Ostrzeżenia dla użytkowniczki stokantka:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (26-01-2016 14:19) Spam.
No nie wiem, czy ten mobi się w ogóle sprawdza... Ja korzystałam z aplikacji ikol X i muszę powiedzieć, że bez ŻADNYCH opłat bez problemu można namierzyć, zlokalizować telefon dowolnej osoby. Są również dostępne płatne funkcje, które można wykorzystać już w bardziej skomplikowanych rzeczach, np. do lokalizacji telefonów służbowych i generowania raportów z pracy pracowników mobilnych. Ale do normalnego użytkowania i sprawdzania, gdzie się znajduje chłopak, znajoma czy dziecko ikol X jest baaardzo przydatny. Więcej informacji o apce tutaj: [color=#FF0000][moderacja - link/reklama][/color]
moderator (26-01-2016 14:19) Spam.
Ja znam dobrą i bezpłatną aplikację do lokalizacji telefonu - ikol X [color=#FF0000][moderacja - link/reklama][/color] Dzięki niej można lokalizować dowolny telefon z systemem Android. Bardzo przydatna apka. Można też monitorować swój własny telefon na wypadek kradzieży czy zgubienia go.
moderator (26-01-2016 14:20) Spam.
Możesz też zapisywać swoje trasy i sprawdzać lokalizację znajomych - ja jak się nudzę, to sprawdzam, gdzie akurat jest moja siostra na drugim końcu Polski :) mamy na swoich telefonach zainstalowaną aplikację ikol X [color=#FF0000][moderacja - link/reklama][/color] można sobie sprawdzić, gdzie się było miesiąc, 3 miesiące temu, zobaczyć, gdzie jest znajomy czy ktoś inny.
moderator (26-01-2016 14:20) Spam.
Ech, aż mam dreszcze jak czytam o tym, że można tak po prostu sprawdzać dosłownie wszystko, co jest związane z telefonem. A czy to jest legalne? Natknęłam się na taki wpis na blogu dotyczący szpiegowania telefonu: [color=#FF0000][moderacja - link/reklama][/color] Czyli samemu sobie można śledzić, ale jako dowód w sądzie to nie przejdzie. Musiałby to robić certyfikowany detektyw.
moderator (26-01-2016 14:21) Spam.
Ja korzystam z darmowej aplikacji ikol X i bardzo sobie chwalę http://ikol.pl/lokalizacja-telefonu/ . Dzięki niej można lokalizować zarówno swój telefon (na wypadek kradzieży czy zgubienia), jak i telefony innych osób. I to za darmo i bez żadnych nieprzyjemnych konsekwencji. Warto sprawdzić, naprawdę ciekawa aplikacja. Dodatkowo ma funkcje płatne, które przysłużą się np. do kontroli telefonów służbowych czy pracowników w terenie.
moderator (26-01-2016 14:47) Spam.
Ja ze swojej strony polecam aplikację ikol X do lokalizowania telefonu http://ikol.pl/lokalizacja-telefonu/. Za darmo można bez problemu namierzyć dowolny telefon z Androidem. Bardzo fajny i przydatny gadżet.

Zamknij to okno