Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

POMOCY! ZOSTAŁAM O S Z U K A N A

18 lut 2014 - 19:15:47

Dziewczyny, zakupiłam na vinted bralet, który miał być nowy z metkami. Wczoraj dostałam paczkę i okazało się jednak, że bralet nie jest NOWY, posiada liczne ślady użytkowania, sprane oraz poprute metki wewnętrzne (świadczące o licznym praniu) oraz "zapach" prania. Bralet jest tak znoszony, że brzydzę się go założyć na siebie. Sprzedająca myśli, że skoro przyczepi papierowe metki to znaczy, że rzecz jest NOWA, w idealnym stanie. Trochę ubrań mam już z tej firmy i żadna nie ma metek przyczepionych do owerloka (to po drugie).. Napisałam do Sprzedającej, żeby następnym razem, nie naciągała, kłamiąc, że rzecz jest nowa, tylko szczerze powiedziała, że rzecz jest używana.. Jeżeli chciałabym rzecz używaną, poszłabym do lumpeksu i kupiła za grosze. Napisałam też, że zwracam jej bralet i żądam zwrotu swoich pieniędzy. Jednak Sprzedająca do 3 dni w ogóle się nie loguje. Myślę, że teraz po wczorajszej mojej wiadomości + zdjęciach nie pojawi się zbyt szybko na vinted. Dziewczyny, co mam zrobić w takiej sytuacji? Pisać do administracji?

Oto zdjęcia tego, co kupiłam (z opisem), a tego co dostałam..
PS: Użytkowniczka, miała same pozytywne komentarze, więc zaufałam jej myśląc, że jest uczciwa..



POMOCY! ZOSTAŁAM O S Z U K A N A

18 lut 2014 - 19:23:24

panikujesz i tyle

POMOCY! ZOSTAŁAM O S Z U K A N A

18 lut 2014 - 19:25:54

Zrobiłaś fotki ekranowi? :D
Bralet nie wygląda na uszkodzony.

zweryfikowana
Posty: 958
Ostrzeżenia: 1/5

POMOCY! ZOSTAŁAM O S Z U K A N A

18 lut 2014 - 19:25:58

tak czy siak okropny ten "bralet"

POMOCY! ZOSTAŁAM O S Z U K A N A

18 lut 2014 - 19:26:45

no sprana metka ma ogromne znaczenie w użytkowaniu.
Pokaż te ślady zuzycia, bo pokazałaś jedynie tą bezczelnie przyprawioną metkę. Rozumiem, że chciałaś nowe, pachnące, bez spranych metek itd itd, ale może przesadzasz? Szukasz problemu? Może da się to nosić bez nerwów i komplikacji?

POMOCY! ZOSTAŁAM O S Z U K A N A

18 lut 2014 - 19:28:17

Cytat
mysia666
tak czy siak okropny ten "bralet"

ale jaką ma blogierską nazwę!

POMOCY! ZOSTAŁAM O S Z U K A N A

18 lut 2014 - 19:29:34

Po pierwsze zrób screena, a nie zdjęcie monitora, bo nic nie widać. Braletu też nie widać, jedynie metki.

POMOCY! ZOSTAŁAM O S Z U K A N A

18 lut 2014 - 19:31:01

może pracuje w ciuchu i za pomocą pistoletu doczepiła metki(które miała przechowane wczesniej?)
ja znam różne przypadki i ludzie różnie kombinują...

POMOCY! ZOSTAŁAM O S Z U K A N A

18 lut 2014 - 19:36:56

no a jak wyglada sam ten stanik ? pokazałaś tylko metke(metki ?), a jaki jest stan ogolny to tez pokaż

POMOCY! ZOSTAŁAM O S Z U K A N A

18 lut 2014 - 19:37:26

szkoda ze nie widać całego ubranka:P

POMOCY! ZOSTAŁAM O S Z U K A N A

18 lut 2014 - 19:38:33

Cytat
chichotlosu
no a jak wyglada sam ten stanik ? pokazałaś tylko metke(metki ?), a jaki jest stan ogolny to tez pokaż

szwy ma czyściutkie, a to nawet po praniu ciężko osiągnąć

POMOCY! ZOSTAŁAM O S Z U K A N A

18 lut 2014 - 19:40:50

Niestety nie przesadzam, jutro mogę wstawić jego zdjęcia, ponieważ teraz przy sztucznym oświetleniu + kiepskim aparacie (telefon), mogą nie wyjść dobre czyt. rzeczywiste. Gołym okiem widać, że top jest zapuszczony, stary i nie nadający się do użytku.. Nicolenkaa sprana metka bardzo przeszkadza mi w użytkowaniu, ponieważ świadczy o ubraniu, że było używane, a ja nie jestem zainteresowana używanymi ubraniami.. tym bardziej tak osobistych (zakładanych na gołe ciało). Dla mnie nawet wypranie go nie zmienia faktu. Nie taki kupowałam..

POMOCY! ZOSTAŁAM O S Z U K A N A

18 lut 2014 - 19:42:21

ale po co się czepiać skoro nie ma wad wizualnych to sobie go wypierz i nos. Robić afere o marne 29 zł bosh.

POMOCY! ZOSTAŁAM O S Z U K A N A

18 lut 2014 - 19:43:07

nic nie widać a na tym co widać, to nie widać, żeby kolory były sprane.
metka jest, ale może po prostu wyblakła pod wpływem czasu?

poza tym wtf?
oszukają was na szafie, lecicie plakac na vinted, oszukają was tam - lecicie tu.
no co możesz zrobić - to co znajdziesz w poradach na temat oszustek w milionie wątków.
ale jak na mój gust to nie bardzo udowodnisz,ze ten topik jest zniszczony..

zweryfikowana
Posty: 720
Ostrzeżenia: 1/5

POMOCY! ZOSTAŁAM O S Z U K A N A

18 lut 2014 - 19:43:39

A ja z doświadczenia wiem, że metki wewnętrzne się potrafią "spierać i blaknąć" nawet jak się rzecz tylko przymierzy, a później leży w szafie :) aczkolwiek jak ja rzecz przymierzę, oderwę metkę to już zaznaczam stan używany żeby nie było nieporozumień, nawet jeśli metkę posiadam :)
PS. wystaw go i sprzedaj/wymień ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-18 19:46 przez finez.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prezent