Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 08:43:41

Cytat
kara2606
Cytat
kasiorowata
nawiązujesz do You can dance?? bo tam własnie dzisiaj przyjęli tancerkę erotyczną, zawód jak inny, tancerkę erotyczną jak widac przyjeli też do "top Model". Zastanawiam się co ma na celu założenie wątku,

wlasnie tez to ogladalam, myslaam ze to jakas glupia piczka przyszla sie powyginac i pobujac cyckami, ale super tanczyla :D

ta dziewczyna była już w YCD. W 2 edycji, przyszyła z rodzicami i była jak taka mała, słodka dziewczynka, która się wystraszyła dogrywki. Chcieli ją dać na dogrywkę, a ona się popłakała, powiedziała, że się boi i zrezygnowała. A teraz proszę ;d

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 08:45:26

nie za bardzo orientuję się w tym temacie

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 08:50:48

Cytat
Madame_eL
Cytat
hannahxunicorn
Ja wiem, że raczej większość normalnych, zdolnych do kochania drugiej osoby facetów, nie chciałoby aby ich ukochana machała gołym tyłkiem przed innymi, nie wazne ile by na tym zarabiała kasy. Jak sie gość na cos takiego zgadza to za bardzo nie kocha chyba swojej partnerki skoro sie chce dzielic jej ciałem z innymi.

A może lepiej pomyśleć o facecie, który zwyczajnie kocha, a nie posiada swoją dziewczynę i ufa jej tak bardzo, że może spokojnie pozwolić na machanie tyłkiem, bo wie, że dla niej to praca jak każda inna i ci wszyscy faceci zwyczajne dla niej nie istnieją i nie wzbudzają w niej emocji, bo ona na takie zaufanie zasługuje? :)

Chyba postrzegam miłość jako zufanie, a nie posiadanie, a intymność jako coś umownego i ważnego nie "bo tak mówi moralność", ale bo to "dla nas ważne" i "my to ustaliliśmy". Oddanie? Jeśli oddajesz się każdemu mężczyźnie, który na Ciebie spojrzy, a to sugerujesz, porównując tancerkę erotyczną z prostytutką, to... cóż...



zgadzam sie. ale nie kazda to rozumie. jak ktoras jest zakompleksiona baba to sama narzuci swojemu facetowi zasady ktore ona toleruje i tyle. facet moze miec inne zdanie na ten temat ale nie moze szczekac bo pani zabronila :)

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 08:56:40

nie rozumiem niektórych Waszych wypowiedzi... tzn. wiem, każda ma swoje zdanie, ale pomyślcie... to że idę ulicą i staram się ładnie wyglądać i pochlebia mi, jak ktoś się za mną obejrzy, to znaczy, że chcę się PODOBAĆ, a nie PODNIECAĆ! gdybym chciała podniecać, to bym wyszła na tą ulicę nago... Wyobraźcie sobie, że idziecie ze swoim partnerem przez miasto i nagle jakiś pijany facet (ten co się ślinił na wasz widok w klubie) zaczyna wołać, jak to wczoraj dałaś czadu, że chętnie by Cię... no wiecie. Przez szacunek dla partnera i, tak jak któraś z Was pisała, przez szacunek dla Waszej wspólnej intymności, sfery tylko Was... Naprawdę wyobrażacie sobie siebie w takiej roli? I Waszego ukochanego czekającego co wieczór aż wrócisz z klubu zastanawiającego się, czy z kimś się tej nocy przespałaś... Wiem, wiem, że tancerki erotyczne to nie prostytutki, ale taniec erotyczny, striptiz, to jest przekroczenie pewnej powszechnie ustalonej granicy. Co prawda tylko o jeden krok. Ale przecież, skoro można przekroczyć granicę o jeden krok... to czemu nie o dwa i więcej?
Szanujmy siebie i swoich najbliższych...

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 09:00:43

jak dla mnie to powinna miec rozmiar 38-40 zeby miuala czym potrzacas:) hehe
czy bym sie zdecydowala... hmmm jak bym miala wybor miedzy tym a np kradziezami, bo nie mialabym kasy to wolalabym tanczyc
czy w innej sytuacji? chyba nie, ale dla mnie nie ma nic ujmujacego w tym, panny tak zarabiaja... praca jak praca, podobno zadna nie chanbi;p

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 09:01:03

taniec erotyczny nie polega na rozbieraniu się tylko na seksownym poruszaniu w seksownym stroju. zależy od występu, ale mało kobiet się rozbiera.
teraz dużo szkół tańca zaczyna kursy z tańca erotycznego-chodzą tam różne osoby, by nabrać pewności siebie-nie jest przecież to złe.
wiele kobiet jest dumnych z tego, że tańczą w ten sposób. i to, że tańczą nie oznacza, że rozkraczają nogi przed ludźmi.

