Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Chusteczki dla niemowląt :)

06 lis 2009 - 17:00:26

teraz mi się przypomniało że na samym początku jak tylko Robercik się urodził to miałam NIVEA :D dopiero poźniej Pampers i Dzidziuś ale zdecydowanie najlepsze są te z Lidla :D

Chusteczki dla niemowląt :)

06 lis 2009 - 17:05:45

ja zawsze najtańsze

Chusteczki dla niemowląt :)

06 lis 2009 - 18:37:12

Używam Nivea Pure, nivea zwykłych i od czasu do czasu pampersa. Huggies'y rzeczywiście baardzo suche jak dla mnie niewypał;/

Chusteczki dla niemowląt :)

06 lis 2009 - 18:57:05

A ja przetestowałam chyba już wszystkie i zostałam przy BELLA HAPPY są świetne szczególnie te zielone choć nie każdemu może zapach odpowiadać to super czyszczą i są delikatne. A dla noworodka to chyba najlepsze są dzidziuś różowe

Chusteczki dla niemowląt :)

06 lis 2009 - 19:05:34

ja używam te z LIDLA kiedyś nazywały się sevena teraz chyba softino, są super, ładnie pachną, są mokre i dobrze się je wyciąga (bo np. pampersy czy dzidziusie źle się wyciąga z paczki, np wychodzi kilka sztuk na raz) koszt to 4zł, używałam ich praktycznie od urodzenia małej i obie jesteśmy z nich bardzo zadowolone ;-)

zweryfikowana
Posty: 379
Ostrzeżenia: 2/5

Chusteczki dla niemowląt :)

06 lis 2009 - 19:11:38

My od urodzenia przez ponad rok używaliśmy NIVEA BABY,i jestem z nich bardzo zadowolona,teraz kupuję w Rossmanie Baby Dreams,i są praktycznie takie jak te z Nivea,mają nawet podobny zapach.Są troszkę grubsze.A cena niższa,za 4 pack płacę 16zł.

Chusteczki dla niemowląt :)

06 lis 2009 - 19:29:31

Ja również popieram dziewczyny które używają chusteczek Nivea. Mój synek skończył właśnie 4 miesiące i nadal ich uzywam tak jak innych kosmetyków z tej firmy.Szampon do włosków ślicznie pachnie i zapach zostaje na włoskach po umyciu balsam i oliwka, krem na odparzenia i na słoneczko oraz puder też się sprawdzają więc naprawdę polecam

Chusteczki dla niemowląt :)

06 lis 2009 - 19:31:31

Cytat
adarose
Używam Nivea Pure, nivea zwykłych i od czasu do czasu pampersa. Huggies'y rzeczywiście baardzo suche jak dla mnie niewypał;/

Cytat
osaszczecin
Cytat
ardi82
Polecam Nivea lub Pampers .Nie polecam Huggies ,dla mnie były za suche ,a co się z tym wiąże mało ekonomiczne.

Popieram opinie co do Huggisów ...

Cytat
maro1015
WITAM
JAK WIEKSZOSC MAM NIE POLECAM Huggisów SA BARDZOOOOO SUCHE
SZCZERZE POLECAM PAPMPERS ALE TE I DADA SA SUPER!


A ja nie rozumiem Waszych opinii dotyczących Huggisów :) U nas sprawdzają się w 100%. NIe polecam dzidziusia- w porównaniu do Huggisów są bardzo suche. Teraz są takie nowe z aloesem, pięęęęęęęknie pachną, ale są przeszło 2x droższe, i mają mniej sztuk (64 czy 62) więc używamy dość rzadko :(
Takie mamy chusteczki:

[embed_image 849e69dc24b5bd684c626e116814e3b7]


<moderacja ... Regulamin forum punkt 15 >



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-07 08:38 przez moderator.

