Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

"Dziwni" ludzie

08 wrz 2017 - 00:57:18

@czarownicaao ponownie dobranoc zzz

Dziwni ludzie są ciekawi nawet dla racjonalnych, ale w sumie nie wiem dlaczego uważani są za nieracjonalnych ... ot dziwne to wszystko.

@CzerwoneUsta za sny toast jednym palcem, bo już śpię zzz

"Dziwni" ludzie

08 wrz 2017 - 01:15:36

Cytat
malmie
cheers za poznanie i wiedzę w temacie "dziwnych ludzi"

Marna ta wiedza.
Raczej tradycja...w rozwalaniu wątków i robieniu sobie zabawy.
Schemat dopracowany do perfekcji.
Jeszcze wygumkuj raporty przed snem...

Ludzie mający określone predyspozycje do przepowiadania przyszłości moim zdaniem są bardzo ciekawi.
Racjonalizm swoją drogą-ja wierzę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-08 01:32 przez czarownicaao.

"Dziwni" ludzie

08 wrz 2017 - 07:20:32

Cytat
czarownicaao
Cytat
malmie
cheers za poznanie i wiedzę w temacie "dziwnych ludzi"

Marna ta wiedza.
Raczej tradycja...w rozwalaniu wątków i robieniu sobie zabawy.
Schemat dopracowany do perfekcji.
Jeszcze wygumkuj raporty przed snem...

Ludzie mający określone predyspozycje do przepowiadania przyszłości moim zdaniem są bardzo ciekawi.
Racjonalizm swoją drogą-ja wierzę.
tak tak takie istoty są warte zainteresowania , ciekawośc mnie chwilami zżera jak to naprawdę z nimi jest .
Moja teściowa jak była panną koleżanka jej wywrózyła z ręki ale nie tak jak cyganka tylko z ręki aż do łokcia , wszystko jej wyśpiewała co do joty i wszystko się zgadzało z latami całe zycie jej przepowiedziała a nawet starość i tak jest do dzisiaj aż się wierzyć nie chce .
I to nie była żadna cyganka zwykła dziewczynka w liceum.

"Dziwni" ludzie

08 wrz 2017 - 08:24:20

Cytat
banach
tak tak takie istoty są warte zainteresowania , ciekawośc mnie chwilami zżera jak to naprawdę z nimi jest .
Moja teściowa jak była panną koleżanka jej wywrózyła z ręki ale nie tak jak cyganka tylko z ręki aż do łokcia , wszystko jej wyśpiewała co do joty i wszystko się zgadzało z latami całe zycie jej przepowiedziała a nawet starość i tak jest do dzisiaj aż się wierzyć nie chce .
I to nie była żadna cyganka zwykła dziewczynka w liceum.

To prawda.
Często "zwykli" ludzie mają to "coś",co trudno wytłumaczyć.
Nie wiadomo skąd to się bierze i jak działa.
Często są to bardzo konkretne sprawy przekazywane na lata do przodu,
które wraz z upływem czasu się sprawdzają.
Zawsze mnie to pasjonowało i zastanawiało.hmm

"Dziwni" ludzie

08 wrz 2017 - 08:31:47

@malmie poogladaj sobe medium z long island jest genialna i pełna ciepła i ona własnie podchodzi na ulicy do ludzi i rozmawia z nimi przekazuje wiadomosci od zmarłych bo ma taki dar i chce go wykorzystac. z karzdym takim darem jest trudno ale jak sie znajdzie plusy tego to z tego wychodza piekne rzezczy. ja kiedys sie buntowałam przed dysleksja teraz uwazam ja za dar i nie walcze z tym a wykorzystuje jej potencjał

"Dziwni" ludzie

08 wrz 2017 - 08:51:25

Dzień mnie zabrakło na forum i co widzę, znów przepychanki.
Czarownicaao założyła ciekawy wątek i zamiast się wypowiadać na ten temat robicie sobie jaja.
Dziewczyny, pewność siebie i to, że jak piszecie zawsze macie rację to nie dar tylko zapatrzenie w siebie.
Nie ma takiej osoby która zawsze ma rację, chociaż będąc tu na forum widzę, że jest kilka tak wyjątkowych ludzi, którzy zawsze mają rację i to co one myślą i napiszą jest święte.
Dziewczyny jesteście po prostu egoistkami zapatrzonymi w siebie.

Czarownicaao ja też tak jak kiedyś pisałam raz spotkałam przypadkiem osobę obdarzoną wyjątkowym darem przewidywania przyszłości.
Też się nie prosiłam o wróżbę i ją dostałam bezinteresownie. Widać osoba to musiała po prostu mi to powiedzieć.

