Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

gorący temat

transport i spedycja

31 minut temu

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

reklamacja zabawki w biedronce

26 sie 2014 - 23:08:51

Witam mamy:)
Czy któras z was reklamowała moze zabawke w biedronce? Kupilam niedawno i sie zepsuła myslalam ze chodzi o baterie ale dzis wsadziłam nowe i nie działa jak powinna.Paragon oczywiscie mam ale nie wiem czy powinnam isc ..

reklamacja zabawki w biedronce

27 sie 2014 - 07:23:29

Ja reklamowałam,co prawda nie zabawkę na baterie,ale taki duży dmuchany zamek dla synka. Po przyjeździe do domu okazało się,że w jednej ze ścian musi być dziurka,bo nie trzymała powietrza. Następnego dnia wróciłam do sklepu z reklamacją,a kierowniczka Biedronki bez problemu wymieniła mi zabawkę,nawet mimo tego,że była z przeceny:)
Wszystko zależy od życzliwości ludzi.

reklamacja zabawki w biedronce

27 sie 2014 - 07:40:40

Oni zawsze wymieniają bez problemu lub zwracają kasę. Nawet czasem bez paragonu. Idź reklamuj, nie robią problemów, zdaje się że mają takie odgórne zalecenia.

reklamacja zabawki w biedronce

27 sie 2014 - 09:51:30

ja reklamowałam teścia telefon. po 2 tygodniach pojechałam zapytać jak reklamacja została rozpatrzona (problem był w baterii bo spuchła) bez problemu dali mi nową baterie i telefon narazie działa bez zarzutów z czego teściu jest zadowolony.

reklamacja zabawki w biedronce

27 sie 2014 - 10:48:30

Ja reklamowałam zabawkę bo nie działała. Kierowniczka od razu zaproponowała zwrot pieniędzy i nawet nie sprawdzała, czy zabawka działa czy nie.

reklamacja zabawki w biedronce

27 sie 2014 - 10:54:36

dziekuje bardzo problem w tym ze zabawka byla kupiona w lipcu

zweryfikowana
Posty: 468
Ostrzeżenia: 1/5

reklamacja zabawki w biedronce

27 sie 2014 - 11:01:00

Cytat
izulciiaa
dziekuje bardzo problem w tym ze zabawka byla kupiona w lipcu
co nie zmienia faktu ze ma dwa lata gwarancji jak nie pójdziesz i nie zapytasz to nie będziesz wiedziała ja reklamowałam po 3 miesiącach odkurzacz bo przestał ciągnąć jak należy i oddali bez problemu kasę

reklamacja zabawki w biedronce

27 sie 2014 - 11:12:04

super dziekuje a musze isc do tej samej biedronki? Nie mam opakowania to cos zmienia?

reklamacja zabawki w biedronce

27 sie 2014 - 12:41:04

Polityka biedronki jest taka, iż każda reklamacja powinna być rozpatrzona na korzyść klienta, mają takie odgórne zalecenia, no chyba, że zabawka lub inny przedmiot został ewidentnie uszkodzony z winy użytkownika. Ja ostatnio zwracałam zabawkę, kierowniczka nawet jej nie obejrzała, czy używana była, czy nie ma jakiś uszkodzeń, tylko natychmiast zwrociła pieniądze. Wystarczy wejść na stronę biedronki i poczytać forum. Oni są nastawieni na zadowolenie klienta:)

reklamacja zabawki w biedronce

27 sie 2014 - 15:37:22

dziękuje bardzo:) jutro sie wybiore:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Piankowe puzzle