Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

POKOIK DLA MALUCHA

26 lut 2009 - 07:29:47

HEJ DZIEWCZYNY MYŚLICIE ŻE JEST SENS KUPOWAĆ MEBELKI DLA MAŁEGO DZIECKA? CZY BĘDZIE TO WYKORZYSTANE? CZY SĄ ONE TYLKO PO TO ŻEBY BYŁO ŁADNIE? JAK MYŚLICIE WARTO WYDAĆ KILKA TYSIĘCY NA POKOIK? PYTAM BO Z MOIM MĘŻEM JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOGADAĆ ON SWOJE A JA SWOJE MOŻE WY MI POMOŻECIE. WYBRAŁAM TAKIE http://www.baby.vox.pl/meble/kolekcja/176/susannah/ CHOĆ JEŚLI MACIE JAKIEŚ INNE FAJNE STRONKI TO BARDZO PROSZĘ

POKOIK DLA MALUCHA

26 lut 2009 - 07:33:38

ja mam 4 miesiecznego synka i tez mialam spor z mezem. Jednak wybralismy 2 komody + szafe z lustrem "dla doroslych" i tylko wstawilismy nasze łozko i dla malego lozeczko. Owszem, mebelki sa piekne ale co z tego jak dzieci szybko rosna i za 2, 3 lata jak sie bedziemy wyprowadzac z pokoju, trzeba je bedzie wymieniac...a tak to tylko kupimy łożko i cala reszta zostanie. Moim zdaniem szkoda pieniedzy a uwierz mi ...kasy jeszcze Ci pojdzie nawet nie zdajesz sobie sprawy ile... pozdrawiam :)

POKOIK DLA MALUCHA

26 lut 2009 - 07:39:03

NO WŁAŚNIE DLATEGO MYŚLAŁAM ŻEBY KUPIĆ TE MEBELKI BO ROSNĄ RAZEM Z DZIECKIEM.A DO POKOJU I TAK MUSZE COŚ KUPIĆ BO DZIDZIUŚ BĘDZIE MIAŁ OSOBNY I JAK NA RAZIE NIC TAM NIE MA WIĘC PO CO KUPOWAĆ JAKIEŚ NIEPOTRZEBNE SZPARGAŁY JAK MOŻNA KUPIĆ JUŻ COŚ FAJNEGO...
A JAK MYŚLISZ JAKIE WÓZKI SĄ NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE W KAŻDYM SKLEPIE MÓWIĄ CO INNEGO A CHYBA NAJLEPIEJ ZAPYTAĆ JUŻ SAMĄ MAMĘ

POKOIK DLA MALUCHA

26 lut 2009 - 08:13:22

Bardzo fajne są te mebelki i żeczywiście będa długo słuzyć,jeżeli tylko stać Cię na nie to zastanów się ja może tylko nad kolorem vym sie zastanowiła i wogóle poogladam cos innego bo takich zestawów mozna znaleść bardzo duzo.Ja mam chłopaka który skonczy 4 lata i jego fascynacjaa to samochody ,tiry,ale jak zobaczyłam,ze mała szafa która jest obklejona samochodami kosztuje chyba z 1,500 to ręce mi opadły nie mówiąc ile reszta kosztowała.Do tego lóżko w kształcie samochodu ok 1000- 2000,ale daje sobie spokój bo szybko wyrośnie a szkoda bedzie wywalic na smietnik.Życze miłych zakupów

POKOIK DLA MALUCHA

26 lut 2009 - 08:20:13

MOJA ZNAJOMA TEŻ MIAŁA TAKI PROBLEM Z SYNEM TYLE TYLKO ŻE NA ALLEGRO SPRZEDAJĄ ŚWIETNE NAKLEJKI NA ŚCIANY CZY MEBLE. WIESZ JAKA CHŁOPAK MIAŁ FRAJDĘ ŻE MA TYLE SAMOCHODÓW NO I SAM JE MOŻE WSZĘDZIE PRZYKLEIĆ NAPRAWDĘ POLECAM

POKOIK DLA MALUCHA

26 lut 2009 - 08:36:21

bardzo fajny jest wózek który ma duze pompowane koła - przy naszych chodnikach to niezbedna wygoda :) Ja mam espiro za 900 zl razem ze spacerowka, ale oczywoscie mozesz wybrac drozszy np. xlandera lub graco. Chociaz pewnie nie wiele sie rozni...a cena o wiele wieksza, mnie akurat nie bylo stac na taki za 2500zl. :(. Najbardziej patrz na spacerowke, bo w gondoli maly szkrab pojezdzi co najwyzej do 5-6 miesiaca. Moj ma 4 i juz wyrasta skubany :D:D

POKOIK DLA MALUCHA

26 lut 2009 - 08:41:51

WŁAŚNIE ZASTANAWIAM SIĘ NAD TYM ABY PIERW KUPIĆ GONDOLĘ A PÓŹNIEJ DOKUPIĆ SPACERÓWKĘ JAK DZIDZIA TROCHĘ PODROŚNIE. JAK URODZĘ W CZERWCU TO PRZECIEŻ BĘDZIE PRAWIE A NA ZIME TO CHYBA JEST NIE POTRZEBNA SPACERÓWKA NO TAK MI SIE PRZYNAJMNIEJ WYDAJE CHOĆ JESLI SIĘ MYLĘ TO POPRAWCIE MNIE

