Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chusteczki dla niemowląt :)

14 sie 2009 - 15:18:04

Ja równeż używam chusteczek Dada. nawet z Pampersa mojemu synkowi tak nie przypasowały jak te z Dada i ładnie pachną.

Chusteczki dla niemowląt :)

14 sie 2009 - 19:05:42

Różowe Dzidzius do pupci a zielone Dzidzius do buzki, raczek, ciałka. Sa swietne i niedrogie. Polecam.

Chusteczki dla niemowląt :)

14 sie 2009 - 21:15:10

Ja juz sprawdzilam NIVEA BABY rewelacja bardzo nasaczone co jest wielkim plusem,PAMPERSY nie sprawdzily sie maja okropny mdlacy zapach,DZIDZIUS sa OK,teraz uzywam chusteczek produkcji ROSSMANA I sa rewelacja tak jak NIVEA tylkoz e tansze ale bardzo nasaczone co sprawia ze z latwoscia mozna wycziscic grubsza sprawe jesli amluszek zrobi,i o wilee tansze niz NIVEA za 4 op placilam w promocji 16 zl

Chusteczki dla niemowląt :)

14 sie 2009 - 21:59:39

na poczatku uzywałam nivea pozniej zrezygnowalismy z chusteczek "chyba ze na spacer" za kazdym razem mylismy dupke ciepła woda z mydełkiem :)

Chusteczki dla niemowląt :)

14 sie 2009 - 22:14:04

na początku używałam pampersa a teraz używam dada i nie są wcale gorsze od pampersów i do tego dużo tańsze.....

Chusteczki dla niemowląt :)

06 lis 2009 - 14:56:01

My w pierwszym miesiącu miesilismy dzidziusia i byłam zadowolona ale potem u nas strasznie poszły w górę (z 5zł na 8) i kuzynka poleciła mi dady( i chusteczki i pampersy) i teraz jestesmy cały czas przy dadzie

zweryfikowana
Posty: 5.260
Ostrzeżenia: 1/5

Chusteczki dla niemowląt :)

06 lis 2009 - 15:04:49

Ja używam Nivea Baby albo Bobini:) Ostatnio kupowałam też chusteczki Dada z Biedronki:)

Chusteczki dla niemowląt :)

06 lis 2009 - 15:40:28

Ja na poczatku kupowałam PAMPERS a potem DADA sa tanie i niczym sie nie roznia od pozostałych,polecam je sa w sklepie BIEDRONKA.

Chusteczki dla niemowląt :)

06 lis 2009 - 15:43:28

ja używałam dla noworodka dzidziuś, pampers,nivea baby, bambino a teraz używam Dady z biedronki-po co tyle tracić na chusteczki dla roczniaka:-)))))

Chusteczki dla niemowląt :)

06 lis 2009 - 16:02:26

ja uzywam LINTEO BABY sa rewelacyjne, mocno nasaczone i kosztuja 4,90 zl, a jak nie ma roznicy z tymi firmami z gornej polki to poco przeplacac??

Chusteczki dla niemowląt :)

06 lis 2009 - 16:23:02

Ja używałam chusteczek Pampers, teraz używam chusteczek Dada i szczerze mówiąc jestem z nich dużo bardziej zadowolona. Są dłużej nawilżone i nawet kiedy zapomne zamknąć opakowanie nie wysychają tak szybko jak Pampersa. No i jeszcze jedna duża różnica Cena.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Chusteczki dla niemowląt :)

06 lis 2009 - 16:25:42

Ja używam chusteczek z LIDLA bo to jedyne chusteczki których zapach nie powoduje u mnie odruchu wymiotnego, używałam pampersa ale juz nie mogłam znieść tego zapachu i przeszłam na dzidziusia i znowu coś mi nie podeszło i szukałam chusteczek bezwonnych i znalazłam w Lidlu. Są tanie bo 72szt kosztuje jakieś 3zł, mocno nawilżone i nie śmierdzą :D

zweryfikowana
Posty: 421
Ostrzeżenia: 1/5

Chusteczki dla niemowląt :)

06 lis 2009 - 16:43:25

Cytat
CHRUPEK
Ja używam chusteczek z LIDLA bo to jedyne chusteczki których zapach nie powoduje u mnie odruchu wymiotnego, używałam pampersa ale juz nie mogłam znieść tego zapachu i przeszłam na dzidziusia i znowu coś mi nie podeszło i szukałam chusteczek bezwonnych i znalazłam w Lidlu. Są tanie bo 72szt kosztuje jakieś 3zł, mocno nawilżone i nie śmierdzą :D

ooo my też używamy tych z Lidla są super,mięciutkie,dobrze nawilżone i nie pachną za mocno!!!a na początku używaliśmy Nivea!!

zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

Chusteczki dla niemowląt :)

06 lis 2009 - 16:54:36

My od poczatku używamy chusteczki Pampers Baby Fresh i jestem z nich bardzo zadowolona. Polecam też Nivea. Jak dla mnie okropne są chusteczki Happy - suche i brzydko pachną. Raz kupiłam w Polo Markecie chusteczki Toto Club, ale ich także nie polecam.

Chusteczki dla niemowląt :)

06 lis 2009 - 16:56:23

ja mam teraz z carrefour. Te ze złotówką. ładnie pachną i są mokre :-)

ale normalnie kupuję te z Auchan. Najtańsze...
Na początku miałam Pampers- załatwiłam za 4zł/paczka. te Dada też używałam. Nie są złe. :-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kręcone włosy HELP