"Dziwni" ludzie

08 wrz 2017 - 09:05:06

Cytat
kukingaku
Dzień mnie zabrakło na forum i co widzę, znów przepychanki.
Czarownicaao założyła ciekawy wątek i zamiast się wypowiadać na ten temat robicie sobie jaja.
Dziewczyny, pewność siebie i to, że jak piszecie zawsze macie rację to nie dar tylko zapatrzenie w siebie.
Nie ma takiej osoby która zawsze ma rację, chociaż będąc tu na forum widzę, że jest kilka tak wyjątkowych ludzi, którzy zawsze mają rację i to co one myślą i napiszą jest święte.
Dziewczyny jesteście po prostu egoistkami zapatrzonymi w siebie.

Czarownicaao ja też tak jak kiedyś pisałam raz spotkałam przypadkiem osobę obdarzoną wyjątkowym darem przewidywania przyszłości.
Też się nie prosiłam o wróżbę i ją dostałam bezinteresownie. Widać osoba to musiała po prostu mi to powiedzieć.

Też myślę,że takie osoby byc może mają potrzebę podzielenia się swoimi "przewidywaniami".Może próbują ostrzec albo zapobiec-nie wiem.
Wiem tylko,że skromność i bezinteresowność świadczą o tym,że nie jest to robione "pod publikę" i dla zarobku.
To wynika z wewnętrznych jakichś potrzeb i chęci pomocy.
Może są to po prostu Anioły w ludzkiej skórze,które schodzą na ziemię,pojawiają się po to,żeby być konkretnie w danym miejscu,danej chwili,przy danej osobie.
...Byłam za granicą,bardzo daleko i raptem w parku na ławce pojawia się osoba,która wie o mnie wszystko,a widzi mnie po raz pierwszy.

"Przepychanki" to już norma na tym forum-w każdym praktycznie wątku.
Ten sam schemat,te same chwyty i ta sama zadyma.
A co najśmieszniejsze?Stronniczość.
Na szafie są równi i równiejsi.

"Dziwni" ludzie

08 wrz 2017 - 09:10:54

To już któryś z rzędu wątek w który nic tylko jad, zastanawiam się w jakim celu we wszystkich wątkach wypowiadają się te same osoby chociaż nie mają nic do powiedzenia w temacie.
Przepraszam mają za zadanie naśmiewać się z innych użytkowniczek i udowadniać im, że ich zdanie jest najważniejsze.
Forum na szafie uważałam za bardzo fajne lecz teraz coraz bardziej myślę, że jest męczące i przez kilka użytkowniczek schodzi na psy a szkoda.

Wracając do tematu nikt nikogo nie musi przekonywać do swoich racji, jedni wierzą w ludzi z nadprzyrodzonymi zdolnościami, inni traktują ich jak wariatów.
Ja spotkałam się z prawdziwą wróżką oraz moja mama widzi ludzi zmarłych zarówno we śnie jak i na jawie.
Bliscy po śmierci są wśród nas, pomagają nam, pocieszają, nie każdy ich widzi bo do tego trzeba mieć specjalne zdolności.
Moja mama widzi zmarłych którzy już przeszli na drugą stronę i tych którzy wciąż nie wiadomo z jakich powodów nadal są tu na ziemi.
Tych którzy są już w niebie widzi w świetle, są radosni, bije od nich niesamowite ciepło i spokój.
Kiedy mama miała iść na operację, przeddzień operacji widziała we śnie swoją zmarłą siostrę, która położyła ją na swoich kolanach i głaskała po głowie i powiedziała jej, że jeszcze nie przyszedł jej czas.

Z kolei swoją mamę widuje wciąż w zatłoczonym pociągu, smutną.
Po prawie 10 latach wciąż nie może przejść na drugą stronę.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-08 10:04 przez kukingaku.

"Dziwni" ludzie

08 wrz 2017 - 09:27:09

no cóz ludzie którzy sie wysmiewaja tylko sobie robia krzywde, wracajac do tematu z ludzmi jest jak na tym zdjęciu dodam od siebie tez kiedys byłam sceptykiem ale od kad mam dczynienia ze swiatem niewidzalnym to juz nim nie jestem. wracajac do tematu z ludzmi jest jak na tym zdjęciu wiara nie polega na tym by wszyscy mieli takie samo zdanie i widzieli to samo bo kazdy jest inny inaczej czuje i inaczej wdzi na co innego zwraca uwage. W polsce coraz wiecej ludzi interesuje sie tymi tematami i budzi sie z letargu mnie to bardzo cieszy bo to oznacza ze człowiekowi nie wystarcza juz kierat niewolniczy a szuka czegos wiecej. @czarownicaao zapraszam na priva jak ktos che cos wiedziec wiecej to tez zapraszam ;)



"Dziwni" ludzie

08 wrz 2017 - 09:53:32

Ja wieżę, że są wśród nas ludzie którzy mają nadprzyrodzone zdolności.
Niektórzy nazywają ich dziwnymi.
Są to zwykli ludzie ale wyjątkowi.
Myślę, że kto w to nie wieży ma ograniczone horyzonty.

