Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Aplikacje na telefon

13 lut 2015 - 00:25:53

Mam 13 lat, często się nudze. Mam nowy telefon i nie mam za bardzo co na nim robić. Czy polecicie mi jakieś fajne apki na zabicie nudy...mogą to być nwm jakieś gry.. :)

niezweryfikowana
Posty: 462
Ostrzeżenia: 2/5

Aplikacje na telefon

13 lut 2015 - 00:30:40

Jak się nudzisz, to poczytaj książkę :)

Aplikacje na telefon

13 lut 2015 - 00:52:04

Przeczytałam w ciągu ferii(dwa tygodnie) 19 książek. Owszem lubie czytać, ale na razie mam dosyć książek :P

Przeczytałam w ciągu ferii(dwa tygodnie) 19 książek. Owszem lubie czytać, ale na razie mam dosyć książek :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-13 00:52 przez Aga0128.

Aplikacje na telefon

13 lut 2015 - 07:18:36

@Aga0128, chyba porąbały Ci się działy. A poza tym to chyba baaardzo Ci się nudzi.

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 7/5

Aplikacje na telefon

30 kwi 2015 - 05:53:35

Jest bardzo dużo aplikacji więc jak poszukasz to na pewno znajdziesz coś dla siebie. Ja jestem przeciwna zapychaniu telefonu apkami. Jedyna jaka mi się spodobała to Tiketto.pl Twój bilet do Teatru ale to tylko dlatego, że bardzo lubię teatr i gdy tylko mam okazję chodzę na spektakle ;)

[moderacja - reklama/link]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-07 11:43 przez moderator.

Aplikacje na telefon

07 sie 2015 - 11:41:32

Hm...a może nauka nowego języka w drodze? Ja teraz korzystam z Krebsmethod. Nagrałam sobie pliki mp3 i odsłuchuję w drodze i uczę się niemieckiego :P Oczywiście Ty mogłabyś wybrać inny język. Wydaje mi się, że konstruktywny pomysł na spędzanie wolnego czasu ;)

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 6/5

Aplikacje na telefon

18 gru 2015 - 14:47:09

Możesz też zapisywać swoje trasy i sprawdzać lokalizację znajomych - ja jak się nudzę, to sprawdzam, gdzie akurat jest moja siostra na drugim końcu Polski :) mamy na swoich telefonach zainstalowaną aplikację ikol X [moderacja - link/reklama] można sobie sprawdzić, gdzie się było miesiąc, 3 miesiące temu, zobaczyć, gdzie jest znajomy czy ktoś inny.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-26 14:20 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 127
Ostrzeżenia: 5/5

Aplikacje na telefon

24 cze 2016 - 11:53:59

Ja mam raczej takie tradycyjne apki zainstalowane w telefonie:

-Facebook
-Instagram
-Viber
-Zalando
-Allegro
-Olx
-Dermaveel (pomocna dla osób chorych na azs)
-Angry birds (bo czasami lubie sobie postrzelać patakami :D)
-Alieexpress :D

Aplikacje na telefon

24 cze 2016 - 12:04:02

@Aga0128 ja raczej nie mam czasu się nudzić ale czasami, głównie w podróży, kolejce do lekarza itp korzystam z gry quizwanie- taki quiz z 4 odpowiedziami i wybierasz prawidłową, pytania podzielone są na różne kategorie. Możesz grać z losowym przeciwnikiem albo z kimś ze znajomych.

Z takich użytkowych to oczywiście Aliexpress, olx, terminarz

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Aplikacje na telefon

09 wrz 2016 - 14:02:27

Cytat
luliviton
@Aga0128 ja raczej nie mam czasu się nudzić ale czasami, głównie w podróży

Jak często podróżujesz to możesz sobie pozwiedzać coś przy okazji - tak, są apki od tego. Np Arguido - w wielu miastach są bardzo fajne atrakcje o których nie wiemy, a mając chwilę wolnego czasu można coś zobaczyć ciekawego. Jak szukasz jeszcze czegoś to tu znalazłam fajny zestaw dobrze opisanych aplikacji https://www.eactive.pl/pozycjonowanie/news/poznaj-najlepiej-oceniane-aplikacje-przydatne-w-podrozy/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co wystawić