Obecnie rozmawiamy o:

Sypialnia tapeta

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 2.178
Ostrzeżenia: 1/5

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 00:01:26

Jak uważacie, tancerka erotyczna powinna być bardzo chuda , czy taka normalna, (większe uda, itd...) nie jakiś wieszszak? Co myslicie na temat tego zawodu, zdecydowałybyście się ? A może któraś z Was jest tancerką erotyczną...? Wyraźcie swoje zdanie na ten temat.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-03 00:02 przez Kobietka__.

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 00:08:28

Nie wiem jak powinna byc zbudowana, nie jestem facetem i nie zamierzam takich ogladac. i sama rowniez nie byłam i nie planuje

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 00:13:35

nawiązujesz do You can dance?? bo tam własnie dzisiaj przyjęli tancerkę erotyczną, zawód jak inny, tancerkę erotyczną jak widac przyjeli też do "top Model". Zastanawiam się co ma na celu założenie wątku,

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 00:13:48

Nie ma reguły, bo każdy mężczyzna ma inny gust. Ja na pewno nigdy bym się na to nie zdecydowała, choć pod względem fizycznym nic mi nie brakuje, ale jak dla mnie to identyczne jak prostytucja, z tym, że nie musisz sypiać z obcymi facetami, ale i tak się przed nimi obnażasz, a nie zawsze są to młodzi,piękni często starsi, napaleni, zboczeni, pijani, wulgarni...Poza tym wiąże się z tym zawodem duże ryzyko. NIE! Stanowczo nie dla mnie.

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 00:15:04

A mi się wydaje że nie za gruba ale tez nie zbyt szczupła.
jakby na to nie patrzec to taniec erotyczny jest sztuką , trzeba miec w sobie wiele odwagi i wysokie poczucie własnej wartosci żeby wyjsc tak pół naga lub całkiem naga i tańczyc przed tłumem męszczyzn którym ślina leje sie po brodach i spodnie w kroku odstaja :P.
A ja szanuje takie dziewczyny które poswiecaja sie tancem erotycznym by utrzymac rodzine chociaz nie zawsze robia to po to ...

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 00:17:04

powinna byc seksowna czyli ani nie za gruba ani nie za chuda- zgrabne dlugie nogi, płaski brzuch, spore piersi, fajny tyłeczek i oczywiscie wszystko jędrne :P
Co ja mysle o tym zawodze? hm jakabym byla samotna, moglabym byc taka tancerka (ale tylko na pokaz bez dotykania) ale watpie aby pozniej jakis fajny facet zechcial kobiete która miala taki zawód.
Dlatego wole być prywatna tancerką erotyczną, na wyłączność dla mojego faceta :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-03 00:21 przez hannahxunicorn.

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 00:17:43

NatkaN, jakaż pruderia ;)
Ja uważam, że taniec erotyczny to przede wszystkim pewność siebie i zmysłowość. Figura hmm... szpilki, odpowiednia bielizna i rozpuszczone włosy nadrobią wszystkie mankamenty ;p

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 00:18:05

Cytat
kasiorowata
nawiązujesz do You can dance?? bo tam własnie dzisiaj przyjęli tancerkę erotyczną, zawód jak inny, tancerkę erotyczną jak widac przyjeli też do "top Model". Zastanawiam się co ma na celu założenie wątku,

wlasnie tez to ogladalam, myslaam ze to jakas glupia piczka przyszla sie powyginac i pobujac cyckami, ale super tanczyla :D

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 00:19:13

jestem na nie!
Moim zdaniem ciało nie jest czymś, czym można wywijać za kasę przed tłumem napalonych facetów...
a co do zawodu.. nie chciałbym nigdy, żeby moje dziecko dowiedziało się jak Mamusia zarabiała... Są inne sposoby na zarobienie pieniędzy :)

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 00:19:36

jak to Moj Narzeczonyt prxzed chwila powiedzial:
Cytuję:
"Co to za przyjemnosc byc z taka s***ą"
Coz są gusta i gusciki xD

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 00:20:57

Nie zdecydowałabym sie , nie czuje potrzeby wywijania tyłkiem przed tłumem pijanych facetów , którzy widzieli by wtedy we mnie jedynie sex - zabawkę .
Taka prawda , tancerki erotyczne nie sa postrzegane jako porządne osoby pracują ciałem ... maja za zadanie podniecać pijane tłumy kręcąc pupą , to nie jest szczyt moich marzeń .

Jak ktoś uważa to za normalny zawód - spoko ma do tego prawo , ale niech pomyśli czy nie przeszkadzało by mu gdyby jego matka / dziewczyna /córka były takimi tancerkami

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 00:28:02

Cytat
hannahxunicorn
watpie aby pozniej jakis fajny facet zechcial kobiete która miala taki zawód.

Jasne, nie ma na świecie faceta, który chciałby mieć laskę, która zarabia około 10 tysięcy na rękę po miesiącu - dwóch miesiącach stażu (także płatnego). Myślicie, że wasze córki miałyby coś przeciwko kieszonkowemu w wysokości 5 tysięcy miesięcznie. Pewnie za to można przełknąć, że mama czasem paraduje nago xP

W klubach jest ochrona, dotykanie jest zabronione - tak pod groźbą wywalenia z klubu jak i z pracy.

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 00:30:54

Cytat
Madame_eL
Myślicie, że wasze córki miałyby coś przeciwko kieszonkowemu w wysokości 5 tysięcy miesięcznie.
Wierze że by miała, bo licze na to że w przyszłości wychowam ją na porządnego ( w moim odczuciu) , człowieka :)

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 00:33:24

Ahaa czyli porządny człowiek ma zarabiać 1386zł brutto/miesięcznie? Zapiszę sobie :)

Tancerka erotyczna

03 mar 2011 - 00:36:21

Cytat
Madame_eL
Ahaa czyli porządny człowiek ma zarabiać 1386zł brutto/miesięcznie? Zapiszę sobie :)
A to powiedziałam ? ? ? szok :)
Proponuje naukę czytania ze zrozumieniem :)

następna dyskusja:

Zapomniana tabletka