Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wózek mi smierdzi

07 sie 2012 - 16:43:49

witam was dziewczyny :)
Mam problem... Wózek śmierdzi mi piwnicą, nie jest on ani zawilgocony ani nic po prostu smierdzi... Prałam go ręcznie ale lekki zapach nadal da się wyczuć natomiast torbę z wózka wyprałam w pralce i jest fajna bo juz nie śmierdzi... Niestety tamtych rzeczy w pralce wyprac nie moge bo mają róznę dykty i tektury w sobie... Znacie może jakieś sposoby żeby pozbyć się nieprzyjemnego zapachu??

Wózek mi smierdzi

07 sie 2012 - 16:47:27

Wystaw go na podwórko/balkon niech wywietrzeje trochę. Obsyp go sodą - pochłania brzydkie zapachy.

Wózek mi smierdzi

07 sie 2012 - 16:51:28

Na balkonie stoi już od ponad tygodnia i nic :( ale spróbuje z soda może pomoże

Wózek mi smierdzi

07 sie 2012 - 16:58:42

A czym go prałaś? Moze spróbuj vanisha do dywanów i tapicerek, ma dość intensywny zapach, więc powinien "zagłuszyc" nieprzyjemny zapach wilgoci. A potem wystawisz na balkon na kilka dni, żeby vanish wywietrzał.

Wózek mi smierdzi

07 sie 2012 - 17:17:49

Cytat
mammamia1
A czym go prałaś? Moze spróbuj vanisha do dywanów i tapicerek, ma dość intensywny zapach, więc powinien "zagłuszyc" nieprzyjemny zapach wilgoci. A potem wystawisz na balkon na kilka dni, żeby vanish wywietrzał.
dobry pomysl.

A jaki masz wozek?Ja mam z tako i tez ma tektury i spokojnie go piore w pralce i nic nie pęka:D

Wózek mi smierdzi

07 sie 2012 - 17:26:45

Prałam go zwykłym proszkiem Dosią... Spróbuje też z tym Vanishem... A wózek zwykły bez żadnej marki... Ale do pralki wolę go nie dawać jednak trochę się boje a jak narzaie nie stać mnie na nowy wózek :(

Wózek mi smierdzi

07 sie 2012 - 18:24:25

tez tak miałam po zimie:) najpierw woda z proszkiem potem jak wysechł woda z dużą ilościa lenora:)

Wózek mi smierdzi

03 lut 2023 - 10:46:50

Niestety ale piwnice mają to do siebie i ja również jestem zdania, że bardzo ważną kwestią jest właśnie to aby dokładnie wiedzieć jak skutecznie pozbyć się wody czy ścieków z piwnicy. Uważam, ze bardzo dobrze ta sprawa została opisana w https://majster-zrob-to-sam.pl/jak-skutecznie-pozbyc-sie-wody-lub-sciekow-z-piwnicy/ więc polecam każdemu zapoznanie się z tym materiałem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Waga dzidziusiów w brzuszku:)