Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

syrop pulneo czy pomaga

27 paź 2011 - 20:56:21

moja coreczka ma teraz ten syrop i bardzo jej pomogl kaszel zanikl, ale fakt faktem musielismy cudaczyc jak jej go podawac bo na poczatku wymiotywala nim;/

syrop pulneo czy pomaga

27 paź 2011 - 21:38:04

Mój synek też brał i pomógl , polecam

syrop pulneo czy pomaga

27 paź 2011 - 23:23:02

u nas tez pulneo pomaga, dawałam na mokry kaszel + mucosolvan + calcium- i tu pojawia sie problem, poniewaz nie wolno łączyć wapnia z syropem wykrztuśnym bo syrop po prostu nie działa - i coś w tym jest, bo mala kaszlala i kaszla juz prawie 2 butelke konczyla gddy postanowilam wszystko odstawic minealy 1-2 dni i mala zdrowa- po odstawieniu

a co do smaku pulneo- moja cora nie wybrzydza - sama sie upominala o syropki - wszystkie -a ma prawie 2,5 roku:)

syrop pulneo czy pomaga

28 paź 2011 - 08:25:03

Cytat
malgosianowak7
a mojej córce niestety nie pomógł :(((( tyle że nie pomaga nam żaden syrop-a przerobiliśmy chyba wszystkie.[/quote to tak jak u nas tylko że mój synek choruje na zapalenie płuc i obturacyjne zapalenie oskrzeli.A co do kaszlu to u dzieci może utrzymywać się nawet do 3 tyg

syrop pulneo czy pomaga

28 paź 2011 - 10:34:05

Cytat
TELLA79
pulneo ma właściwości przeciwzapalne a autorce wątku współczuję bo żłobek to najgorszy okres w moim życiu co tydź synek był chory
klauduska nie flonidal tylko flonidan i to nie jest to samo co pulneo flonidan stosuje się u dzieci alergicznych

w aptece mi go polecili jako zamiennik... a wiedza, ze moje dziecko nie jest alergiczne...
tella zwracam honor:) ten syropek to nie flonidan lecz FOSIDAL
flonidan brala moja corcia i mi sie nazwy pokrecilo bo nazwy podobne



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-28 14:06 przez Klauduska1212.

syrop pulneo czy pomaga

24 lut 2014 - 10:57:08

pomaga ,ale córce daję czekoladę na zaryzienie tego smaku no i herbatę po 4 dniach pomogło ,ale i tak 3 dni daję jej jeszcze syrop prawoslazowy a na katar krople oxalin albo nasivin .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mleko następne doradźcie