POKOIK DLA MALUCHA

26 lut 2009 - 08:44:27

jesli masz termin na czerwiec, to pojezdzisz z nim w gondoli góra do listopada, grudnia. A reszta zimy niestety spacerowka, bo do gondoli sie pewnie juz nie zmiesci :(

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

POKOIK DLA MALUCHA

26 lut 2009 - 08:48:15

pokoik ma myc ładny ale i funkcjonalny na poczatku sprawdza sie bardzo dobrze komoda z szfkami i szufladami,oczywiscie łozeczko i jak masz duzo miejsca to wygodny fotel do karmienia.nie polecam przewijakow takich osobnych z komoda bo sa przewaznie tak beznadziejnie zrobine ze dziecko lezy na gorze a ty sie musisz w pol zginac zeby cos pod nim znalezc,najlepsze sa takie nakladane na lozeczko,nie zakupuj za duzo pluszakow,bo po 1 i takich dziecko full dostanie a po drugie tylkio kurz zbieraja,baldachim tez jest ladny ale zeby byl bezpieczny tzn bez kurzu tez bedziesz musiala go czesto prac,wybiarz wykladzine latwo sie piorącą i zmywalana farbe na sciany,pozdrawiam

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

POKOIK DLA MALUCHA

26 lut 2009 - 08:50:35

najlepsze sa duze wozki do ktorych jest wkladana gondola jak dziecko z niej wyrosni etoi tak moze lezec w wozku na kocyku i sie zmiesci a potem taki wozek i tak si esklada na spacerowke,wybierz kioniecznie na pompowanych kolach i z przekladana rączką i zeby mial kosxz na zakupy :)w razie inych pytan sluze pomoca:)

POKOIK DLA MALUCHA

26 lut 2009 - 08:50:38

Ja kupiłam dwa w jednym i nad tym trzeba się zastanowić,bo dzidziuś na prawde szybko wyrasta z tego,natomiast wóki dwa w jednym są ogromne,cięzkie i nie wygodne.Spacerówki są lekkie zwinne i wszedzie się mieszczą.Zależy kiedy masz termin bo jak w okolicach marca kwietnia to lepiej kupić już sama spacerówke sa takie specjalne ja taką miałam tylko już za późno bo mały wyrósł ale maja pasy,różnie rególowane oparcie i podnóżek unoszony na maxa do góry przez co dziecko ci nie wypadnie bo w ten sposób robi sie gondola i to jest super sprawa polecam.Wtedy mozesz zainwestować w jeden pożądny ja dałam 350 zł i jestem z niego do dzis zadowolona,ale oczywiście mozna kupić o wiele lepszy.Zastanów się nad tym bo spacerówki tez maja nakładane spiworki,ze dziecko nie zmonie ani nie zmarźnie,kwestia tylko dokupienia nosidełka rewelacja polecam to rozwiązanie jak jeszcze cos chcesz wiedziec na ten temat to pisz do mnie podpowiem

POKOIK DLA MALUCHA

26 lut 2009 - 08:52:16

dobrze kombinujesz na zime lepsza jest gondola zwlaszcza ze maluch urodzi siew czerwcu . spacerowka to dopiero jak bedzie stabilnie siedzial :) co do mebelkow owszem sa cudne ale i cholernie drogie a takiemu maluchowi obojetne czy ma safe zwykla czy w zyrafki. wozek musie byc lekki i szybko sie skaldac , co do lekkosci chodzi o to bys sama byla wstanie go podniesc z dzieckiem i wniesc :)

POKOIK DLA MALUCHA

26 lut 2009 - 08:55:21

zapomnialam dodac jak kupujesz wocek to wybieraj w jasnych kolorach owszem brudzi sie ale nawet jak bedziesz czesto prac to tak nie wyblaknie jak ciemny :)

POKOIK DLA MALUCHA

26 lut 2009 - 09:09:06

z wozkami to jest tak ze musza spełniac mase roznych funkcji sama rodziłam w lecie wiec wozek musiał miec duza gondole i druga wskazowka to nie ma co w nia duzo inwestowac bo maluch jezdzi nia zaledwie kilka miesiecy i zapewne mamy sie ze mna zgodza ze jeden wozek jesli nawet jest wielofunkcyjny napewno nie wystarczy osobiscie od urodzenia małej mam 3 wozki i bez zadnego z nich nie wyobrazam sobie zycia a co do klorow to nie moge sie zgodzic z AGATA74 dzis sa takie technologie ze nawet słonce nie ma z nimi szans :D:D i osobiscie nie wyobrazam 1,5 rocznego jedzacego pijacego soczki w wozku o jasnych barwach :):)

POKOIK DLA MALUCHA

26 lut 2009 - 09:18:46

każda wasza rada jest bardzo cenne i za wszystkie dziękuję nad wózkiem to zastanawiam się takim nie wiem czy będzie odpowiedni może wy ocenicie?



następna dyskusja:

pleśniawki