Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chusteczki dla niemowląt :)

06 paź 2010 - 16:38:18

Umnie roznie....wyprobowalismy chyba kazde:)hhehehehe...teraz mam Dady:)dobre sa tez Dzidziusia,Bambino,Bobini:)

Chusteczki dla niemowląt :)

06 paź 2010 - 16:59:14

Numer jeden jak dla mnie to chusteczki Penaten, a tak to pampers, nivea, rowniez dady lecz dla mnie zbyt lepkie. Nie polecam BabyDerm z rossmanna sa suche jak pieprz!

zweryfikowana
Posty: 674
Ostrzeżenia: 2/5

Chusteczki dla niemowląt :)

06 paź 2010 - 17:02:58

pampers do niczego - małe i za suche, bambino mogą być, happy trochę lepsze, ale też za suche. znowu wygrywa dada, duże i mokre, megaekonomiczne:)

Chusteczki dla niemowląt :)

06 paź 2010 - 17:32:59

Ja przetestowałam większość firm i zdecydowanie wybrałam dadę, kupuję w czteropaku za 12,99. Są super nawilżone, polecam zielone albo niebieskie. Stosuję je praktycznie od urodzenia dzidziusia i nic mu od nich nie jest, a wręcz wszystko dobrze zmywają z pupy i rzeczywiście są ekonomiczne.

Chusteczki dla niemowląt :)

06 paź 2010 - 17:34:12

Ja tych biedronkowych dada nie lubię bo źle się wyciągają ale za to uwielbiam z tesco zielone z plastikowym zamykaniem Sa super, ładnie pachną i można wyciągać pojedyńczo

Chusteczki dla niemowląt :)

06 paź 2010 - 18:03:36

darolisek miałam je tylko jeden raz :D ogólnie to też używam Dada i jestem zadowolona.

Chusteczki dla niemowląt :)

06 paź 2010 - 18:23:09

polecam DADA

Chusteczki dla niemowląt :)

06 paź 2010 - 18:47:15

nie wiem czy ktos zwrocil uwage na PARABENY,sa to szkodliwe substancje,zwroccie uwage na sklad przy zakupie chusteczek,DADA je maja ,uzywam PAMPERS parabenow brak! Jednak niska cena mowi sama za siebie w tym przypadku.

Chusteczki dla niemowląt :)

06 paź 2010 - 18:51:05

Parabeny nas wręcz otaczaja ( sa w kosmetykach , żywności )wiec bez przesady . I nie sadze ze chusteczki Pampers sa drogie własnie przez to ze parabenów nie zawieraja - tu sie płaci za markę .

Zawartość parabenów w chusteczkach nawilżanych dla niemowląt:

5 różnych parabenów mają cleanic dzidziuś oraz bella happy
4 parabeny mają gaga robione dla tesco, dada biedronkowe
2 parabeny mają bambino
1 paraben mają huggies pure, nivea,
parabenów nie mają: tesco value, babydream (ale nie polecam bo suche) oraz pampersy: białe sensitive, zielone i pomarańczowe clean&play

źrodło:inne forum dla mam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-06 19:17 przez Goplanda.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kosmetyki pielęgnacyjne BABYDREAM