Chusteczki dla niemowląt :)

06 lis 2009 - 20:03:28

Nasze pierwsze chusteczki to BABY DERAM z Ressmana(beznadziejne) nastepnie DZIDZIUS(beznadziejne) HUGGIES z aloesem i sa rewelacyjne sa grube i dobrze nawilzone ostatnio kupilam 4pak w carefurze za 20zli,urzywamy tez z PAMPERSA i SLEEP&PLAY tez nie sa najgorsze:)
Zawsze w 2-3-4-6 paku sie oplaca:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-06 20:08 przez moskit30.

Chusteczki dla niemowląt :)

06 lis 2009 - 20:41:38

Cytat
kinius33
Cytat
adarose
Używam Nivea Pure, nivea zwykłych i od czasu do czasu pampersa. Huggies'y rzeczywiście baardzo suche jak dla mnie niewypał;/

Cytat
osaszczecin
Cytat
ardi82
Polecam Nivea lub Pampers .Nie polecam Huggies ,dla mnie były za suche ,a co się z tym wiąże mało ekonomiczne.

Popieram opinie co do Huggisów ...

Cytat
maro1015
WITAM
JAK WIEKSZOSC MAM NIE POLECAM Huggisów SA BARDZOOOOO SUCHE
SZCZERZE POLECAM PAPMPERS ALE TE I DADA SA SUPER!


A ja nie rozumiem Waszych opinii dotyczących Huggisów :) U nas sprawdzają się w 100%. NIe polecam dzidziusia- w porównaniu do Huggisów są bardzo suche. Teraz są takie nowe z aloesem, pięęęęęęęknie pachną, ale są przeszło 2x droższe, i mają mniej sztuk (64 czy 62) więc używamy dość rzadko :(
Takie mamy chusteczki:
http://www.allegro.pl/item773945652_huggies_pure_chusteczki_nawilzane_dla_dzieci_72.html

Nie miałam tych huggiesów tylko zwykłe. I być moze te huggies "pure" są bardziej nawilżone tak jak nivea pure. ale mysle, że osoby które ra sie juz zrazily do huggiesów nie kupią już ich czy byłyby zwykłe czy pure...

trochę namieszałam :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-06 20:42 przez adarose.

zweryfikowana
Posty: 379
Ostrzeżenia: 2/5

Chusteczki dla niemowląt :)

06 lis 2009 - 21:29:54

Te Huggies z linka zawierają alkohol.Raz je miałam i powiedziałam nigdy więcej.Raz wytarłam pupę synkowi to płakał,bo piekło go od nich.A dodam że nigdy nie miał żadnych odparzeń czy podrażnień.

Chusteczki dla niemowląt :)

06 lis 2009 - 21:44:29

Witajcie mamy.
Ja używam dla mojego dzidzusia Johnsons baby ale równiez mam Dada i tez nie narzekam. Sprawdza sie stwierdzenie że firma i cena nie są najważniejsze....

Chusteczki dla niemowląt :)

07 lis 2009 - 13:12:09

Cytat
asiulka271
Te Huggies z linka zawierają alkohol.Raz je miałam i powiedziałam nigdy więcej.Raz wytarłam pupę synkowi to płakał,bo piekło go od nich.A dodam że nigdy nie miał żadnych odparzeń czy podrażnień.

W składzie go nie ma :P
A w ogóle dostałam ostrzeżenie za linka. Najmocniej przepraszam, nie mogłam wstawić inaczej obrazka.

Chusteczki dla niemowląt :)

21 lis 2009 - 23:54:33

Polecam chusteczki z Tesco i z Lidla. Używam ich cały czas. Nie dosyć, że tanie, 72 sztuki w opakowaniu, to dobrze nawilżone i nie podrażniały skóry mojej córci. Cena niecałe 4 złote.

Chusteczki dla niemowląt :)

22 lis 2009 - 00:48:09

ja na poczatki stoswałam pampers sensitive lub nivea baby. ostatnio stosuję dada z biedronki, są super! pierwszy raz kupiłam je z konieczności na wakacjach, bo innych nie było i teraz uwazam ze są najlepsze. czasem uzywam też dzidziuś, moga być ale najlepsze DADA!!! jak wiekszośc dziewczyn nie polecam chusteczek Huggies, co innego pieluszki, tej marki, te są super :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Od kiedy naciągać chłopcu napletek??