Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 09:39:11

ee tam pewnie jesteś facetem 'Kobietko', chcesz się podrajcować, co? Ja tam potrafię baaardzo zmysłowo tańczyć ale jeszcze nigdy w wersji rozebranej tego nie robiłam..pewnie wszystko przede mną ;-)

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 09:45:24

- nie powina byc wieszakiem,
moim zdaniem dziewczyny ktore maja lekko zaokraglone kształty i plaski brzuszek sa seksowne

- ja bym sie chyba podjela, praca jak praca i tyle
Lady Gaga tanczyla w klubie gogo :D
minusem jest fakt ze wiekszosc facetow patrzy krzywo na takie laski

- z tym obnazaniem to przeadzacie
wiekszosc jest tak moralna ze az serce boli





dla mnie to juz nie tylkko zwykla tancerka gogo, tanczaca na rurze
to juz jest sztuka

99 % z nas probujac zrobic cokolwiek przy rurze zrobiłaby z siebie posmiewisko





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-03 09:53 przez thundercat85.

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 09:59:04

zgadzam się z thundercat85,
to jest sztuka, mnie rozwala ta dziewczyna, dla cnotek- filmiki nagrywane w stroju do ćwiczeń i w garażu?(mi to wygląda na garaż)



Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 10:06:42

mi tez wyglada na garaz
wiekszosc z tych filmow jest chyba nagrywana w garazach albo w domu

podejrzewam ze te dziewczyny w wolnym czasie trenuja godzinami
z jaka latwoscia i lekkoscia wykonuja figury
ja pomimo drobnej sylwetki czula bym sie jak slon powieszony na cienkiej galązce





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-03 10:10 przez thundercat85.

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 10:10:34

no ja się nie dziwię, trzeba być nieźle wygimnastykowaną i mieć sporo siły
akrobatki:)
ta ruda jest niezła, na dodatek te buty- jakieś tam utrudnienie(a swoja droga nienawidzę takich;/)

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 10:12:52

Cytat
LalkaBarbie
Nie ma reguły, bo każdy mężczyzna ma inny gust. Ja na pewno nigdy bym się na to nie zdecydowała, choć pod względem fizycznym nic mi nie brakuje, ale jak dla mnie to identyczne jak prostytucja, z tym, że nie musisz sypiać z obcymi facetami, ale i tak się przed nimi obnażasz, a nie zawsze są to młodzi,piękni często starsi, napaleni, zboczeni, pijani, wulgarni...Poza tym wiąże się z tym zawodem duże ryzyko. NIE! Stanowczo nie dla mnie.


czyli modelki, czasem hostessy to tez prostytutki?? bo tez sie obnazaja przed ludzmi, czasem bardzoo duzoa iloscia ludzi.

moim zdaniem powinna byc sexowna, moze byc chuda, ale miec ladne kobiece ksztalty, moze byc lekko przy kosci, ale zeby to zgrbanie wygladalo.

ja nie bylam, ale mialam kiedys takie glupie przeblyski-jak by to bylo,, ale nigdy na szczescie sie nie zdecydowalam:)


a nawiazujac do YCD- to ta laska akurat rusz sie srednio- w porownaniu do tych kotrzy byli w 1wszym odcinku, zgrabna jest, ale szalu nie robi, z twarzy wygladala bardzo tandetnie-pewnie prze makijarz. ale nie ludzmy sie ze w YCD sa ludzie ktoryz TYLKO umieje tanczycm, ,maja byc roznorodne osoby, rozne charaktery, barwne postacie zeby ogladalnosc byla duza. ta tancerka odpoadnie goraaa po 1 wszych warsztatach w casablance:)

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 10:16:42

tancerka erotyczna moge byc, ale tylko i wyłącznie dla wlasnego faceta...
jesli komus odpowiada taki zawod to niech robi co chce, ale nie lubie jak z tego powodu robi wielkie halooo i sie obnosi z tym...

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 10:22:24

i nie sadze zeby laska ktora sexownie rusza sie na scenie/rurze sie nie szanuje -tj JEJ PRACA! bardziej dla mnie nie szanuja sie 18 letnie pindy w dyskotekach ktore wskakuja w mini po mlodszej siostrze, ubieraja 3 rozmiary za maly stanik, i zatrzaskuja sie na 40minut w solarium i machaja pijane golymi dupami na dyskotece, z buzi leci gnoj, a na koniec lazi na czworaka nawalona, ledwo przytomna- tj dla mnie nieszanowanie sie.

z koleji tanie pseudo kluby go-go a tak naprwde burdele w ktorych czesto nacpane laski ledwo ruszajace sie machaja golymi cyckami i cpi**mi przed facetami sa zwykjlymi szmatami, ale skoro lubi to robic to czemu nie:)

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 10:25:40

Cytat
lesnakonwalia
no ja się nie dziwię, trzeba być nieźle wygimnastykowaną i mieć sporo siły
akrobatki:)
ta ruda jest niezła, na dodatek te buty- jakieś tam utrudnienie(a swoja droga nienawidzę takich;/)

rudzielec jest rewelacyjny

a dla tej tej pani jestem pelna podziwu ze dala rade, szok
malo to seksowne(jak dla mnie ) ale ogromne brawa dla niej ;)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-03 10:28 przez thundercat85.

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 10:28:08

filmik nie dziala

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 10:30:29

nie działa ten ostatni filmik
ja sie swojego czasu zastanawiałam poważnie nad kursem tańca na rurze
ale podejrzewam, że właśnie w związku z tą siłą odpuściłabym sobie op paru treningach:D

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 10:31:39

Dziewczyny oglądnijcie sobie ''Czekając na sobotę'' produkcji hbo.
Tam jest piękna dziewczyna która tańczy!-padaka , beton jak nie wiem , tym bardziej że jest matką!!
Ręce opadają!!
A może któraś z was oglądała?
co sądzicie?

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 10:35:01

Cytat
ania2312
filmik nie dziala
t

wpiszcie w Youtuba zły/b]

Ipole tv May Challenge


dziewczyna ma spoooorą nadwage, no to juz otyłość
a jakoś dała rade, zrobila moze z 2, 3 figury
jestem pelna podziwu bo ja bym na twarz zleciala



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-03 10:48 przez thundercat85.

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 10:37:30

eh niektórzy mylą taniec erotyczny ze striptizem. Przecież to, że ktoś wykonuje taniec erotyczny nie oznacza od razu, że rozkłada przed każdym nogi na za piętnaście trzecia. Taniec erotyczny jest ok, przecież są nawet szkoły tańca - pool dance, które uczą tańczyć na róże i nie chodzą tam się uczyć tylko panny z nocnych klubów tylko wiele normalnych dziewczyn a nawet dojrzałych kobiet. Więc co w tym złego

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 10:45:45

Co do tej pełniejszej dziewczyny należy ją pochwalić.
Nie wygląda to ładnie(nie wytrzymałam do połowy), ale przynajmniej się rusza. Jak się więcej porusza to schudnie i będzie wyglądać lepiej. A skoro teraz potrafi się podciągnąć znaczy, że jest silna i jak będzie szczuplejsza to już w ogóle będzie szaleć.

następna dyskusja:

problemy z zajsciem w ciaze a ginekolog