"Dziwni" ludzie

08 wrz 2017 - 09:59:00

Cytat
malmie
Cytat
czarownicaao
Nie było dla Niej istotne,żeby w ogóle mówić-nie chciała.Robiła to zupełnie bezinteresownie i nie zależało Jej na tym,żeby mnie wkręcić.
...
No, ale po co to robiła ? Mówisz, że Cię nie znała, nie widziała to tak zaczepiła i prawiła ? Podobno, z tego co tutaj czytam, "prawdziwi, dziwni ludzie" nie lubią się z tym obnosić.
robiła to bo chciala, zrobiła to bo miała jakis ku temu powód blizej nie okreslony i nie trzeba tego rozkminiac czemu tak a nie inaczej. za bardzo analizujesz ;) I tak zgadzam sie z czarownica ludzie z darem nie obnosza sie z tym nie lubia szumu wokoło siebie z powodu tego ze maja taki a nie inny dar.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

"Dziwni" ludzie

08 wrz 2017 - 10:01:28

@agata74 czasy buntu mam już chyba za sobą raczej wchodzę w fazę próby zrozumienia "czegoś" i właśnie tych pobudek na kanwie coś "pcha" do czegoś np. dlaczego racjonalność nie jest zbyt często przypisywana ludziom "dziwnym". Obecnie dostrzegam same schematy i przylepione etykiety zarówno w temacie "dziwnych" jednostek, jak i "normalnych". Może źle widzę :)
Czyli coś co "pcha" Agato wg Ciebie to może być chęć poznania i doświadczenia, uzupełnienie "Czymś".

"Dziwni" ludzie

08 wrz 2017 - 10:04:12

Cytat
kukingaku
Ja wieżę, że są wśród nas ludzie którzy mają nadprzyrodzone zdolności.
Niektórzy nazywają ich dziwnymi.
Są to zwykli ludzie ale wyjątkowi.
Myślę, że kto w to nie wieży ma ograniczone horyzonty.
czy ograniczone nie wiem ja tak tego nie postrzegam widocznie nie jest im to do niczego potrzebne. A wiara cóż... wiele rzeczy przyjmujemy na wiare i to nie tyko dotyczaca sfer duchowych chociazby istnienie bakterii, czy innych rzeczy które sami osobiscie nie sprawdzilismy a zawierzylismi innym którzy pokazują np. w programach tv bakterie pod mikroskopem, i tak jest praktycznie z każda rzeczą udowodnioną naukowo że wierzymy bo widzimy ale sami tego osobiscie nie sprawidzismy czy jest tak naprawdę

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

"Dziwni" ludzie

08 wrz 2017 - 10:04:53

Cytat
agata74
robiła to bo chciala, zrobiła to bo miała jakis ku temu powód blizej nie okreslony i nie trzeba tego rozkminiac czemu tak a nie inaczej. za bardzo analizujesz ;)
No niestety muszę dlaczego ludzie wybierają innych z tłumu itp.

EdiT: Nie wierzę ludziom, którzy patrzą na wszystko z wysokiej wieży, a ich wiara taka jak ta wieża. Niby silne podstawy, ale taka ta wieża jakoś mało zachęcająca do uwierzenia. Tacy wierzący z wieży ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-08 10:13 przez malmie.

"Dziwni" ludzie

08 wrz 2017 - 10:14:22

Cytat
malmie
Cytat
agata74
robiła to bo chciala, zrobiła to bo miała jakis ku temu powód blizej nie okreslony i nie trzeba tego rozkminiac czemu tak a nie inaczej. za bardzo analizujesz ;)
No niestety muszę dlaczego ludzie wybierają innych z tłumu itp.
na to pytanie nikt Ci nie odpowie jedynie musiałabys spotkac te dziewczynę która spotkała czarownice i jej bezposrednio zapytac. a czy to takie wazne dlaczego ten człowiek a nie inny? wazne jest to jaki efekt wywoła. bo jak mówił einstein wszystko jest energia w tym mysli , slowa a jak one idą w swiat to wracaja do nas pomnozone o efekt i ugeszczone w czasie. W latach 90 zył cudowny człowiek Bruno Gröning o zdolnosciach przekraczajacych wszystko, pełen miłosci i chceci pomocy poczytaj o nim moze to pomoze Ci zrozumiec, po co ludzie robia takie rzeczy. Ja Ci napisalm w priva ja szukałam swojej drogi znalazłam ja i jestem dzieki temu wolna wiele rzeczy postrzegam inaczej łatwiej znosze smierc osób bliskich, moge kreowac własna rzeczywistosc itp.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pogadajmy o snach...