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 09:03:18

pewna siebie przede wszystkim!!

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 09:04:01

Btw polecam film "Odzyskać siebie". Co prawda o prostytutce, ale jest tam dobry przykład tego, jaki niepokój i cierpienie jest w rodzinie, gdy matka wychodzi wieczorem i niewiadomo czy wróci na noc sama, czy z kimś, czy w ogóle. Pokazuje taką cierpiącą miłość jej męża. Co prawda główny wątek nie jest o tym, ale mi się to bardzo rzuciło w oczy.

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 09:05:46

Cytat
santanka
gdybym chciała podniecać, to bym wyszła na tą ulicę nago...
a jak przysłowiowego zboka kręci ubrana kobieta to chcąc nie chcą i tak go podniecasz.... aż strach wyjść z domu :D:D

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 09:08:04

Cytat
BlackSkinnyJeans
Cytat
santanka
gdybym chciała podniecać, to bym wyszła na tą ulicę nago...
a jak przysłowiowego zboka kręci ubrana kobieta to chcąc nie chcą i tak go podniecasz.... aż strach wyjść z domu :D:D

to wniosek z tego taki, że trzeba się zamknąć w domu tylko dostawę jedzenia sobie zamówić :D i paczki z szafy od listonosza odbierać :D

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 09:08:39

powinna mieć wypasione ciało- piersi tyłek itd, ale z twarzy chyba nie musi być pięknością..

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 09:08:47

Wg mnie tancerka erotyczna powinna być szczupła i wysportowana.

Co myślę o tancerkach erotycznych? Cóż, zawód jak każdy inny. (oczywiście mam na myśli tancerki erotyczne, a nie prostytutki które pracują jako tancerki erotyczne ;))
To tak trochę jak z pozowaniem do pism dla panów.

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 09:15:05

ZGADZAM SIĘ Z hannahxunicorn!!! :-)

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 09:22:57

Cytat
santanka
Btw polecam film "Odzyskać siebie". Co prawda o prostytutce, ale jest tam dobry przykład tego, jaki niepokój i cierpienie jest w rodzinie, gdy matka wychodzi wieczorem i niewiadomo czy wróci na noc sama, czy z kimś, czy w ogóle. Pokazuje taką cierpiącą miłość jej męża. Co prawda główny wątek nie jest o tym, ale mi się to bardzo rzuciło w oczy.


ty ale tancerka a jakas tania prostytuta to 2 rozne bajki!!!!
i nie mowimy tu o jakis zadymionych spelunach do ktorych chodza obsikani nedzarze tylko o clubach a w nich najczesciej bywaja prezesi firm,slawne osoby i inne grube ryby wiec raczej taki czlowiek na drugi dzien nie bedzie wolal na ulicy za tancerka "ej ale dalas czadu chetnie bym cie..." - zreszta od tego sa panie o innej profesji

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 09:32:47

Moim zdaniem tancerka erotyczna nie musi być ani szczupła ani pełniejsza.
Jak ja widzę tancerkę to nie patrzę na rozmiar tylko na taniec i wniosek taki, że tancerka, w tym również erotyczna, powinna umieć tańczyć.
Bzdurą jest, że jak ma taki rozmiar to jest dobrą tancerka, a jak o dwa mniejszy lub większy to już dobrą tancerką nie jest.
Poza tym są tańce gdzie lepiej wyglądają tancerki w rozmiarze 42 niż te z 34. I na odwrót.

Jak już któraś Szafowiczka wspomniała taniec erotyczny, taniec przepełniony erotyką nie zależy od ubrania.
Można mieć golf i długie spodnie i tańczyć erotycznie, ale można mieć też szpile, majtki i stanik i podrygiwać głupawo...
Tak samo można seksownie zatańczyć walca w sukni do ziemi i zebrać salwy śmiechu w bieliźnie przy rurce;)

A jeżeli chodzi o potrząsanie to przepraszam bardzo, w którymś Mam Talent była taka dziewczyna z afro i jej talent polegał na potrząsaniu. Czy to było seksowne? Moim zdaniem nie. Zdaniem moich znajomych facetów- też niezbyt;). Ba, osobiście mnie to przerażało;/

Taniec to kwestia bardzo indywidualna.

następna dyskusja:

Zapomniana tabletka