Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

Jakie ogrzewanie domu

3 minuty temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

wykonawca budowlany

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

syrop pulneo czy pomaga

27 paź 2011 - 20:56:21

moja coreczka ma teraz ten syrop i bardzo jej pomogl kaszel zanikl, ale fakt faktem musielismy cudaczyc jak jej go podawac bo na poczatku wymiotywala nim;/

syrop pulneo czy pomaga

27 paź 2011 - 21:38:04

Mój synek też brał i pomógl , polecam

syrop pulneo czy pomaga

27 paź 2011 - 23:23:02

u nas tez pulneo pomaga, dawałam na mokry kaszel + mucosolvan + calcium- i tu pojawia sie problem, poniewaz nie wolno łączyć wapnia z syropem wykrztuśnym bo syrop po prostu nie działa - i coś w tym jest, bo mala kaszlala i kaszla juz prawie 2 butelke konczyla gddy postanowilam wszystko odstawic minealy 1-2 dni i mala zdrowa- po odstawieniu

a co do smaku pulneo- moja cora nie wybrzydza - sama sie upominala o syropki - wszystkie -a ma prawie 2,5 roku:)

syrop pulneo czy pomaga

28 paź 2011 - 08:25:03

Cytat
malgosianowak7
a mojej córce niestety nie pomógł :(((( tyle że nie pomaga nam żaden syrop-a przerobiliśmy chyba wszystkie.[/quote to tak jak u nas tylko że mój synek choruje na zapalenie płuc i obturacyjne zapalenie oskrzeli.A co do kaszlu to u dzieci może utrzymywać się nawet do 3 tyg

syrop pulneo czy pomaga

28 paź 2011 - 10:34:05

Cytat
TELLA79
pulneo ma właściwości przeciwzapalne a autorce wątku współczuję bo żłobek to najgorszy okres w moim życiu co tydź synek był chory
klauduska nie flonidal tylko flonidan i to nie jest to samo co pulneo flonidan stosuje się u dzieci alergicznych

w aptece mi go polecili jako zamiennik... a wiedza, ze moje dziecko nie jest alergiczne...
tella zwracam honor:) ten syropek to nie flonidan lecz FOSIDAL
flonidan brala moja corcia i mi sie nazwy pokrecilo bo nazwy podobne



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-28 14:06 przez Klauduska1212.

syrop pulneo czy pomaga

24 lut 2014 - 10:57:08

pomaga ,ale córce daję czekoladę na zaryzienie tego smaku no i herbatę po 4 dniach pomogło ,ale i tak 3 dni daję jej jeszcze syrop prawoslazowy a na katar krople oxalin albo nasivin .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mleko następne doradźcie