Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziwna wydzielina

22 mar 2011 - 23:45:46

DZIWNA WYDZIELINA to hasło klucz wielu wątków w tym dziale.
Jak się je wpisze w wyszukiwarkę, to całkiem spore nakłady wiedzy wyskakują...
Dziwna wydzielina, jak powszechnie wiadomo, rządzi się swoimi prawami, jest przebiegła i nieuchwytna, trudna do opisania...
Ja potrafię określić przyszłość pacjentki po zdjęciu wydzieliny, ale takich fotek na szczęście tu jest mało :D
Bardzo proszę drogie szafowiczki, napiszcie, żeby było już wiadomo, jaka jest prawidłowa wydzielina. Niech te dziewczyny już się nie martwią...

Dziwna wydzielina

22 mar 2011 - 23:49:42

Cytat
Dziwna wydzielina, jak powszechnie wiadomo, rządzi się swoimi prawami, jest przebiegła i nieuchwytna, trudna do opisania...
hahahahaha

Dziwna wydzielina

22 mar 2011 - 23:55:40

Może czasem warto zrozumieć, że dla kogoś taki problem to naprawdę problem
Taa, napisałam, co wiedziałam Mi także jest ciężko zrozumieć to wszystko, bo przecież ciężko jest ocenić, kto i na co może być chory
He he Ale wątek świetny Nie mniej jednak w powietrzu chyba już wiszą kłótnie :D

Dziwna wydzielina

22 mar 2011 - 23:55:48

dziwna to taka na widok, której osoba wydzielająca jest zdziwiona ---> o.O

a normalna to taka, która nie wzbudza podejrzeń, a osoba, z której owa wydzielina się wydostaje nie jest zdziwiona i przez to nie tworzy wątku na szafie:D

;)

Dziwna wydzielina

22 mar 2011 - 23:56:05

to jak?
pomożecie?
:)

Dziwna wydzielina

23 mar 2011 - 00:45:20

Jedynie słuszna, czysta, prawdziwa i niewinna a co za tym idzie zupelnie niegrożna (uprzednio lub w trakcie należycie okiełznana) wydzielina to wydzielina wydzielana bądź tez wydzielająca się w trakcie a także zaraz po zbliżeniu. Inne wydzieliny mozna traktować jako wydzieliny obce zdrowemu organizmowi i należy je z cała konsekwecją i wszelkimi dostępnymi środkami unicestwiać. Można w tym celu zasięgnąć rady lekarza lub farmaceuty.

Dziwna wydzielina

23 mar 2011 - 00:50:31

wydzielinę należy w celu dokładnego zbadania właściwości rozetrzeć w palcach, powąchać, dokładnie obejrzeć, można posmakować - według upodobań.

:P

Dziwna wydzielina

23 mar 2011 - 00:55:15

Niedziwna wydzielina to taka, która wygląda, pachnie i smakuje bezpłciowo- to znaczy: ma normalną barwę (od przezroczystej, po szaroburą), nie ma zapachu, ani smaku.
Dodatkowo warto wziąć pod uwagę konsystencję- normalna wydzielina to taka, która ma konsystencję białka z kurzego jaja i rozlana na rozgrzanym oleju podobnie się zetnie. Konsystencja serka grani jest niedopuszczalna i traktowana jako odstępstwo od normy.


I już nikomu nie przyjdzie do głowy zadawanie tak błahych pytań ;]

Dziwna wydzielina

23 mar 2011 - 14:01:19

pięknie tłumaczycie sprawę dziwnej wydzieliny, która ostatnio pokrywa dział ginekologia...aż się rozmarzyłam...

Dziwna wydzielina

23 mar 2011 - 14:11:01

Ja podejrzewam, że tu już nic nie pomoże, ani Twoja Stara, ani Chuck Norris, ani Turbodymomen...

Dziwna wydzielina

23 mar 2011 - 14:11:58

konsystencja wydzieliny jest różna w zależności od dnia cyklu :P jeśli nie jest zielona ani żółta to nie ma co panikować ;p

zweryfikowana
Posty: 1.443
Ostrzeżenia: 1/5

Dziwna wydzielina

23 mar 2011 - 14:12:03

Masz rację na wielu forach ,nie tylko tutaj pytają o dziwne wydzieliny....z nosa, z tyłka i z różnych zakamarków ciała.

Dziwna wydzielina

23 mar 2011 - 14:14:30

Cytat
Chauvin
konsystencja wydzieliny jest różna w zależności od dnia cyklu :P jeśli nie jest zielona ani żółta to nie ma co panikować ;p
ZIELONA HAHA

następna dyskusja:

tab.anty kto u Was kupuje???