Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ugryzienie osy- pomocy! zdjecie

14 sie 2012 - 14:04:56

Wczoraj kiedy ubierałam rano spodnie i wychodziłam do pracy w moich spodniach jakims cudem znalazła się osa/pszczoła (?). Sprobójcie sobie wyobrazić jak wyglądałam próbując rozpiąć pasek od spodni i zrzucić je z siebie skacząc na jednej nodze i wrzeszcząc jak poparzona...później do ukąszenia (na zgięciu kolana!) przykleiłam kawałek cebuli i pojechałam do pracy, chodziłam z tym cały dzień, koło 18 odkleiłam i co chwila smarowałam Fenistilem. Noc była ciężka, noga drętwiała, bolała, swędziała, piekła, była gorąca w miejscu ugryzienia. Jednak teraz jest najgorzej, opuchlizna jest ogromna, pali, piecze, swędzi boli przy chodzeniu całe kolano...piłam callcium, robiłam okłady z octu jabłkowego. Spodni nie mogę ubrać, a mam dzisiaj ważne spotkanie....proszę pomóżcie, jakie znacie sposoby na ukąszenia? nic mi nie pomaga ;(


Ugryzienie osy- pomocy! zdjecie

14 sie 2012 - 14:21:10

Aj nieciekawie wyglądam, słyaszałam, że tartu ziemak pomaga :)

Ugryzienie osy- pomocy! zdjecie

14 sie 2012 - 18:02:11

Oj, nie mam pojęcia. Jesteś pewna, że to była osa?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.136

Ugryzienie osy- pomocy! zdjecie

15 sie 2012 - 10:05:21

RAdze sie wybrac na pogotowie , powinni ci dac jakis zastrzyk ewentualnie zalecic jakies maści

zweryfikowana
Posty: 1.013
Ostrzeżenia: 6/5

Ugryzienie osy- pomocy! zdjecie

15 sie 2012 - 17:14:49

Najlepiej w takim przypadku udać się do lekarza;)

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Ugryzienie osy- pomocy! zdjecie

15 sie 2012 - 19:02:40

to pewnie osa i pewnie jesteś uczulona bo zazwyczaj taka opuchlizna powstaje przy takim schemacie zdarzenia ;p weź jakiś lek odczulający np. clemastin,a jak to nie pomoże to do lekarza.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy ze mną jest coś nie tak ?