Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

gdzie mozna zrobic nadruk na bluzie?

08 maj 2014 - 17:40:02

Część. Mam do Was pytanie: czy robilyscie kiedyś bluzę na zamówienie? Chciałabym zamówić bluzę z zaprojektowanym przeze mnie motywem.
Chciałabym, aby cena była atrakcyjna, ale żeby materiał bluzy też był w porządku, a nadrukiem nie spral się po kilku praniach.
Możecie polecić jakieś sprawdzone sklepy lub strony?

Dziękuje bardzo :)

zweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 5/5

gdzie mozna zrobic nadruk na bluzie?

08 paź 2014 - 21:48:20

znam bardzo fajny sklep internetowy z bluzami z nadrukiem i napisami - SHOCK share&block i mają tam też właśnie możliwość zamówienia bluzy z własnym nadrukiem- jest taki produkt w sklepie ale można tez do nich napisać i ci wyślą projekt bluzy jąką chcesz i widzisz co kupujesz :D

ja tam kupiłam bluzę na prezent dla chłopaka - bluza z napisem PSYCHO i jest strasznie fajna :D
zobacz sobie np mają tam też legginsy WORK OUT i inne ciuchy i chyba nawet też można kupić z własnym napisem

gdzie mozna zrobic nadruk na bluzie?

08 paź 2014 - 21:50:21

pasjonatka93 weź nie spamuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gdzie mozna zrobic nadruk na bluzie?

02 lut 2015 - 07:36:24

Popatrz na 3dychy.pl - robią tam nadruki według projektu klienta.

gdzie mozna zrobic nadruk na bluzie?

20 cze 2015 - 07:09:56

mogę ci ręcznie zrobić :)

gdzie mozna zrobic nadruk na bluzie?

25 cze 2015 - 09:06:53

A Ty potrzebujesz nadrukować coś na swoją bluzę, czy szukasz już gotowej bluzy z nadrukiem?

gdzie mozna zrobic nadruk na bluzie?

11 lut 2016 - 12:12:39

Ja zamawiam zawsze na mamacube.pl można u nich zamówić taka bluze jaką się chcę, chętnie pomagają w doborze materiału itd... Ceny maja spoko, nie jest jakoś drogo

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 8/5

gdzie mozna zrobic nadruk na bluzie?

04 mar 2016 - 13:42:46

Cześć, z takim problemem zgłosiłam się tutaj http://kreatormody.com.pl/content/16-promocja . W kilka dni mogłam odebrać bluzę :) Jestem bardzo zadowolona, zależało mi na czasie i perfekcji i to dostałam :)

gdzie mozna zrobic nadruk na bluzie?

18 lip 2016 - 19:43:08

Ja robiłam nadruk w firmie http://3dychy.pl. Fajnie to wyszło.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Która zasługuje na miano miss studentek?