Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rzucamy palenie? :D

18 lut 2011 - 13:35:20

Kobiety drogie, wpadłam na "genialny" pomysł, żeby rzucić palenie.
Na pewno są tutaj dziewczyny, które palą, więc może się przyłączycie ? :)

Palę paczkę dziennie, od 3 lat.
Jak sobie policzyłam, ile bym miała kasy to mi ręce opadły do samej podłogi :D

Znacie jakieś wspomagacze na rzucanie?
Ja żuję gumy Nicorette od wczoraj, ale wieczorem już mi się tak chciało palić, ze musiałam :/

niezweryfikowana
Posty: 764
Ostrzeżenia: 1/5

Rzucamy palenie? :D

18 lut 2011 - 13:43:45

jak chcialam zajśc w ciaże to postanowiłam najpierw rzucić- pomogły mi plastry Nicorette zurzyłam 1 paczkę i rzuciłam bez problemu- ale miała zawroty głowy uczucie głodu no i koszmary z ogromnymi papierochami kuszącymi mnie do zapalenia;)))))

po ciazy i porodzie znów zaczęłam palic- niestety;/;/;;

Rzucamy palenie? :D

18 lut 2011 - 13:47:44

Ja jak widzię kogoś na ulicy z papierosem to mam ochotę podbiec i mu go zabrać :D To jest straszne :D

Rzucamy palenie? :D

18 lut 2011 - 14:00:15

żadne nicorettki, plasterki, gumy,
ale chcieć, chcieć i jeszcze raz chcieć :)
i mieć kogoś, do kogo zawsze możecie zwrócić się
w chwili chęci sięgnięcia po peta :)
ale kogoś, kto zrozumie :P

Rzucamy palenie? :D

18 lut 2011 - 14:02:36

Proponuję na głód nikotynowy łyżeczkę cukru-pomaga,a także jakieś leki ziołowe wyciszające na ten trudniejszy okres np.Kalms (bez recepty)
Sama ponowiłam próbę rzucenia palenia po raz 3,1 raz był z plastrami nicorett(zawroty głowy,złe samopoczucie,ospałość)nie pomogło,2 raz samodzielnie ,bez wspomagaczy,jedynie silna chęć rzucenia i dobra motywacja :),nie paliłam ok 3 lat,puzniej zaczęłam niestety (stres itp),więc kolejny raz rzucam -wspomagacze :) mam dość śmierdzącego zapachu fajek ble...,gdy robię się drażliwa biorę Kalms (do 3 na dobę)
Pozdrawiam :)

Rzucamy palenie? :D

19 lut 2011 - 12:03:37

Moja Pani od polskiego paliła 25 lat i teraz rzuciła. Non stop chwali się ;p
Ostatnio mówiła nam , że juz 3 miesiące żyje bez papierosa. Ale kobietka ma się z czego cieszyć :) I my cieszymy się razem z Nią :)
Ja na szczęscie nie mam tego problemu, w życiu nawet nie spróbowałam i mam nadzieje, że uda mi się nie spróbować ; )
Wiem co palenie robi z człowiekiem, mój Ojciec pali 30 lat - gdy sobie policzyłam ile już kasy na to poszlo ręce mi opadły.. a te 300 zł miesięcznie zamiast na papierosy mógłby dawać mi.. lepiej bym to spożytkowała ;)

Mimo bardzo ciężkiej sytuacji zdrowotnej On nie umiał przestać palić, bedąc w szpitalu leząc nieprzytomny pod respiratorami ustami wykonywał taki ruch jakby palil papierosa. Pierwszy moment po odzyskaniu przytomności kiedy jeszcze nawet dobrze nie kontaktował, zachowywał się jak dziecko, nie wiedział gdzie jest - chciał fajkę! Kiedy już go odłączyli i mógł wstać , przebywając jeszcze na ' ojomie ' chodził po sali i zaglądał do szafek z lekarstwami bo sądził, że są tam papierosy... Kiedy już przenieśli go na normalną salę on w pidżamiw i papciach w środku zimy wychodził ze szpitala na dwór, szedł pół kilometra do biedronki by kupić paczkę fajek..
To okropne.. jak sobie to przypomnę.. nie umiem pojąć, jak palenie papierosów może być wazniejsze od własnego zdrowia. Przecież tata widział, jak bardzo to mu szkodzi..

Tak więc.. rzucajcie póki możecie.
3 lata, 25 lat - MOŻNA RZUCIĆ : ) .. nie pozwólcie by nałóg Wami zawładnął..
Zyczę Wam wszystkim powodzenia i wytrwalości : )

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.797

Rzucamy palenie? :D

19 lut 2011 - 16:12:30

też kiedyś miałam z tym problem;p kiedyś po prostu rzuciłam ot tak. na początku mnie trochę ciągnęło, ale po zsatanowieniu "po co mi to?" doszłam do wniosku, że jest mi to niepotrzebne;p powodzenia!^^

Rzucamy palenie? :D

08 mar 2011 - 06:20:51

Witam Cię
Ja paliłam 7 lat, paliłam około 1,5 paczki dziennie, obecnie nie pale od 4 dni, jest to mój mały sukces i kompletnie nie ciągnie mnie do papierosów. Stosowałam tabletki tabex, są na recepte ale każdy lekarz rodzinny ci go przepisze. Jestem mega zadowolona. Poczytaj więcej na necie o tabexie. Na niektórych działa w ten sposób iż na sam widok papierosa chce im się wymiotować, a nie nie których w tym na mnie podziałał w ten sposób iż po 3 dniach stosowania tabletek po prostu stwierdziłam, że fizycznie nie potrzebuje palić, że mi się po prostu nie chce i rzuciłam :)

Rzucamy palenie? :D

09 mar 2011 - 12:31:22

ja rzucam od jutra:)))

Rzucamy palenie? :D

09 mar 2011 - 13:33:14

mam świetną książkę Allen Carr: Łatwy sposób na rzucenie palenia.Mam ją w formie pdf-u.Jeśli ktoś jest zainteresowany chętnie wyślę.Pozwolę sobie zacytować wypowiedź jednej z osób,która czytała ksiązkę cyt" tez ja czytalam skonczylam cyztac w ten poniedzialek i juz od tego czasu nie
pale w niedziele byl ostatni papieros
!!
jestem wolna!!!!
zrozumialam ze bylam cpunem ktory potrzebuje kolejnej dawki nikotyny!! nie
wierzysz ze jestes cpunem?to udowdnij ze tej dzialki nie potrzebujesz??
polecam ksiazke serdecznieee
--
...:::Kto nie popelnia bledów, nie zna przyjemnosci ich naprawiania:::... "

Pozdrawiam:):)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-09 13:36 przez mama_Gojka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z weryfikacją