Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

maskara Maybelline . Wasze opinie.

16 kwi 2009 - 20:03:06

Chodzi mi dokładnie o maskare Maybelline Volum Express Colossal. Ta nowa w żółtym opakowaniu. Na stronie internetowej tej firmy pisze, że pogrubia maksymalnie rzęsy i nie powoduje grudek.
A jakie jest Wasze zdanie? Używacie jej? Chciałabym się dowiedzieć czy warto ją kupić i jakei jej jest cechy, wady :)

maskara Maybelline . Wasze opinie.

16 kwi 2009 - 20:04:31

za duza szczoteczka ktora nie umiem sie poslugiwac ;d

maskara Maybelline . Wasze opinie.

16 kwi 2009 - 20:07:41

fajna mam ją ,robi mega długie i grube rzęsy :)

maskara Maybelline . Wasze opinie.

16 kwi 2009 - 20:08:32

jest cudowna:)najlepsza jaką miałam ale oczywiście w moim mieście nie ma nawet jednej;/wszystkie wykupili i musiałam kupić Rimmel Sexy Curves która(mimo szczoteczki z maybelline)jest do niczego mówiąc delikatnie

maskara Maybelline . Wasze opinie.

16 kwi 2009 - 20:10:05

no właśnie w moim mieście też wykupili ale cierpliwie czekam na dostawę ;)

zweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

maskara Maybelline . Wasze opinie.

16 kwi 2009 - 20:12:03

Treść posta została usunięta automatycznie

maskara Maybelline . Wasze opinie.

16 kwi 2009 - 20:13:39

Ja osobiście bardzo lubię tusze z Maybelline, używałam już 4 rodzaje. Teraz aktualnie właśnie maluję rzęsy tym żółtym i mi odpowiada, ładnie pogrubia, nie wiem, może niektórym trudno jest się nim malować ale mi nie:) Jakoś mam rączkę do Maybelline. Ale znam osoby, którym nie odpowiada ta firma. Musisz się sama przekonać... Może próbowałaś już jakiegoś z te firmy? łatwiej byłoby ci podjąć decyzję:P

maskara Maybelline . Wasze opinie.

16 kwi 2009 - 20:15:18

ostatnio używałam rimmel glam eyes. Niestety jakoś jeszcze z Maybelline nie miałam okazji ;)

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

maskara Maybelline . Wasze opinie.

16 kwi 2009 - 20:17:43

jest całkiem niezła jak za tę cenę ale przez tę szczoteczkę bardzo szybko się zużywa

maskara Maybelline . Wasze opinie.

16 kwi 2009 - 20:20:13

dla mnie ideałem to nie jest:) oczywiście,nie powiem,że zły tusz czy coś,ale zachwycona to ja nim nie jestem:)

maskara Maybelline . Wasze opinie.

16 kwi 2009 - 20:22:26

Ja ją kupiłam zaraz jak weszla do sklepów,wg mnie dobra ale żeby się zachwycać...Dlatego wymieniłam się na Szafie na tusz z Avonu.Jednak wolę sprawdzone tusze Avonu

maskara Maybelline . Wasze opinie.

16 kwi 2009 - 20:25:02

jak dla mnie jest super, rzęsy są tak ładnie rozdzielone, wprawdzie nie widzę żeby były jakieś grubsze, ale jest ich tak dużo :) polecam bardzo, kupiłam ją za 19 zł w takiej fajnej drogerii.. ;D

maskara Maybelline . Wasze opinie.

16 kwi 2009 - 23:20:00

Żadna rewelacja..

następna dyskusja:

Czarne oczy - jak je pomalować ?