Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Już jakiś czas chodzi mi po głowie chęć bycia mamą. Jednak mam wrażenie, że się nie zdecyduję, bo nie mam odwagi. Mam męża, pracujemy, wszystko jest ok, wiec nie wiem dlaczego się boję, może jeszcze nie jestem gotowa? Może dopiero budzi się we mnie instynkt macierzyński, ale jeszcze całkowicie sie nie obudził, może pomożecie?

ja jestem w 13 tygodniu i gdyby ,,się nie zdarzyło'' to prawdopodobnie nigdy bym się nie zdecydowała. Co do instynktu to niektórym zaczyna działać dopiero po porodzie więc spokojnie;)

dziękuję za odpowiedź :)

hej. Ja też mam chęc bycia mamą i też sie boję. Mam męża , oboje mamy prace , własne mieszkanie tak więc mamy warunki aby utrzymać dziecko tylko że ja sie boję i tego czy sobie poradze z wychowaniem dziecka i czy bede dobrą mamą. Mój mąż chce mieć dziecko bardzo .

zachodziłam w ciążę świadomie ale bez przekonania. Trochę taki obowiązek kobiety, kolejne zadanie do wykonania. Ale jak już zaszłam to się we łbie przestawia na maxa. Nie ma co się łudzić, że będzie lekko w ciąży/przy porodzie/połogu i kolejnych x lat ale jak pierwszy raz usłyszysz od własnego dziecka "kocham Cię" to Ci zmiękną nogi i serce szybciej zabije

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chrzcic czy nie?