Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

Jakie ogrzewanie domu

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 11:36

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 11:22

wykonawca budowlany

dzisiaj o 11:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Suplement diety w ciąży

10 sty 2013 - 22:05:27

Ja w ciąży brałam FEMIBION najpierw 1 potem 2. Co do mdłości i wymiotów to miałam je jeszcze zanim zaczełam przyjmować te witaminy. Poza tym ja cały pierwszy trymestr wymiotowałam natomiast moja koleżanka która była też na femibionie ani razu. Więc to chyba zależy od organizmu i stężenia hormonów w ciąży.

Suplement diety w ciąży

10 sty 2013 - 22:13:55

Nadmiar niczego nie jest dobry, nawet witamin, dlatego tez uważam, że witaminy powinno się brac dopiero gdy mamy jakieś braki w organiźmie. Ja sama biore jak narzie tylko kwas foliowy a jestem w 1 miesiącu, i lekarz pow, że jak narzie nie musze sie wspomagac żadnymi innymi suplementami diety, jednak nie wiem jak będzie później.

Suplement diety w ciąży

12 sty 2013 - 20:13:01

moja siostra dzisiaj powiedziała mądrą rzecz "nie ważne czy bierzesz witaminy czy nie ważne żeby dziecko było zdrowe" ale żeby było zdrowe trzeba wiedzieć czy czegoś mu dostarczać czy raczej nie

Suplement diety w ciąży

13 sty 2013 - 19:26:17

Według mnie to nie sa mądre słowa, bo jedno może miec bardzo wiele z drugim, pozatym to czy bierzemy witaminy czy nie jest zalezne od nas, a to czy dzidzia bedzie zdrowa to nie zalezy czasami juz odnas. My możemy jednynie starac się aby nie było chore z naszej winy.

Suplement diety w ciąży

15 sty 2013 - 19:21:35

Cytat
thermana
moja siostra dzisiaj powiedziała mądrą rzecz "nie ważne czy bierzesz witaminy czy nie ważne żeby dziecko było zdrowe" ale żeby było zdrowe trzeba wiedzieć czy czegoś mu dostarczać czy raczej nie

nie wiem cy to takie mądre bez urazy dla Twojej siostry, ale jeżeli dziecko nie będzie miało wad genetycznych to to czy będzie zdrowe zależy własnie od niej i po trochu od tego czy bierze witaminy.

Cytat
Mii88
Nadmiar niczego nie jest dobry, nawet witamin, dlatego tez uważam, że witaminy powinno się brac dopiero gdy mamy jakieś braki w organiźmie. Ja sama biore jak narzie tylko kwas foliowy a jestem w 1 miesiącu, i lekarz pow, że jak narzie nie musze sie wspomagac żadnymi innymi suplementami diety, jednak nie wiem jak będzie później.
a masz dobrą morfologię?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-15 19:23 przez maristka.

Suplement diety w ciąży

15 sty 2013 - 23:54:26

Jak narazie wszytskie wyniki mam w porządku:)

Suplement diety w ciąży

17 sty 2013 - 16:54:03

myślę że doszukujecie się pewnych niewłaściwości. a "nam" chodziło tylko o to że nie ważne czy będziesz się faszerować lekami czy owocami ważne żeby urodziło się zdrowe... a nie czy wady będą zależeć od genów czy nie wiadomo czego... ale spoko:) znam przynajmniej wasze opinie ;)

Suplement diety w ciąży

17 sty 2013 - 20:49:58

Ważne nie ważne, jeśli ktoś bardzo długo starał sie o dziecko i czekał na nie z wielkim upragnieniem, to chce zadabć o nie jak najlepiej juz w czasie ciąży, może człowiek jest wtedy zbyt przewrazliwiony i za bardzo się stara i nawet czasem przesadza, ale to jest silniejsze od niego:)

Suplement diety w ciąży

17 sty 2013 - 20:57:14

ja brałam prenatal ;)

Suplement diety w ciąży

19 sty 2013 - 12:53:14

a jakie witaminy bierze się jak się karmi piersią

Suplement diety w ciąży

19 sty 2013 - 15:59:37

Szczególnie ważne jest zaopatrzenie organizmu w dodatkową ilość żelaza, kwasu foliowego oraz jodu.

Suplement diety w ciąży

19 sty 2013 - 18:09:46

te same witaminy co dla ciężarnych.

Suplement diety w ciąży

19 sty 2013 - 18:55:20

Dlatego wydaje mi sie, że w czasie ciązy, i podczas karmienia mozna brac to samo

Suplement diety w ciąży

19 sty 2013 - 22:37:25

a czy na witaminy można źle zareagować? np skutki ubocznie

Suplement diety w ciąży

20 sty 2013 - 12:32:15

jak się bierze niezgodnie z ulotką to i pewnie można przedawkować.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy, jak to powiedzieć rodzicom