Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gruba 2???

22 kwi 2014 - 00:09:09

Dzieki

Gruba 2???

22 kwi 2014 - 00:15:26

Do.szczuplych nie nalezysz. Ile masz wzrostu i ile wazysz?

Gruba 2???

22 kwi 2014 - 00:15:59

Tak,jesteś niestety i do tego masz źle dobrane spodnie.

Gruba 2???

22 kwi 2014 - 00:16:01

Co was tak naszło? Moim zdaniem masz tu i tam za duzo, ale przede wszystkim mało jędrne, szczególnie pośladki. Trzeba je podnieść.

Gruba 2???

22 kwi 2014 - 00:17:25

Gruba nie jesteś, ale zacznij nosić majtki w swoim rozmiarze.

Nikt mi nie wmówi, że faceci lubią TAKIE krągłości.

Gruba 2???

22 kwi 2014 - 00:18:10

Truskawka,lato idzie ;) Koniec chowania się w wielkich swetrach,to dziewczyny rusza.

Gruba 2???

22 kwi 2014 - 00:18:30

Najgorzej nie wyglądasz , trochę popracuj nad sobą i będzie dobrze. Dziewczyna z poprzedniego watku ma więcej do zrzucenia. Powodzenia
Co do majtek to najlepsze sa bez szwowe , nie widac ich z tyłu i sa super wygodne . No może nie na romantyczna noc ;-) he he
Sporo dziewczyn chyba uwaza ze jak sie wciście w ubrania w mniejszym rozmiarze to jest ok . Chyba nie widza tego ze jak sie wylewa po bokach to nie jest to zbyt korzystne dla sylwetki. Tez sie na tym złapałam bo nie mogłam pogodzić się z tym ze przybrałam i ze nie mam już rozm 36



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-22 00:27 przez madalena87.

Gruba 2???

22 kwi 2014 - 00:23:12

Cytat
JolajnaLoja
Gruba nie jesteś, ale zacznij nosić majtki w swoim rozmiarze.

Nikt mi nie wmówi, że faceci lubią TAKIE krągłości.

haha poprawiłaś mi humor, wiem majtki nie są odpowiednie szczególnie do tych spodni, ale założyłam byle co do zdjęcia.

Gruba 2???

22 kwi 2014 - 00:24:25

Nie masz lustra w domu? Czy naprawdę nie widzisz jak wyglądasz?
Zazwyczaj dobitnie odpowiadam "szczupłym" dziewczynom, które dodają takie wątki, bo one dokładnie wiedzą jak wyglądają i szukają tylko poklasku wśród szafiarek, ale Ty i "twoja koleżanka" z podobnym tematem, zaskoczyłyście mnie totalnie.
Czego oczekujesz od szafiarek, że powiedzą Ci, że jest super i ciesz się życiem? Trzeba być sadomasochistką, aby dodać zdjęcia, wiedząc, że opinie nie będą raczej przychylne.
Ja również nie należę do grupy modelek, dlatego nigdy nie dałabym swojego zdjęcia do oceny, wiedząc, że nie jestem idealna i mam tu i ówdzie za dużo - chociaż wielu znajomych twierdzi, że mam bardzo kobiecą (nie dziewczęcą) sylwetkę i powinnam się cieszyć z krągłości w miejscach gdzie niektóre dziewczyny mają kości ;)

Gruba 2???

22 kwi 2014 - 00:30:32

Cytat
wikijaja
Nie masz lustra w domu? Czy naprawdę nie widzisz jak wyglądasz?
Zazwyczaj dobitnie odpowiadam "szczupłym" dziewczynom, które dodają takie wątki, bo one dokładnie wiedzą jak wyglądają i szukają tylko poklasku wśród szafiarek, ale Ty i "twoja koleżanka" z podobnym tematem, zaskoczyłyście mnie totalnie.
Czego oczekujesz od szafiarek, że powiedzą Ci, że jest super i ciesz się życiem? Trzeba być sadomasochistką, aby dodać zdjęcia, wiedząc, że opinie nie będą raczej przychylne.
Ja również nie należę do grupy modelek, dlatego nigdy nie dałabym swojego zdjęcia do oceny, wiedząc, że nie jestem idealna i mam tu i ówdzie za dużo - chociaż wielu znajomych twierdzi, że mam bardzo kobiecą (nie dziewczęcą) sylwetkę i powinnam się cieszyć z krągłości w miejscach gdzie niektóre dziewczyny mają kości ;)

Mi znajomi też mówią różne rzeczy, jedni miłe drudzy niemiłe.
Zdania mają podzielone więc tutaj też chcę wiedzieć co dziewczyny myślą skoro mam taką możliwość. Nie rozumiem po co te wyrzuty.

Gruba 2???

22 kwi 2014 - 00:44:58

Troche za duzo Ciebie,ale bez przesady jakos bardzo gruba nie jestes ;p

zweryfikowana
Posty: 1.209
Ostrzeżenia: 2/5

Gruba 2???

22 kwi 2014 - 00:57:34

no szczupła raczej nie jesteś



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-22 00:57 przez bezalbo.

Gruba 2???

22 kwi 2014 - 01:02:43

Cytat
bezalbo
no szczupła raczej nie jesteś

tyle to ja też wiem haha

zweryfikowana
Posty: 1.209
Ostrzeżenia: 2/5

Gruba 2???

22 kwi 2014 - 01:06:08

więc w czym problem? :D

Gruba 2???

22 kwi 2014 - 01:20:59

Zdecydowanie jesteś pulchniejsza. Powinnaś zacząć ćwiczyć za względu na zdrowie i żeby poprawić sobie samopoczucie - poczuć się piękną w swoim ciele :) Poza tym zadbaj o ubrania lepiej dostosowane do twojej figury i może uda ci się coś zrobić z nogami, bo bardzo krzywo je stawiasz.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Conversy