Obecnie rozmawiamy o:

free spin za rejestracje

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziwna wydzielina

23 mar 2011 - 14:44:27

Cytat
gosiaczek1609
dziwna wydzielina, piersi rosnące od seksu.... zaczyna mnie to wszystko przerażać..

a to jeszcze nie wszystko co mozna spotkac na szafie:)

Dziwna wydzielina

23 mar 2011 - 14:44:40

idź dziewczyno do ginekologa i niech ci rozjaśnij umysł...tylko nie walni zaraz wątku,że boisz się,że jesteś w ciązy bo się przed chwilą z chłopakiem całowałaś hahahha

zweryfikowana
Posty: 311
Ostrzeżenia: 1/5

Dziwna wydzielina

23 mar 2011 - 14:49:16

wiem ale już nawet pisać o tej całej reszcie szkoda..

Cytat
agus007
Cytat
gosiaczek1609
dziwna wydzielina, piersi rosnące od seksu.... zaczyna mnie to wszystko przerażać..

a to jeszcze nie wszystko co mozna spotkac na szafie:)
\

wiem i to mnie przeraża



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-23 14:51 przez gosiaczek1609.

Dziwna wydzielina

23 mar 2011 - 14:52:38

Cytat
oliwcia162
idź dziewczyno do ginekologa i niech ci rozjaśnij umysł...tylko nie walni zaraz wątku,że boisz się,że jesteś w ciązy bo się przed chwilą z chłopakiem całowałaś hahahha

koleżanka, niech raz jeszcze przeczyta wątek może się Tobie rozjaśni, bo nie zrozumiałaś wątku w ogóle;-))))

Dziwna wydzielina

23 mar 2011 - 14:53:42

Cytat
matylda_jasmin
Cytat
oliwcia162
idź dziewczyno do ginekologa i niech ci rozjaśnij umysł...tylko nie walni zaraz wątku,że boisz się,że jesteś w ciązy bo się przed chwilą z chłopakiem całowałaś hahahha

koleżanka, niech raz jeszcze przeczyta wątek może się Tobie rozjaśni, bo nie zrozumiałaś wątku w ogóle;-))))

myśle, że w ogóle nie przeczytała..

Dziwna wydzielina

23 mar 2011 - 14:56:30

Cytat
szaffa30
Biedna orijanna cóż wiosna nastała , dziergać nie ma co i kombinuje jak koń pod górkę
ech zima za niedługo to znowu jakiś szaliczek uwije ...
przepraszam ale troche jadu wisi Ci z kącika ust. Albo wypluj go do końca albo zliż połknij.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-23 14:57 przez shoeworshipfan.

Dziwna wydzielina

23 mar 2011 - 15:03:03

Ja tylko skromnie od siebie dodam że większość wydzielin płynących z nosa zalicza się do dziwnych i wymaga jak nie wizyty u lekarza i stosowania odpowiednich kropelek, to choć wizyty w jakimkolwiek sklepie sprzedającym chusteczki :P

Dziwna wydzielina

23 mar 2011 - 16:11:40

Cytat
shoeworshipfan
Cytat
szaffa30
Biedna orijanna cóż wiosna nastała , dziergać nie ma co i kombinuje jak koń pod górkę
ech zima za niedługo to znowu jakiś szaliczek uwije ...
przepraszam ale troche jadu wisi Ci z kącika ust. Albo wypluj go do końca albo zliż połknij.

obraziłaś mnie szafiarko :D
ja nie zamykam się tylko w szaliczkach! sukieneczki robię, kostiumy kąpielowe, szale i dziesiątki różności :) więc nie mów, że tylko szaliki

Dziwna wydzielina

23 mar 2011 - 16:18:13

Cytat
rikarika
Niedziwna wydzielina to taka, która wygląda, pachnie i smakuje bezpłciowo- to znaczy: ma normalną barwę (od przezroczystej, po szaroburą), nie ma zapachu, ani smaku.
Dodatkowo warto wziąć pod uwagę konsystencję- normalna wydzielina to taka, która ma konsystencję białka z kurzego jaja i rozlana na rozgrzanym oleju podobnie się zetnie. Konsystencja serka grani jest niedopuszczalna i traktowana jako odstępstwo od normy.


I już nikomu nie przyjdzie do głowy zadawanie tak błahych pytań ;]
jak ktos ma wątpliwości co do dziwności swej wydzieliny warto wziąść ją na język, jeśli jest bez smaku to wszystko w porządku

Dziwna wydzielina

23 mar 2011 - 18:03:50

...swoją jak się próbuje i wącha to ponoć słabo czuć...

Dziwna wydzielina

23 mar 2011 - 18:52:42

Cytat
rikarika
Niedziwna wydzielina to taka, która wygląda, pachnie i smakuje bezpłciowo- to znaczy: ma normalną barwę (od przezroczystej, po szaroburą), nie ma zapachu, ani smaku.
Dodatkowo warto wziąć pod uwagę konsystencję- normalna wydzielina to taka, która ma konsystencję białka z kurzego jaja i rozlana na rozgrzanym oleju podobnie się zetnie. Konsystencja serka grani jest niedopuszczalna i traktowana jako odstępstwo od normy.


I już nikomu nie przyjdzie do głowy zadawanie tak błahych pytań ;]

jesz swoją wydzielinę ? :D

a tak na poważnie, ktoś pisał, że jedyna prawidlowa wydzielina to jej brak, to nieprawda;) prawdą za to jest to, co napisala kolezanka powyzej :)

Dziwna wydzielina

23 mar 2011 - 18:55:22

Cytat
male_p
wydzielinę należy w celu dokładnego zbadania właściwości rozetrzeć w palcach, powąchać, dokładnie obejrzeć, można posmakować - według upodobań.

:P



bleeeeeeeee... ;//////

Dziwna wydzielina

23 mar 2011 - 18:55:30

Tak na poważnie to nie zdziwiłabym się, jak niedługo będzie jakiś wątek typu:
"Polizałam swoją wydzielinę, jest jakaś słona, co mi jest ? :D "

Dziwna wydzielina

23 mar 2011 - 19:10:40

hahah mój ulubiony wątek! :D

Dziwna wydzielina

23 mar 2011 - 22:25:55

Cytat
kotek6
Tak na poważnie to nie zdziwiłabym się, jak niedługo będzie jakiś wątek typu:
"Polizałam swoją wydzielinę, jest jakaś słona, co mi jest ? :D "


a moja ma smak cytrusów :D

następna dyskusja:

odchudzanko poradźcie :)