskor1
mam nadzieje że ja nie bede taką ześwirowaną matką widząca tylko czubek własnego nosa i własnego dziecka. gdyby matka mi co roku wyprawiała urodziny to bym była rozkapryszona, rozpieszczona i nie potrafiąca się dzielić z innymi. jak go nauczysz co roku urodziny to co roku będzie truć od Ciebie jeszcze droższego prezentu, wkońcu wejdzie ci na głowe i to on będzie rządzić swoją mamusią a nie mamusia nim. z czego wyrastaja potem patologie...

Anaskor, nie mierz wszystkich swoja miara.
nie wydaje mi sie, zebym byla rozkapryszona, rozpieszczona i nie umiala dzielic sie z innymi. a co roku mialam hucznie wyprawiane urodziny, za co jestem bardzo wdzieczna swoim rodzicom. i mam dla nich wiele, wiele szacunku i milosci, potrafie docenic ich wklad w moje zycie i mam nadzieje, ze rowniez bede taka dla swoich dzieci.

a Autorka watku jest po prostu troskliwa mama:) Jesli ma mozliwosc urzadzenia przyjecia w lokalu, nie widze w tym nic zlego:)) Wrecz przeciwnie.

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

10 mar 2009 - 17:55:21

ja zrobiłam pierwsze urodziny mojej córeczki w lokalu...
chociaż powiedzenie lokal to może za dużo, była to bawialnia dla dzieci
http://balbinka.radom.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=105&Itemid=137
koszt całej imprezy wyniósł mnie około 300 zł, w tym już poczęstunek dla dzieci
i może pewne osoby zaraz mi zarzucą, że ja też nie mam co robić z pieniędzmi- chociaż jest to moja prywatna sprawa, na urodzinach dziecka nigdy nie zamierzam oszczędzać- taki dzień jest raz w roku...
i to ma być przyjemność dla dziecka, nie dla rodzica, a na prezentach świat się nie kończy, lepiej dziecku zorganizować czas niż kupić prezent i zostawić, niech się samo bawi...
a do tego nie wyobrażam sobie biegających siedmioro dzieci po moim mieszkaniu
tam mają zjeżdżalnie, piłki, domku itd itd...
Babcie, Dziadkowie i najbliższe Ciocie z Wujkami, byli zaproszeni na wieczór na powiedzmy obiadokolacje:)
pozdrawiam wszystkie Mamy :)

Urodziny dla 3-Latka.POMOCY.

23 maj 2011 - 16:34:30

Tak na prawdę sama jestem dziesięcio letnim dzieckiem ale mam siostrę w wieku 3 lat myślę że urodziny można zrobić w fantazji (hulla parku ) jak jest dużo dzieci.

następna dyskusja:

Mój synek ma 3 miesiace i wychodzi mu pierwszy zabek czy to oby nie za szybko???